nadzieja
Members-
Posts
1536 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nadzieja
-
znaleziono YORKA w Warszawie! JUŻ W SWOIM DOMKU! :)
nadzieja replied to *anika*'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img106.imageshack.us/img106/549/imag0022vr3.jpg[/IMG] -
loczek jest cudny
-
znaleziono YORKA w Warszawie! JUŻ W SWOIM DOMKU! :)
nadzieja replied to *anika*'s topic in Już w nowym domu
przed strzyzeniem [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6448/imag0020xa7.jpg[/IMG] -
loczek trafil do domu
-
znaleziono YORKA w Warszawie! JUŻ W SWOIM DOMKU! :)
nadzieja replied to *anika*'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img110.imageshack.us/img110/1510/imag0026ug0.jpg[/IMG] -
wklejam kopie mojedo zwycieztwa pomoclam tak sie ciesze yoreczek byl grzeczny w podrozy tulil sie do mnie. po powrocie odpoczelismy w domku, chlopaki Avi i Alf oraz maly zapoznali sie i dyla na spacer poszalec na trawnikach:smile:) pizniej przyszedl czas na Jedzonko Szef kuchni serwowal dzis serduszka z ryzem i marchewka oraz rayala:smile:Po obiadku siesta hiszpańska i znow spacerki zabawy nie bylo konca szaleństw czulam sie jak w filmie" 100 yorków i 1 spaniel":smile:) pozniej strzyzonko odnowa biologiczna i poszukiwanie wlasciceli uu bedzie bolal ten rachunek tel/ ale coz najwaznieszcze ze wtocildo wlascicieli, chociaz lezka sie w oku niejedna zakrecila zzylismy sie, w czasie dnia gdy szukalismy wlascicieli musialam tez isc do lekarza dzis i wiecie co maly Loczek plakal za mna a jak wrocilam wskoczyli mi na rece..boze jak dobrze jest pomoc __________________ Kochani Piesek Loczek Bo Tak Sie Nazywa Juz Jest Ze Swoimi Wlaścicielami. Ufff Tak Sie Ciesze Ze Moglam Pomóc. Juz Nadrabiam Zaległościi Opowiadam, Wkleje Rowniez Wszystkiezdjecia Loczka.\ Loczek poznal wlasciceli, i swoja yorkowa panienke:smile: Panstwo P. - BO WIELAM ICH ADRES I DANE . wymienilismy sie danymi i tel. MIESZKAJANA tARGOWKU. Loczek nagminnie ucieka w pogon za suczkami. Wpomnialam ze warto by moze bylo go zachipowac i przypiac adresatke.- to wspolny pomosl Aniki i moj. Aniko dziekuje ze pozwolilas mi sie zapopiekowac Malym ze moglam sie sprawdzic w roli wolontariusza. ZAWSZE WDZIECZNA I ZAWSZE Z WAMI nadzieja
-
oo moi mili Yoreczki boze ja czuje sie jabym miala dzieckomaciezynstwo 5 latka spelnione:) avi jest z teszta wszystkie yorki to sa tak cudne madre kochane
-
znaleziono YORKA w Warszawie! JUŻ W SWOIM DOMKU! :)
nadzieja replied to *anika*'s topic in Już w nowym domu
ZAPEASZAM NA TEMAT Avika tam beda fotoski czesc juz jest -
znaleziono YORKA w Warszawie! JUŻ W SWOIM DOMKU! :)
nadzieja replied to *anika*'s topic in Już w nowym domu
Zdjecia Wkleje I Posty Na Moj Temat Chialabym Miec Pamiatke W Ten Sposob -
znaleziono YORKA w Warszawie! JUŻ W SWOIM DOMKU! :)
nadzieja replied to *anika*'s topic in Już w nowym domu
Loczek poznal wlasciceli, i swoja yorkowa panienke:) Panstwo P. - BO WIELAM ICH ADRES I DANE . wymienilismy sie danymi i tel. MIESZKAJANA tARGOWKU. Loczek nagminnie ucieka w pogon za suczkami. Wpomnialam ze warto by moze bylo go zachipowac i przypiac adresatke.- to wspolny pomosl Aniki i moj. Aniko dziekuje ze pozwolilas mi sie zapopiekowac Malym ze moglam sie sprawdzic w roli wolontariusza. ZAWSZE WDZIECZNA I ZAWSZE Z WAMI nadzieja -
