Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [url]http://images42.fotosik.pl/94/c8b67506684258bb.jpg[/url] Piękności na wiosennym spacerku [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C445.gif[/IMG]
  2. [quote name='***Paulina***']Cześć:bye: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz006-4.jpg[/URL] Śliczne śpiochy:loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć Paulinko [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36312.gif[/IMG]
  3. [quote name='***Paulina***']Aga, Dziękuję :loveu::loveu::loveu:[/quote] Proszę bardzo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/dyga.gif[/IMG] [COLOR=DarkOrchid][B]I koszyk wiosennych kwiatków[/B][/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/892.gif[/IMG]
  4. [B][COLOR=DarkOrchid]Paulinko, spełnienia marzeń, dużo zdrówka i uśmiechu !!![/COLOR][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/831.gif[/IMG]
  5. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz008-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz006-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz007-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz009-4.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz001-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz002-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz004-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz005-3.jpg[/IMG]
  7. [quote name='tigrunia']Upsss :evil_lol: [/quote] I co? :cool3:
  8. Bry dzień :loveu: Przystojny kolega :cool1: i jaki duuuży :evil_lol:
  9. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Dzień doberek :multi:
  10. [quote name='tigrunia'][COLOR=paleturquoise]No :placz:[/COLOR] Superancko :loveu: Ale coś psy wigor straciły :cool1: Rozleniwione takie .. nawet na spacer nie chcą iść :cool1:[/quote] [COLOR=paleturquoise]oj, buu[/COLOR] Może ładują akumulatorki :wink:
  11. [quote name='tigrunia']Cześć Agnes :loveu: Jak tam w Wawce? Słonko daje czadu ? :loveu:[/quote] Cze Be :loveu: Jest bezchmurkowo, nebesko i słonecznie :cool1: [COLOR=paleturquoise]Żeby się tak urwać... ojć, hihihi[/COLOR]
  12. [quote name='Pegaza']Cze Aga:loveu: lece zara na te 8 pietro widoki podziwiac:roll::cool1:[/quote] :loveu: Przed tobą niebiańskie horyzonty... tylko wróć [COLOR=magenta]TU[/COLOR] :cool3:
  13. [quote name='laurin']Dzień dobry Aguś :loveu:[/quote] Bry Aniu popołudniowo :buzi:
  14. [quote name='tigrunia']Cze Aga :multi: Ależ wiosennie się zrobiło :loveu: Zablokowali mi w pracy gg, nk, dgm :cool1: Zwalniam się :cool1: :diabloti:[/quote] [COLOR=paleturquoise]Ćwiniaki[/COLOR] :roll: Nio, piknie jest :loveu:
  15. [quote name='Pegaza']Cze Aga:loveu: a dziekuje:loveu: tylko zrobisz wsio co zyczylam Fionce:cool1:[/quote] Czeee Zabiegana Kobieto :multi: ojć, hihihi - chyba nie mam innego wyjścia...
  16. [url]http://img3.imageshack.us/img3/1768/38650098.jpg[/url] [url]http://img3.imageshack.us/img3/6396/77735753.jpg[/url] Hihihi, słodkie francuskie fotki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F8.gif[/IMG] Oj, Justynko dzielna jesteś, tyle dni bez przeżuwania :shake: :roll: Oby tylko pomogło :thumbs:
  17. Zdjęcia Holly to dla mnie ambrozja i nektar w jednym [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8FC.gif[/IMG]
  18. Karinko [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8FB.gif[/IMG]
  19. Rastuś, widzę twój uśmiech w wiosennym słońcu...
  20. Jak się miewa wiosna za Tęczowym Mostem?
  21. Aniołki kochane pamiętam o Was...
  22. Cześć Paulinko [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F6.gif[/IMG] pozdrawiam słonecznie
  23. Psotuś, słoneczko kochane Aniu, trzymam kciuki za zdrowie Mamy, niech z wiosną przyjdą lepsze dni...
×
×
  • Create New...