Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']ee to nie moj jest ciemny:roll: kurde dalton zemnie chyba:evil_lol: najarala sie chyba czegos?:evil_lol:[/quote] To może jednak brudny róż :loveu: Pewnie wpadła na skarpetkę TK :evil_lol: hihihi i będzie tak do rana slalom urządzać
  2. Aniu, maluchy z tygodnia na tydzień są coraz piękniejsze. To wielka przyjemność - podziwiać Fastusiątka! [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/cupgold.gif[/IMG]
  3. [quote name='Pegaza']Polowe wytlucze po drodze:evil_lol: z szczescia Jess:evil_lol: nie widze znow emotek Twoich:roll:[/quote] :roflt:żeby się tylko nie pokaleczyła... A ciemu to? Znów jakiś strajk?
  4. [quote name='Pegaza']Ciekawe co sobie fundnie serducho z strzalką czy cus...:evil_lol: mowisz hmm ee olewajka go :evil_lol:[/quote] I jeszcze różę do tego :evil_lol: hihihi dokładnie - łolej go ;)
  5. [quote name='Pegaza']a ja roznie zalezy jak lezy:evil_lol: mam niebieski w naszym pokoju gdzie spimy i zle mi z nim nie jest:p[/quote] Ważne, że tobie pasuje :thumbs: reszta nie ma znaczenia wielkiego... W kuchni mam wrzos, a pokoju słoneczny żółty, a w korytarzu połączenie pomarańczowego z różowym :evil_lol: takie coś nieokreślone do końca.
  6. [quote name='Pegaza']Oo wrzos to taki fiolet roz chyba nie.. to taki chyba mam u Niki:roll:[/quote] Opisałabym to jako jasny fiolet, bardzo jasny :cool1: [COLOR=PaleTurquoise]tak po mojemu hihihi [COLOR=Black]A Kapryśka ciągle biega...[/COLOR] [/COLOR]
  7. [quote name='Pegaza']a wlasciwie to nie wiem on ma inny kolor w dzien a wieczorem tez..:roll: moja Livi to tez taki szatan jest:evil_lol: sie stawia i ustawia od Somy na Pipi konczy..[/quote] :evil_lol: hihihi
  8. [quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu: Kobity na czterech łapach jeszcze całe,nie potrzeba ran opatrywać?????????:evil_lol:[/quote] Cześć Ewo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/dyga.gif[/IMG] Jeszcze żyją i nic sobie nie oberwały :evil_lol: Kapryśka lata z frędzlem w zębach, a Fionka stoi i na nią szczeka...
  9. [quote name='Pegaza']Ja tez nie ale akurat bez i braz bedzie pasowac mi do pokoju choc mysle jeszcze o innym kolorze a roz brudny mam u Nikoli:loveu:[/quote] Brudny róż jest gites. Tak sobie myślę, że na dole to będą maksymalnie 3 kolory albo i mniej. Lubię słonecznie i ciepło.
  10. [quote name='Pegaza']aaa teraz modne sa beze brazy.. [COLOR=Magenta]roze i fiolety[/COLOR]:loveu:[/quote] prawidłowe kolory :wink: [COLOR=PaleTurquoise]Ja to tak nie koniecznie za modą podążam, wybieram przede wszystkim to co lubię.[/COLOR] Właśnie Fionka pociągnęła Kapryśkę za ogon, bo ta jej frędzla zabrała :evil_lol: i jeszcze burczy groźnie :evil_lol:
  11. [quote name='Pegaza']A tak apropo kolorow juz wiesz jakie sobie zrobisz w srodku?>[/quote] :shake: mam różne pomysły, ale na razie bez konkretów - czekam na natchnienie
  12. Lubię ładne obrazki [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/flirt.gif[/IMG]
  13. [quote name='Pegaza']Wiem juz jaki kolor bedzie:evil_lol: kupie z tej samej aukcji co i Ty dobra zara wstawie cokolowiek[/quote] Nawet bez podpowiedzi zgadłaś... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/cupgold.gif[/IMG]
  14. [quote name='Pegaza']yhm :p nie ma nic noo baterie sie ladują... chyba ze zajrze na fotosik jak sie uda czy cos tam pozmniejszone:roll:[/quote] No nic, będę dzielna ;)
  15. [quote name='Pegaza']hihi zrobi zapas sobie :evil_lol:[/quote] Jak ona z tym wszystkim wróci do domu? :roll: :evil_lol: A tam gdzieś... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/mar.gif[/IMG] hihihi
  16. [quote name='Pegaza']Chcesz to Ci ja sprezentuje do Gucia:evil_lol:[/quote] Dobra, może być :loveu: tylko wiesz poszewkę jakąś skombinuj w odpowiednim kolorze :evil_lol:
  17. [quote name='Pegaza']To za malo jesio musze czekac.. :cool1: taa takie klujace igielki wbijajace w glowe :roll:[/quote] Zacznij już zbierać, na gwiazdkę będzie gotowa :razz:
  18. [quote name='Pegaza']Nio :evil_lol: ostatnio zajal 3 miejsce wiec moze wraca do formy pod koniec sezonu hihi[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]D-E Małyszowa[/COLOR] :evil_lol: Poka coś, noo [COLOR=PaleTurquoise]cokolwiek, hihihi[/COLOR]
  19. [quote name='Pegaza']wiedzialam:cool1: no ma sie te wprawe nie:cool1: a Somie zimno bylo sie trzesla jak osiczka:evil_lol: i jesio posprzatalam lazienke z jej wlosow bo je teraz gubi..kabine mialam ozdobiona czarnymi klakami:roll: i na podlodze full wlosow..:roll:[/quote] :roll: :evil_lol: oj tam... hihihi Myślałaś żeby może poduszkę zrobić, naturalne wypełnienie i za darmo :cool:
  20. [quote name='Gosia2406']Pomyślimy....[/quote] Uuu, czuję nadzieję :evil_lol:
  21. [quote name='Pegaza'] Aga no tak wysoko skoczylam sobie z tym postem..:roll:[/quote] Jak Małysz za dobrych lat :cool1: hihihi
  22. [quote name='Gosia2406']Cześć,przyszłysśmy się przywitać.[/quote] Halo Gosiu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/flowerysmile.gif[/IMG]
  23. [quote name='Pegaza']Chyba czekaja na kolacje:evil_lol:[/quote] Kusiłam ogony do zdjęć :evil_lol:
  24. [quote name='Pegaza']AA czyli szatynka:eviltong::cool1: heh nastepnym razem moze mu sie uda :eviltong: Some wykapalam w tym czasie plecory tera mnie bola..[/quote] Nooo :roll: Szybka jesteś :evil_lol: niczym rącza strzała
  25. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz033-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz035-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz034-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz036-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz037-3.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...