Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Świetne oczka wystające z piasku :evil_lol:
  2. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Maksi anielica
  3. Witaj Maksi, mam nadzieję, że dziś będą odwiedziny w schronie...
  4. [quote name='Agata_B']Ale ona maleńka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG][/quote] A kto? :evil_lol:
  5. [quote name='agnilale']Dziekuje za odpowiedz-jak myslicie czy dla dobra naszych psiakow powinismy ograniczac im ruch-glownie chodzi mi o wszelkie skoki?[/quote] Myślę, że warto zapobiegawczo podejść do sprawy, czasem wystarczy jeden skok żeby stało się nieszczęście.
  6. [quote name='pysiulka86']Dziekujemy dziekujemy i witamy kolejnego goscia :)[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbimba.gif[/IMG]czuję się powitana, miłego dnia życzymy
  7. [quote name='koregra']To co Aga zaplanowała na weekend :cool3:[/quote] pranie, sprzątanie i gotowanie, poza tym kąpiele, czesanie, długie spacery, prasowanie :evil_lol: i nie wiem czy mi czasu nie zabraknie :roll:
  8. Dzień doberek, przydreptałam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSofftobed.gif[/IMG] z rewizytą piękna kruszynka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10blowingkisses.gif[/IMG]
  9. [quote name='koregra']Może z mężem obetniemy - zobaczymy czy się uda;)[/quote] Ogólnie obcinanie psich pazurków łatwo wam wychodzi?
  10. [quote name='pysiulka86']Sunie oczywiscie przesliczne :loveu: Świetnie musi być mając w domku dwa psiaki, dwa razy tyle radości :lol: Tez już zastanawiam się czy nie sprawić Kice jakiegoś towarzystwa :cool3:[/quote] Witaj [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LScheer.gif[/IMG] dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa pod adresem ogonków.
  11. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/89D.gif[/IMG] i jest super!
  12. Szkoda psiny, przecież to musi być bardzo niewygodne i bolesne.
  13. Tęcza otuliła cię miłością...
  14. Sandałowe dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/111213.gif[/IMG] hihihi
  15. [quote name='koregra']Ale masz wesoło i jaki porządeczek w pokoju dzięki pieskom utrzymany :lol:[/quote] Czyściutko jak talala [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbali.gif[/IMG] wciąż słychać tupot pazurków, pochrząkiwanie Fionki i burczenie Kaprysi
  16. [quote name='koregra']Witaj Aguś :loveu: Ale masz fajowe emotki:evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36134.gif[/IMG] nooo (hihihi)
  17. [quote name='nadzieja']oczywiscie. jelsi tylko uda sie znalezc opiekunke dal Aviego[/quote] Może gdy na dogo będzie więcej osób, to ktoś odpowie na twój apel :loveu:
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Poranne ćwiczenia pobudzające w wykonaniu Capri i Fiony [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/361110.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/33/5e62f85f7f9ca301.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/33/3cf2929d97816b55.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/33/bc30fb1e58fc366b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/33/f860dc9f20233d47.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/33/83733ed036294032.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='nadzieja']szkolenie zawodowe.:) nie che zapeszac jesli bedejuz po szkoleniu wowczas opowiem[/quote] Ok, w takim razie trzymam kciuki i powodzenia na szkoleniu. Trzymam cię za słowo, że po powrocie wszystko tu opowiesz.
  20. Dzień doberek [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/3635.gif[/IMG] super foty
  21. Cześć Nadziejo, [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36316.gif[/IMG] opowiedz co to za szkolenie?
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Lime][I][B]A teraz już czas powiedzieć dzień dobry [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36_1_35.gif[/IMG][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Lime][I][B] i życzyć udanej soboty[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/33/d61188411ad1111e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/33/847323e81cf47651.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/33/80ee11e7b7af117d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/33/96a84bd8ee8d1e85.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/33/622c02bfd9f50677.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='koregra']No ja wam dam:mad:[/quote] o matko, już biją [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstupore.gif[/IMG] lekarza, bom mdleję [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG]
  24. To ja od razu za zdrówko siup [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmartini.gif[/IMG] i lecę łapać kolorowe sny. Kamilko - dobrze, że w końcu się zdecydowałaś.
  25. [quote name='Pegaza'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Weather/55.gif[/IMG][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]a kiedy do nas zawita?[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]dobra pora się żegnac dobranoc:loveu: [/COLOR][/SIZE][/quote] Kolorowych snów :calus: [COLOR=PaleTurquoise]U nas długo grzmiało, waliło i nawet raczyło popadać.[/COLOR]
×
×
  • Create New...