-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nie mam jeszcze dzisiejszych :oops: Dzieci spia...[/quote] pościelowe, łóżkowe... - mile widziane :loveu:
-
Azali uważam, iż samo patrzenie powinno zostać potraktowane za wielkie wyróżnienie.
-
Z tego com przeczytała, moim oczom wirtualnie ukazał się iście uroczy widok, kobiecych stópek odzianych w podniecające trzewiki, godne twoich zgrabnych nóżek.
-
uwaga biegam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrunaround.gif[/IMG]
-
przeleciałam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstrega.gif[/IMG]
-
A teraz poproszę zdjęcia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSdaisy.gif[/IMG]
-
[quote name='fidelek2']wiedziałam, że będziesz uszczęśliwiona :loveu:[/quote] i jestem [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG]
-
Ujmę to tymi słowy - skóra była golusieńka, azali we wnętrzu zapewniono ocieplenie kończyn.
-
Dzyndzały, piękne i wyraźne [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG]uwielbiam dzyndzały wszelakiej maści i wierne Pelagie, najwierniejsze pod słońcem [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSabbraccio.gif[/IMG] Jak mi dobrze [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG]
-
Otóż, owe pudełko w kolorze seledynowym kryło pod swoim wiekiem obuwie damskie zimowe, w postaci kozaczków czarnych zapinanych na zamek, na wysokim obcasie, zakupionych przez mą własną rodzoną siostrę podczas niejakiego ostatniego bytowania u nas, onegdaj niech wspomnę... roku pańskiego 2006, w miesiącu zwanym grudniem.
-
Ciem proszem zauważyłam ważne słowo 'grupowo'...
-
Piłka do kosza z kończynami :evil_lol: Fionka ją ubóstwia.
-
Cześć Martuś [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflowerysmile.gif[/IMG] to dziś akryl wygrał i nie ma wolnego?
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/27/f5d0c32f0bcca927.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/27/236745bffd235440.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/27/9665dc8eec821b1b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/27/e7ac754d99c75d51.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/27/55956ba7ae2b417b.jpg[/IMG][/URL]
-
Wstał nowy dzień. Przed nami i wami tęczowe anioły nowe obowiązki i wyzwania, tylko tęsknota za wami wciąż taka sama, a może i większa z każdym kolejnym dniem rozłąki...
-
[quote name='_beatka_']Aga dziękujemy bardzo za calą Twoją pomoc, dla zielonki tyle jedzonka to bardzo wiele, dziękujemy raz jeszcze:loveu:[/quote] Beatko, nie ma za co, to ja się cieszę, że jedzonko się nie zmarnuje. [quote name='Zmysł']Już jesteśmy wstępnie z Agą umówieni na jutro. Wieczorem "zieloniaki" dostaną jedzonko:multi:[/quote] To prawda, jesteśmy wstępnie umówieni.
-
Fidlasty ma spineczkę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LScheer.gif[/IMG] no nie mogę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG]musiałaś być naprawdę groźna... szkoda, że zdjęć nie można cytować, oj bu wielka szkoda - nie wiem, kiedy przestanę chichotać...
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Cześć Daguś, ach morze morze i bryza siup prosto w dziób [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] Zostawiam cieplutkie pozdrowienia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSabbraccio.gif[/IMG] -
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] Anusia żarłok, a to ci dopiero fałszywy adres - i kto to powiedział? ano Madzia nasza kochana, co najwięcej smacznych zdjęć wkleja i ptasim nie chciała się podzielić [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSwait.gif[/IMG] Dziewczyny jesteście booskie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Trabe uslyszalam ja i przybieglam. [B]TAK, NAJEDZONA MAGDO_MIKI[/B] :roll: Test zdany do polowy. Karteczke dostane jutro prawdopodobnie.[/quote] Anusia, jakby co to ja wyślę tobie piękną karteczkę i wcale nie musisz mnie o nią prosić [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflowerysmile.gif[/IMG] [quote name='Matinka']Agusiu masz super pieski, ja tez mam psa takiej rasy, sa boskie[/quote] Witaj Matinko, bardzo dziękujemy za miłe słowa [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfortunairlanda.gif[/IMG] ------------------------------------------------------ [B][SIZE=3][COLOR=red]Fundacja Maja prosi o głos, [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=red]pomóżcie[/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=33878#33878"][B][COLOR=navy]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=33878#33878[/COLOR][/B][/URL]
-
Cze Kasiu, niech skonam, co za fotka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG]no nie mogę, oni mają takie rozbrajające minki, zakochałam się w tym zdjęciu...
-
Witaj Maksi, pamiętamy o tobie
-
Nie wiem co zjeść, w brzuszku pustka i w głowie też, to chyba jakaś zaraza się do mnie przyplątała, wypalenie umysłowo-spożywcze... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/araldo.gif[/IMG] eee, to zadmę sobie w trąbkę
-
[quote name='Pegaza']yhm nie odważyłam się :cool1: nie będe straszyć:evil_lol: chociaż słonko może by prędzej uciekło:evil_lol:[/quote] taaa, zostałoby z nami już na stałe, łącznie z Gwiazdką :loveu:
-
To nie przypadek, to znak zza tęczowego mostu, że aniołki czuwają i nie są głuche na nasze prośby z dołu.