Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Zuza96']Ogólnie to całusy ! :loveu::loveu::loveu:[/quote] Biorę[COLOR=paleturquoise] (całusy)[/COLOR] i zmykam :grins:
  2. [quote name='Pegaza']Ja nie w temacie zostawiam pozdrowienia i mykam:loveu:[/quote] Ja też nie w temacie :evil_lol:
  3. [quote name='Zuza96'] [COLOR=paleturquoise][COLOR=black]Proszę pozdrowić wszystkie Fioniska i Kapryśki ode mnie ! I wszystkie inne stworzonka :eviltong:[/COLOR] [COLOR=paleturquoise][COLOR=black]Buzia[/COLOR] :loveu:[/COLOR] [/COLOR][/quote] Pozdrowione one wszystkie :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]spaczone pojęcie, oj buuu nie możemy na to pozwolić[/COLOR] 2Be, że tak powiem w skrócie: robi się :shiny:
  4. [quote name='Anusia & Alutka']... a tu doopa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]sucha straszecznie oj[/COLOR][/quote] :roflt: [COLOR=PaleTurquoise]i nie ma co obwisnąć...[/COLOR] [COLOR=PaleTurquoise]z tyłu[/COLOR]
  5. [quote name='slawi']Wpadłam zobaczyć nowe zdjęcia :loveu:.Psiaki śliczne, słoneczko, kwiatki - cuudnie jest tam u was, wiosennie jakby :evil_lol: .A u nas ziąb :shake:, rano śnieg z deszczem padał brrr :angryy:.[/quote] Śnieg, ooo tego to ja jeszcze tej jesieni nie widziałam i raczej za nim nie tęsknię :shake:
  6. [quote name='Anusia & Alutka'][URL]http://images37.fotosik.pl/31/b12ede2f0936ea4e.jpg[/URL] ojej :razz::razz::razz:[/quote] noo :cool1: OOOjej :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]suche[/COLOR]
  7. [quote name='ewa2909']Ja nie chcę jeszcze zimy..........:shake: Ide objadek dokończyć-pierożki z mięskiem będą.:evil_lol:[/quote] Pierożki domowe, pychotka :sabber: [COLOR=Magenta] Allo, allo: Niechaj KTOŚ skrzynkę opróżni, buu[/COLOR]
  8. [quote name='madziasto4']Już mi multi działają :eviltong: [/quote] Cze Madzia, to jak to w końcu jest z multi: funkcja zepsuta tymczasowo czy abonamentowa usługa się zrobiła? Niech mi ktoś odpowie na poważnie, buu
  9. [quote name='ewa2909']Jak byłam z nimi wczoraj w parku to Toś sie wyspacerował tak po trawce że w powrotnej drodze szedł schowany pod moją kurtką bo był cały mokry i się trząsł. Dzisiaj byliśmy pod blokiem z piułeczką więc Aksa była w siudmym niebie.[/quote] Czyli jedno i drugie zadowolone z weekendu :loveu: Zapowiadają ochłodzenie, mam tylko nadzieję, że będzie chwilowe :roll:
  10. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/295/1514bbde49d11002.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/295/4baa0bb138d1e7c0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/295/a78539525fc36cdb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/31/b12ede2f0936ea4e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/31/6c8328c9530fddbd.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='ewa2909']U nas od wczoraj taka paskudna pogoda. Chociaż dzisiaj już troszke jest lepiej od czasu do zasu świeci słoneczko:loveu:[/quote] Aksa i Tofik już wyspacerowane niedzielnie?
  12. [quote name='ewa2909']Dzień dobry niedzielnie:loveu: U nas pogoda typowo listopadowa. Zimno,mokro i wietrznie.........BUUUUUUUUUUU......[/quote] Cześć Ewo, u nas jeszcze świeci słoneczko, ale ciemne chmury krążą coraz bliżej :shake: i chyba coś jednak spadnie z nieba, i nie będzie to psia koopa :evil_lol:
  13. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red]Dzień dobry. Listopadowe kwiecie :evil_lol: cyrk normalnie, a nie głęboka jesień.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/400/7e9d231fe1052ab1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/400/89a0ce360157f5db.jpg[/IMG][/URL]
  14. Madziu, piękna fotka świeczkowa :loveu: nastrojowa
  15. [quote name='Anusia & Alutka']o kurwancka nasza mala Madzka dorosla :loveu: sory Aga za syf ale multi nie dziala, a musialam sie odniesc do wszystkiego co we mnie emocje wywolalo wiec sama rozumisz...[/quote] :evil_lol: Anusia wcale, zupełnie się nie przejmuj, mi też nie działa i też chałę sobie odwalam :grins: mnie to nie przeszkadza, skoro pozbawiono nas multi możliwości
  16. [quote name='Anusia & Alutka']2Be, bo to było tak: Kiedys Tato Zuzki poznal Mame Zuzki i sie polubili. Chodzili na randki i takie tam [darujmy sobie ta czesc], a pozniej wzieli slub, bo bardzo sie kochali. a dzieci 2Be biorą się z milosci, wiec Tato Zuzki i Mama Zuzki mocno sie przytulali i wtedy Tato Zuzkowy umiescil w brzuszku Mamusi Zuzkowej takie maluśkie nasionko z ktorego wyrosla Zuzka :loveu: Zuzka rosla a brzuszek Mamusi robil sie coraz wiekszy i po 9 miesiacach Pan Doktor pomogl Szogunowi wyjsc na swiat :loveu: [CENTER]:loveu: K O N I E C :loveu:[/CENTER] [/quote] Nic dodać, nic ująć :roflt: Kujka, o Szogunie zapomniałam :oops:
  17. Aaach ten schab :mdleje:i sery !!!! :mdleje: Dzieło sztuki, aż szkoda skosztować i zepsuć ekspozycję. Idę zamknąć lodówkę na kłódkę...
  18. Fantastycznie ananas zrobiony :loveu:
  19. Ojć, widzę chyba schab ze śliwką :mdleje:
  20. [quote name='madziasto4']Zwyczajny jakiś solony :hmmmm: Taki z paczki gotowy mam, bo nie mogłam dostać nigdzie ziaren kukurydzy, żeby samej zrobić :niewiem:[/quote] Ostatnio widziałam tylko taki paczkowany do mikrofali maślany. Ale waliło w mieszkaniu...
  21. Ale padły :loveu: najedzone słodziaczki :evil_lol:
  22. [quote name='tigrunia']No tak .. Chylińskiej się podobał :evil_lol:[/quote] Widać,wie co ładne :wink:
  23. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Tia...........Czekaj tatka latka:eviltong:[/quote] Dobrze mówisz, oby do lata ;)
  24. [quote name='madziasto4']A ja sobie żrem popcorna, siedzę w necie, a talenta mam w tv za plecami, tak jak 2B :p[/quote] Z masłem czy jakiś inszy?
×
×
  • Create New...