[URL]http://malysklepik.pl/images/yorki/7.jpg[/URL][IMG]http://malysklepik.pl/images/yorki/7.jpg[/IMG]
NIESPODZIANKA aVI DOSTLA SIE JAKO MODEL NAKALENDARZ Z YORKAMI 2008
[IMG]http://images.google.pl/url?q=http://s192.photobucket.com/albums/z27/glitterfy_com-1/graphics/70/tweety_heart.gif&usg=AFQjCNGa2TnOKEPMlqKMajBti2GUgrMSaQ[/IMG]Kochani miłego dnia:) CO JA BYM BEZ WAS ZROBILA?
WROCIŁM:)
Streskniłam sie za moimi Szkrabami i Wami Kochani:) Jak dobrxze byc w domku:) i na Dogo:) Wyniki krwi dobre, jednak za pol roku kolejn kontrola:)pozdrawim bede wieczorem, teraz musze mojeszkrabki wypiescic:)