Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B][COLOR=Magenta]Życzymy kolorowych snów[/COLOR] :smilecol:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B] [IMG]http://images22.fotosik.pl/86/e4997787fa3d42f6.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/146/d4f4962604eb0a09.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/201/58d8025e98b247f2.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/146/c1b8b2e796196655.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [IMG]http://images22.fotosik.pl/86/f1b5e476eeb30fcd.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/201/d7c56aa8d3b38956.jpg[/IMG]
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Czy tu biją? :scared: się boję i ja, jeszcze odłamkiem dostanę... to w nogi... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='PositiveThought']przepraszam, nie chciałam... :( ja zawsze wszystko psuję! zaraz złapię doła, tak jak Madzia. a co mi tam![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Zamawiam dźwig, żeby cię natychmiast wyciągnąć[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :scream_3: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Ale się namęczyłam... obrabiałam zdjęcia, ramki itp. i na koniec przy zapisywaniu nowości nie zmieniłam folderu, wszystko zapisałam na innych zdjęciach :splat:i teraz je odzyskiwałam, o rany... ależ marudna praca, ale się udało i wszystko wróciło do normy. Znalazłam na kompie folder ze zdjęciami 4 miesięcznej panienki, nie wiem jak przede mną do tej pory się uchował :-? [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][B][I]Capri wcina sobie marchewkę[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][B][I] [IMG]http://images22.fotosik.pl/86/c1fa54dee2eb44a1.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/201/3dc87a8f64a47c11.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/201/dd28af6673f25a98.jpg[/IMG] [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [quote name='PositiveThought']baa, może nawet moje dzieci :cool3: robie projekt na realioznawstwo, o najbogatszych ludziach USA, wiesz, że 7 pokoleń korzystało z fortuny Edisona? ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Myślę, że jak troszkę popracujesz nad maszyną to spokojnie i 8 pokoleń wykarmisz [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
  7. [quote name='PositiveThought']baa, może nawet moje dzieci :cool3: robie projekt na realioznawstwo, o najbogatszych ludziach USA, wiesz, że 7 pokoleń korzystało z fortuny Edisona? ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Myślę, że jak troszkę popracujesz nad maszyną to i spokojnie 8 pokoleń wykarmisz [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
  8. [quote name='PositiveThought']masz rację! już dziś zacznę pracować nas maszyną rzucającą zabawkę![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]I taki jeden mały patencik ustawi cię dobrze na resztę życia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :happy1:
  9. [quote name='PositiveThought']gdyby nie było koleżanki przynosiłabym sama sobie oczywiście, oszczędna jestem :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]I w dodatku bardzo pomysłowa :thinkerg: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='PositiveThought']jak najbardziej pozytywnie ^^ polatałam po parku, poprzynosiłam zabawkę koleżance, bo Aidi był zbyt zajęty innymi pieskami, a zabawka też musi przecież się dobrze bawić... zmarnowałby się trud dźwigania 10 gramów w torbie.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]No nie... nie mógł się zmarnować, tyle dźwigania na marne, dobrze, że miałaś komu przynosić[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink:
  11. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Witaj Kasiu :biggrina: Kolejna piękna mijanka w męskim wydaniu :bigok:[/B] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6731/tn1000008xy4.jpg[/IMG]
  12. [quote name='PositiveThought']ja jestem taka zmęczona i tak wolno chodzę, że jeszcze do Sukcesa nie doszłam... może podbiegnę, to zobaczę o_O[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Ale pozytywnie wykończona?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [quote name='Anusia & Alutka']Ej!! Nie macie poczucia ze przegielyscie troche z tym pisaniem?? Nie bylo mnie i o, prosze. Caprysia do domu wraca sama, bo sie kobieta szanuje 8) Buziakujemy :buzi:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Anusia wróciła :calus: Czy dzień udany miałaś i załatwiłaś wszystko, tak jak chciałaś?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='marzenna79'][IMG]http://www.a1a.pl/pliki_strony_a1/galerie/absurdu/1jajo.jpg[/IMG] [IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/prima.gif[/IMG] [IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/dance.GIF[/IMG] [IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/51.gif[/IMG] [IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/redface.gif[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=DarkOrchid]Mały żarcik Agusiu !!! [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=Red]Marzenno droga, najpiękniejsze jajo świata mi tu podarowałaś. Dziękuję po stokroć[/COLOR] :buzi:[/B][/I][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']wróciłam z przewietrzonym umysłem i mogę Wam pomóć! -Gąski, gąski, do domu! -Boimy się! -Czego? -Wilka złego! dalej nie wiem P:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Beatko... hihihi, do tego sama doszłam w wątku Sukcesika, pod wpływem widoku pięknych pisanek :loveu: Ale, że dotleniony umysł masz, to myśl dalej, może tobie coś się jeszcze przypomni.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Jak miło popatrzeć na rozkosznie śpiącego okruszka :sleep: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/199/b6034db154639dad.jpg[/IMG][/URL]
