Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz023-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz024-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz027.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz028-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz030-1.jpg[/IMG]
  2. Cześć Kasiu :calus: pozdrawiamy cieplutko Leniwiec poszedł na zimowy spacer...
  3. [quote name='tigrunia']Zaraz coś wynajde :diabloti: [/quote] Żeś do piwnicy zawędrowała :???:
  4. [quote name='***Paulina***']No trochę napadało... Już od wigilii mamy śnieg... Jest cały czas poniżej zera to trochę potrzyma:multi::multi::multi:[/quote] Jak Kati zareagowała na śnieg?
  5. [quote name='tigrunia'] i'll be waiting :megagrin:[/quote] Ok, wiadomość zaraz wyleci :loveu:
  6. Prawdziwe zimowe tło :p
  7. [quote name='Mała Rita']Może jeszcze je kacyk trzyma??? :evil_lol:[/quote] Cześć Asiu :loveu: TK poszedł po kefir...
  8. Dziś niuńki są już w lepszej formie. Tylko troszkę potargane, ale przynajmniej na chodzie :megagrin: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz020.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz021-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz022-1.jpg[/IMG]
  9. [quote name='tigrunia']Że to do mnie ? :crazyeye: O kurka jasna .. a czemuż to ?? :crazyeye: Podaj tylko nr farby i po sprawie :evil_lol:[/quote] O ty !!! O ty !!! :-x [COLOR=LightBlue]Dam na pw.[/COLOR]
  10. [quote name='tigrunia']Zdjęciuff nowych ni mo no to co ? :niewiem:[/quote] Aaaa tam, nie masz czegoś historycznego? :evil_lol:
  11. Słodka mokra kruszynka :calus:
  12. Dlaczego ostatnio bywasz tu tylko przelotnie?
  13. Oooo buu :hmmmm: cz mam się obrazić? :obrazic:
  14. [url]http://images32.fotosik.pl/427/cb6ea595caec0f2c.jpg[/url] [url]http://images32.fotosik.pl/427/7f82b90ba5a2617f.jpg[/url] Młoda dama :Cool!:
  15. [quote name='Mała Rita']w koncu Sylwester jest raz w roku, mogły sobie na to pozwolic :evil_lol:[/quote] To była samowolka :roll: TK ściągnął ciała na wieczorny spacer... co za widok :evil_lol: poszły jakby za karę.
  16. Witamy i ciepło pozdrawiamy :Rose: Śliczna malutka!
  17. [quote name='Mała Rita']to co one piły wczoraj?? :evil_lol:[/quote] wodę oczywiście :cool: pewnie tempo było zbyt szybkie
  18. [quote name='Mała Rita']ło matko :crazyeye: ja chyba ten wirus dopadł :evil_lol:[/quote] Chyba tak, dopadł i z łóżka nie puszcza :megagrin: Cały dzień tak śpią, tylko pozycje zmieniają. Rano Kapryśka wciągnęła na łóżko swojego frędzla i legła na nim niczym żołnierz w okopie :evil_lol:
  19. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz013.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz014.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz015.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz016.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz017.jpg[/IMG] [COLOR=Navy]Życie jest ciężkie[/COLOR] :grins:
  20. [COLOR=Blue]Kapryśka - noworoczna dętka[/COLOR] :megagrin: [COLOR=Blue]Na pierwszy spacer zawsze budzi łapką albo buziakami w nos, dziś była tak wyczerpana zabawą, że TK obudziło jej mruczenie, leżała kołami do góry między naszymi poduszkami i mruczała, że chce na siii... Niczym zawodowy leniwiec [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz008-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz009-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz010.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz011.jpg[/IMG] Tylko na chwilę podniosła głowę [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz012.jpg[/IMG] [/COLOR]
  21. [COLOR=Red]Teraz będzie nietypowa sesja posylwestrowych zwłok[/COLOR] :evil_lol: [COLOR=Red] Na początku wystąpi zmęczona Fjjona:[/COLOR] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz002.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz003.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz004.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz005.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz006-1.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Mała Rita']zwany tequilą wypitą w przeciągu 15 minut... :cool1:[/quote] Wirus pogromca :evil_lol:
  23. [quote name='Anusia & Alutka']swinia parszywa jedna... [/quote] :roflt:... ale pięknie tu komplementują
  24. [quote name='Mała Rita']ogladalismy do 24 tv, dzieciaki latały wokół i darły swe buzie, o 21:30 gospodarz domu padł, chwile po nim kolejny z gości... drętwo było...[/quote] Tajemniczy wirus zaatakował... :cool1:
  25. [quote name='tigrunia']No sama się raczej nie nauczy :evil_lol: [/quote] :placz: me[COLOR=LightBlue]eee[/COLOR] nadzieje legły w gruzach...
×
×
  • Create New...