Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. W trakcie testu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Blue/b131.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz057-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz055-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz058-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz056-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz059-3.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Pegaza']Teraz widze na aukcji kolor jest bledszy niz Ty masz...:loveu:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Yellow/y077.gif[/IMG] korę ładuję, chwilunia
  3. [quote name='Pegaza']:p w systemie tych mebli jest lawa ale niestety za mala dla nas..:roll:[/quote] Stolik ładniejszy.
  4. [quote name='Pegaza']Aga ale to nie jest ta co widzialam, tej wogle nie widzialam...:loveu: bardzo zywe kolory :loveu:supcio poka dalej..:eviltong: a psa dali gratis ? hihi [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz053-3.jpg[/URL][/quote] Jak to nie widziałaś? Toż tam była wśród innych bawełnianych. Zaraz, rozłożę i pstryknę :cool1:
  5. [quote name='Pegaza']Powinien pasowac do mebli:p[/quote] Wygląda praktycznie jak od kompletu :cool1:
  6. Dario, co ty na to? [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz053-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz054-3.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Pegaza']Nio takie teraz na topie:p ale tez taki nam sie podoba[/quote] Ciekawy wzór :loveu:
  8. [quote name='Pegaza'] to bedzie moj stolik..:loveu: [URL]http://www.sebkas.pl/lawy/A08-2_1.jpg[/URL][/quote] Jacie, ale bajerancki [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Yellow/y153.gif[/IMG] [COLOR=PaleTurquoise]TK tyż chce ze szkłem[/COLOR]
  9. [quote name='Pegaza']:evil_lol: poka mi cos Ty wiesz...:roll:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%203D/t007.gif[/IMG] [COLOR=Pink]bawełniane czy coś innego?[/COLOR]
  10. [quote name='Pegaza']Fiona ma rozkapryszony fryz:evil_lol:[/quote] Ładnie "to coś" nazwałaś :roflt:
  11. Znajdzie się amator spoko loko [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/winky.gif[/IMG]
  12. [quote name='tigrunia']Były ciastka .. na balkon wystawiłam nawet, żebyś zapachem dotarła i doopa :evil_lol: [/quote] Niepowetowana strata :roll: Jutro masz wolne?
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Niuńki sztuk dwie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/rev.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz038-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz039-4.jpg[/IMG]
  14. Cze Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Red/rinlove.bmp[/IMG] Piękny był dziś dzień... Be, masz może ogórki małosolne? :roll:
  15. [quote name='Gosia2406']U was śnieg?A u nas dziś słonecznie:loveu:.[/quote] U nas też [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/888.gif[/IMG] hura hura hura Bry Gosiu
  16. Ooo cały dzień było słonecznie i milutko [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/885.gif[/IMG] Przesilenie wiosenne dopadło dogo :evil_lol: wolniejsze jest od żółwia, leniwca i ślimaka razem wziętych...
  17. Kolejna próba, może teraz się uda, rano gdy próbowałam napisać i zatwierdzić post to mnie wyrzucało z dogo, mega mulenie :roll: [COLOR=Pink]Dario, nieźle to wszystko brzmi[/COLOR] :loveu:
  18. [quote name='Pegaza']Cze Aga:loveu: bylas i zniklas..widzialam:cool1: dzis widze emoty hehe ale za to muli net...:roll: przyjdz pomozesz mi wybrac stol:p[/quote] Dzień dobry piękne słoneczne cieplutkie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/889.gif[/IMG] Ma ktoś ogórki małosolne? Potrzebuję ogórka i pomidora... Gdzie są najtańsze? Zanim napisałam posta już mnie wylogowało. Masakra z dogo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Red/rk01.gif[/IMG]
  19. [quote name='Pegaza']Taa m-a juz grzeje lozko:evil_lol: dobranoc milych snow:loveu:[/quote] Grzeczny chłopak :evil_lol:
  20. [quote name='Pegaza']Ok ja tez se pojde pod prysznica..a potem ksiazke dokoncze.. no jutro szybko minie:p to dobranoc Aga spij dobrze:bye::sleep2:[/quote] Papatki [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/balloons.gif[/IMG] Że te małosolne i pomidorek... pewnie mi się przyśnią
  21. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Multi/015.gif[/IMG] Nadejszła wiekopomna chwila... hihihi
  22. [quote name='Pegaza']a Ty go widziala chyba na fotkach...:roll: ups az tak zle :evil_lol:[/quote] Tak mi się wydaje :roll: no i że to obowiązkowo brudny róż jest :loveu: Tragedia narodowa :evil_lol: lata i lata... hihihi Oj, buu milutko jest, ale czas na mnie, jeszcze tylko jutro i znów odsapnę :cool1: Będę się zbierać [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/away.gif[/IMG]
  23. [quote name='Pegaza']Podziarga sobie rece hihi:mdrmed: no widzisz znow mu odbija i emotek nie przyjmuje..:comp26:[/quote] Będzie miała prawdziwe dziary :cool3: [COLOR=PaleTurquoise]poważna sprawa[/COLOR] Obraź się!
  24. [quote name='Pegaza']hihi i inicjaly lubego musowo musza byc:cool1: sam zmadzeje i pokaze:cool1:[/quote] Dobrze mówisz [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/pijak.gif[/IMG]
  25. Trzeba ratować kurczaka! :evil_lol:
×
×
  • Create New...