-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Weekendowe szaleństwo panienki Caprysi[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images22.fotosik.pl/58/89f4a234d0612c99.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/58/88883ee5bafdb8ff.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/146/9c6578cf7693e5b8.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/146/af8c75848ad881a8.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/58/b706351d0186e114.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/97/1f302bc5cea3befb.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/97/b4b7a2c8ebd42b31.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/97/e61c30088aaa524d.jpg[/IMG][/INDENT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry Saro[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]to zwykłe szelki, w psie łapki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bluepaw::bluepaw::bluepaw:
-
[quote name='PositiveThought']Caprysia zerkająca ^.^ Aguś, jeśli uda się, to taki chłopak będzie nam robił zdjęcia... i mogę Ci pokazać ^^ jejkuś. idziemy spacingać. dobranoc, dziewuszki :sleep2:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Pokazać, pokazać :sweetCyb::sweetCyb: tak, tak [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:modla::modla: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dobrej nocy życzymy wszystkim :sleep:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SandyBrown][I][B]Nie wiem dlaczego, ale lubię to zdjęcie...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images22.fotosik.pl/58/db824baed023f9d3.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Marzenno, dziękuję za miłe słowa :calus:[COLOR=DarkGreen] Widzę, że bannerek przybył w podpisie, piękna kolorystyka.[/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']może być. ale dawno nie występowałam... bardzo dawno! nawet nie pamiętam tych emocji... awrto sobie przypomnieć, na pewno (: susarka? o.O[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Chciałabym zobaczyć to przedstawienie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='PositiveThought']oj, tak... ale mam się o co denerwować. przygotowywać się zaczęliśmy w tym tygodniu, w poniedziałek, jeszcze okazało się, że to nie ma być przedstwienie, tylko kabaret, czyli bardziej skecz, chłopakom w ogóle się nie chce grać, nie chcą dać nic od siebie. ja na scenie czuję się bosko, uwielbiam grać, ale z nerwami mam problem... szusarka![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]A może być tak, że przed koopa nerwów, a po wejściu na scenę emocje automatycznie opadają i czujesz, że jesteś na odpowiednim miejscu? szuszarka :-? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']nie, fryzjer w poniedziałek (; ja też strasznie ciężko myślę i się denerwuję okropnie. nie zasnę, na pewno. też mam taką nadzieję. wycierpiał się już...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Myśl o przedstawieniu tak cię trapi? Jutro będziesz wykończona[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake:
-
Słodka Psoniu, stęskniłam się za Tobą. Tęczowa wiosna pewnie w rozkwicie, bądź szczęśliwa ślicznotko.
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Beatko, a fryzjer to na jutro umówiony? Coś mi styki szwankują i ciężko dziś myślę :shake: Mam nadzieję, że Aiduś zdrowy jest jak rydz i nie dolega mu zupełnie nic :happy1: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Wiosenne pozdrowienia :loveu: Daguś trzymaj się dzielnie, dobrze że Oskaruś jest blisko, niech się Tobą zaopiekuje.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Ciemna dziś jestem nieprzyzwoicie :oops::oops::oops: ciekawe ile dzisiaj głupot zrobiłam :oops::oops::oops: Anusia już widzę, tak - Alicja ma piękną datę :jumpie:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']ale parę razy tak... a z Aidusiem się cały dzień nie widziałam, odkąd przyszłam cały czas śpi... no nie wiem. ale do weta i tak idziemy, w związku z oczkiem, i uszko mi się nie podoba... teraz to już chyba szukam problemów tam, gdzie ich nie ma. dziś taki panikarski wieczór.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Indigo][I][B]Niepokoi cię łzawienie, uszko i senność Aidusia? Lepiej pójść i sprawdzić, ja tak robię, chociaż czasem denerwują mnie komentarze obcych ludzi...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Łaaaaaaa!!!! Patrzcie na naszą linijkę wiekową :megagrin:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Anusia, ty to masz trafną rączkę[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Cud - miód - malina !!![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/6430/img0432cq6.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Super sesja :klacz: Śpij dobrze Saro.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dziś w lecznicy była sunia, prawdopodobnie nosówkowa... bidulka była taka oswiała i słaba :shake: Beatko, Aiduś na pewno tak sobie chrapnął, jak prawdziwy mężczyzna w łóżku :cool1: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Saruś :roflt:a niech cię[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roflt: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Beatko, podoba mi się "burczynianka"[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]pasuje do niej [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:p
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]I dobrze, może będziesz spokojniej spać i jest pewność, że Aris (przynajmniej na razie) jest bezpieczny.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Caprysia zmieniła pozycję i burczy pod nosem... [IMG]http://images20.fotosik.pl/154/4a72b8db9c2d79b5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/105/ce57e4967a83aafb.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/105/b818f8ed8218e3e3.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/105/b7b96db2c30856ee.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/105/d13ee363be46b386.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/62/d4fdfa4abd848c0d.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Hihi, tak umówmy się na jutro, ja też dziś padam na twarz, za dużo emocji i spraw... ale jutro o tej samej porze [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:drink1::drink1::drink1:
-
[quote name='Anusia & Alutka']W Aidolandii probowalam wyslac i mialam mnostwo problemow :shake: To napisalam u Caprysi o tym, bo w galeryjce Aidusia sie nie dalo. Myslalam, ze cos wiecie o problemach owej galeryjki ;) Bo Wy wiecie wszystko :oops:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]My - skojarzyło mi się z Wy.... hihihi prehistoria :wink: A Wy Koleżanko jak się miewacie po odesłaniu do stolicy siostry Agaty i kota Borysa? Cóż panna Alicja porabia, pogrążona w żałobie po ukochanym?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Tylko żebyś w nocy Ariska nie wzięła za pajęczaka...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']No co nie moge u Aidusia postu wyslac??[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I][B]Teraz to już zgłupiałam, nic nie rozumiem :shake: Jaki post, jakie wysyłanie ??? Help me... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']Caprysia z pańciem ogląda TV :loveu: ja nie wiem, o czym Wy mówicie o.O Aidi przychodzi, wskakuje na kolana, i mina - głaskaj mnie![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Nie znam takiej miny[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Saro, ty naprawdę masz wielki uraz do małych robali... obyś dziś spała spokojnie. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Yorkie']I tak cały dzień przesypia? A widać chociaż poprawę? Już nie sika pod siebie?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Tak wygląda praktycznie cały dzień, dziś wieczorem ożywiła się gdzieś tak na 30 minut, troszkę pochodziła i znów poszła spać. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]