znaleziono YORKA w Warszawie! JUŻ W SWOIM DOMKU! :)
nadzieja replied to *anika*'s topic in Już w nowym domu
yoreczek byl grzeczny w podrozy tulil sie do mnie. po powrocie odpoczelismy w domku, chlopaki Avi i Alf oraz maly zapoznali sie i dyla na spacer poszalec na trawnikach:)) pizniej przyszedl czas na Jedzonko Szef kuchni serwowal dzis serduszka z ryzem i marchewka oraz rayala:)Po obiadku siesta hiszpańska i znow spacerki zabawy nie bylo konca szaleństw czulam sie jak w filmie" 100 yorków i 1 spaniel":)) pozniej strzyzonko odnowa biologiczna i poszukiwanie wlasciceli uu bedzie bolal ten rachunek tel/ ale coz najwaznieszcze ze wtocildo wlascicieli, chociaz lezka sie w oku niejedna zakrecila zzylismy sie, w czasie dnia gdy szukalismy wlascicieli musialam tez isc do lekarza dzis i wiecie co maly Loczek plakal za mna a jak wrocilam wskoczyli mi na rece..boze jak dobrze jest pomoc -
znaleziono YORKA w Warszawie! JUŻ W SWOIM DOMKU! :)
nadzieja replied to *anika*'s topic in Już w nowym domu
Kochani Piesek Loczek Bo Tak Sie Nazywa Juz Jest Ze Swoimi Wlaścicielami. Ufff Tak Sie Ciesze Ze Moglam Pomóc. Juz Nadrabiam Zaległościi Opowiadam, Wkleje Rowniez Wszystkiezdjecia Loczka.chcecie? -
[URL="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/ads?client=ca-pub-7780930688164651&dt=1191222534409&lmt=1191222534&alt_color=FFFFFF&format=728x90_as&output=html&correlator=1191222534389&channel=6263634639&url=http%3A%2F%2Ffilmik.9603.ogladaj.pl%2F&color_bg=FFFFFF&color_text=000000&color_link=6C82B5&color_url=32527A&color_border=FFFFFF&ad_type=text&ref=http%3A%2F%2Fwww.dogomania.pl%2Fforum%2Fshowthread.php%3Ft%3D30719%26page%3D160&cc=3720&ga_vid=499455028.1191221518&ga_sid=1191222534&ga_hid=515342936&ga_fc=true&flash=9&u_h=768&u_w=1024&u_ah=734&u_aw=1024&u_cd=16&u_tz=120&u_java=true"]http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/ads?client=ca-pub-7780930688164651&dt=1191222534409&lmt=1191222534&alt_color=FFFFFF&format=728x90_as&output=html&correlator=1191222534389&channel=6263634639&url=http%3A%2F%2Ffilmik.9603.ogladaj.pl%2F&color_bg=FFFFFF&color_text=000000&color_link=6C82B5&color_url=32527A&color_border=FFFFFF&ad_type=text&ref=http%3A%2F%2Fwww.dogomania.pl%2Fforum%2Fshowthread.php%3Ft%3D30719%26page%3D160&cc=3720&ga_vid=499455028.1191221518&ga_sid=1191222534&ga_hid=515342936&ga_fc=true&flash=9&u_h=768&u_w=1024&u_ah=734&u_aw=1024&u_cd=16&u_tz=120&u_java=true[/URL]
-
[IMG]http://filmik.9603.ogladaj.pl[/IMG] [URL="http://filmik.9603.ogladaj.pl/"][COLOR=#0000ff]http://filmik.9603.ogladaj.pl[/COLOR][/URL]
-
[URL]http://filmik.9603.ogladaj.pl/[/URL]
-
Avi Lubi Roze
-
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7100/imag0009xf3.jpg[/IMG]
-
TERAZ Avi florysta
-
Avi I Tofik Kolega
-
jest swietnie
-
AVI obrasta wloskami
-
i WYNIK nadal jest tam gzie byl dodoatowo mam zmaiany w rdzeniu kregowym i kolejne MR
-
znaleziono YORKA w Warszawie! JUŻ W SWOIM DOMKU! :)
nadzieja replied to *anika*'s topic in Już w nowym domu
dziwneze nikt go jeszcze nie szuka -
znaleziono YORKA w Warszawie! JUŻ W SWOIM DOMKU! :)
nadzieja replied to *anika*'s topic in Już w nowym domu
ja az zprzejecia spac nie moge -
znaleziono YORKA w Warszawie! JUŻ W SWOIM DOMKU! :)
nadzieja replied to *anika*'s topic in Już w nowym domu
witajcie Aniko pisalas do mnie