  15. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]A żesz przebooska jest w całej swej postaci i jedyna w swoim rodzaju[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1:
  16. [quote name='Magda_Miki']Lepie, żeby sie nie denerwował, bo jeszcze posiwieje:evil_lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]No żesz, bo znów monitor zapluję[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :roflt:
  17. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Madziu[/COLOR] :loveu: [/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Żesz cudowna fota, że nie mogę, boooska i przepiękna![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/738/p3300010fa2.jpg[/IMG]
  18. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Cześć Madziu :biggrina: Pozdrawiamy ciepło.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Zabaweczek troszkę mamy... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Mam nadzieję, że Oskarek dojdzie do siebie i wszystko się jakoś, ale tylko i wyłącznie, dobrze ułoży[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigok:
  19. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Ta skleroza to może jakis wirus jest, bo ja wciąż myślę o gąskach i nic, pustka w głowie :splat: :splat: :splat: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Uwielbiam buźki wklejane przez ciebie - słodkie pychole![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  20. [quote name='Zuza96']gościnność Capri .... :-)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Mała spryciara[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :biggrina:
  21. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Istnieje możliwość, że go w ogóle nie wpuściała do środka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :roll: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Ona bardzo lubi spotkania ze swoja gromadką, ale do domu zawsze wraca sama.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  22. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Kaprysia na włościach i Helmut u progu :grins: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d701edc406314353.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/84/d701edc406314353.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/029a4f624aad8b7a.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/029a4f624aad8b7a.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid][SIZE=4]Agusiu kochana,[IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/five.gif[/IMG] czy ja nie widzę, czy dzisiaj nie ma nowych foteczek naszej Capri ??????? :loveu:[/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/B] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid][IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/51.gif[/IMG] . [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][B][I][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid][SIZE=4][IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/51.gif[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid][SIZE=4].[/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid][SIZE=4][IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/51.gif[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid][SIZE=4].Przypomniało mi się..."gąski, gąski do domu..." ale co dalej ??? Hmmm....... :niewiem: [/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid][SIZE=4]:hmmmm: [/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid][SIZE=4]Miłego popołudnia...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid][SIZE=4] [IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/buziak.gif[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid][SIZE=4][IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/buziak.gif[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/B] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]W nowym wydaniu poczochraniec kochany był na dzień dobry, ale zaraz się poprawię. Jak to było z tymi gąskami[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :splat:[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]... wciąż nie mogę sobie przypomnieć :hmmmm: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Ps. Buziuli są rewelacyjne!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  24. [quote name='Zuza96'][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]:scared:[/FONT][/COLOR] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]A to może te Caprisowe dropsy co ? hihi :eviltong: [/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]No właśnie, nie uciekać ode mnie ciocia Was koffa :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Jeśli chcesz... myślę, że Capri się podzieli[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :wink:
  25. [quote name='Zuza96']Hihi Aguś, ty jesteś niemożliwa :loveu: :calus:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Stara ciotka niemożliwa, o żesz ty... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Chodź na boksy, to dostaniesz dropsy :olympic: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Hihihi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Yorki Yorki, gdzie jesteście, Zuzia czeka i niech się w końcu doczeka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :multi:
×
×
  • Create New...