-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Milka_85']Widzę,że różowy sen wam się podoba:loveu:[/quote] Bardzo :sweetCyb:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Aga76 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Baksik jaki świąteczny [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG] -
Internetowe łono natury [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/11DA.gif[/IMG]
-
Zimno mi się zrobiło, bleee :evil_lol: Dobrze, że na koniec słoneczko wyszło [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/397E.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']No ta .. wieloskładnikowa to na psie różne choroby jest i do tego osobno wścieklizna.. ja tak robiłam z Jess.[/quote] Tak samo robię, tyle że nie z Jess :evil_lol: Mati nieustraszony ratownik i namiętny kochanek [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Cisza przewietrzc przyszlam....:p[/quote] :evil_lol: Daria na posterunku :loveu:
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Grześ jakby lekko inny :cool3: Pewniejsze niż w banku [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/3156.gif[/IMG] -
[quote name='tigrunia']Aga to by była w siódmym niebie jakby różowe żarcie sprzedawali :evil_lol:[/quote] Różowa czekolada i batoniki bardzo by mnie uszczęśliwiły :loveu:
-
Cześć Be [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/rev.gif[/IMG] [url]http://images49.fotosik.pl/103/ad0094e7d40f1dad.jpg[/url] Rewelacyjny słodziak! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/3162.gif[/IMG]
-
Miodzio foty kwiatowe [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
-
Bry Ewuś, Buziaki słodkie dla Aksy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG] Dużo zdrówka, smakołyków, dobrej Pańci i super piłeczek. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/831.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Tak sobie chodze i szukam czy może ktoś o remontach jakiś nie gada a tu doopa :shake: :evil_lol:[/quote] No masz ci los :roll: blada doopa, hihihi
-
[url]http://images38.fotosik.pl/100/af95e892b5d2a347.jpg[/url] Kati świetnie się prezentuje :bigcool:
-
Dzień dobry :Cool!: [COLOR=paleturquoise]Wrzuć spodnie na gotowanie, same się skrócą, hihihi[/COLOR]
-
Dzień dobry :Rose: Dziękujemy za odwiedziny :buzi:
-
[url]http://i41.tinypic.com/w1vf9y.jpg[/url] Fruwający Fidek [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG] Asiu wokół ciebie same przystojne chłopaki krążą :cool3:
-
[url]http://img2.imageshack.us/img2/1904/obraz324.jpg[/url] Iiii hop :jumpie: Wesołe wiosenne fotki :loveu: Cześć Ewo :hand:
-
[url]http://images49.fotosik.pl/100/3fb78337177bcaba.jpg[/url] Piękne różowe sny :loveu:
-
Poświąteczne bry [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfortunairlanda.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz059-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz060-3.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia'] Jestem w pracy i mam dogo :loveu: :evil_lol: Ino do siebie wejść nie mogę znów :cool1: [/quote] Tia, tłumacz się tłumacz :evil_lol:
-
Cześć :loveu: Ojć, szkoda chomiczka [*]
-
[quote name='tigrunia']Zaraz coś zgram na fotosika :multi:[/quote] Be, ile u ciebie trwa to [COLOR=magenta]zaraz[/COLOR]? :evil_lol: Cześć :loveu:
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Jajeczne buziaki :evil_lol: pozdrawiamy wiosennie:calus: -
[quote name='PositiveThought']jak dawno mnie tu nikt nie cytował :placz: [/quote] Mówisz i masz :evil_lol: Podoba się cytat? [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta]Róź ciągle na topie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz054-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz055-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz056-4.jpg[/IMG]
-
Sukcesiku wesołego Alleluja!