Jump to content
Dogomania

kacha_wawa

Members
  • Posts

    1651
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kacha_wawa

  1. [quote name='Wilejkaros']Niezła nadproduktywnośc! Kiedy już Kruch znajdzie najcudniejszy domek i pomożemy wszystkim zwierzakom, to zapraszam do mnie. Będziecie mogły opanować na przykład warsztat prasowalniczy... ;)[/quote] To ja zapraszam też do mnie, warsztatu prasowalniczego nie zabraknie i gratis dołączam całuski od Tigrusi i Jej skoki po Ciotkowych głowach :evil_lol:
  2. [quote name='anielica']Teraz kochane przerzućmy nasze siły na wątek krysiam, która oto została zupełnie niespodziewanie "babcią" 4 maluchów od suni, która się do niej przybłąkała... trzeba Krysię wesprzeć w babciowaniu i szukaniu domków![/quote] Anielico, możesz podać link do tego wątku??
  3. A może brak wieści to dobre wieści... Aga bądź dobrej myśli ;)
  4. [quote name='Wilejkaros']O, matko! Ciotki! Dzisiaj już 5 stron naprodukowałyście! ;)[/quote] Wiesz, bo my tu taki warsztat produkcyjny mamy :evil_lol:
  5. [quote name='Fusica']Pytał głupek, czy numer buta też potrzebuje, a może jeszcze numer kołnierzyka... Tupeciarskie stworzenie... Niech no jeszcze raz zadzwoni, to ja mu życie zatruje... :diabloti:[/quote] A co to my jakieś projektantki mody jesteśmy czy cuś?? :evil_lol: Ewidentnie oszołom jakiś... Nie wie, że dodzwonił się tez do oszołomki i to większej :evil_lol: :eviltong:
  6. Może to psychol jakiś, strzeż się Ciotka, strzeż:evil_lol: A w razie czego z karate go ;) Wystawię tą aukcję o której mi pisałas, ale błagam jutro ;)
  7. [quote name='sahara']A może zapytajcie Zosię Mrzewińską o radę. Co prawda na odległość trudno coś radzić, ale zawsze to osoba kompetentna.[/quote] Andre, myślę, że Zosia udzieliłaby najlepszej rady. Poślij jej PM, napewno pomoże.
  8. [quote name='Olesia.b']Z relacji mojego Tza wynika, że Rudi jest szczęśliwy. Całe dnie gania po dworze, do domu zagląda rzadko, nauczył się sam otwierać garaż. Ma porządną budę ocieplaną wełną mineralną, a brat mojego Tza zrobił mu materacyk pod wymiar budy. Wczoraj,gdy kończyli dach, Rudi nie czekając na zaproszenie wlazł do budy i ułożył się do spania. Oczywiście nocy tam nie spędził.[/quote] No to widać, że Portierkowi dobrze :loveu: I chłopak młodnieje nam i zaczyna sztuczki pokazywać :cool3: :eviltong:
  9. A ja Wam mówiłam, że nam się nowa rasa trafiła i nikt, a nikt takiej nie ma ;) Krusio to sznaucer rosyjski :evil_lol:
  10. [quote name='elainfo']wysyłaj mi szybko PM.. i co mam dryndnac do CIe .. bo nierozumiem...???[/quote] Już wiesz o co chodzi ;) Zadzwoń pod ten numer, który Ci podałam i napisz tu co i jak ;)
  11. [quote name='elainfo']:megagrin: kacha wawa ty moze sformatuj gdzie sie da ,ze to CTR!! ;-))[/quote] Łooo matko, to mi się już mózg zlasował i sformatował ;) Mam namiary od Arki do programu TV, zaraz mi komórka siądzie, a ładowarka na Ochocie... Mogę którejś Cioci wysłać na PM i poprosić o telefon??
  12. Cioteczki, uprzejmie donoszę, że posłałam PM do Arki ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie...
  13. kacha_wawa

    Liczymy podpisy!

    [quote name='emir']Z jedenj strony obrażasz mnie i moją fundację, zaś z drugiej chcesz aby Ci pomagać. Czy nie widzisz w swoim postępowaniu niekonsekwencji - o braku morale nie mówiąc? Chcę wierzyć, że potrafisz czytać ze zrozumieniem; poszukaj więc swoich mailach odpowiedzi ode mnie razem ze wskazówkami jak należy się do tej sprawy, o której pisałaś zabrać ;niestety samo nic się nie zrobi; Ty zaś masz tylu admiratorów i przyklaskiwaczy na tym forum, że napewno załatwią Ci sprawę z powodzeniem, a Ty nie utrudzisz rączek ani główki; I jeszcze jedno - mówisz prawdę tylko wtedy , gdy się pomylisz, lub gdy jest to korzystne dla twoich interesów. Reasumująć: na przyszlość nie zwracaj sie do EMIRA w żadnej sprawie, bo nie uzyskasz juz nigdy odpowiedzi pozdrawiam i życzę wielu udanych akcji EMIR[/quote] Przesadziłaś, nie raz i nie dwa utrudzam sobie rączki i główkę jak to ujęłaś... I powtarzam, nie chodziło o pomoc dla mnie tylko dla innych psów... Podpisy zbieraliśmy pod Twoją pieczą i widać, że dla Ciebie to było czysto teoretyczne, teraz na tym forum działają osoby, które bezkarnie rozmnażają zwierzęta, handlują psami zabieranymi ze schronisk, a Ciebie to nie obchodzi bo masz uraz wobec mojej osoby. Znacznie łatwiej można by było pomagać zwierzętom robiąc to wspólnymi siłami, widać, że Emir chce działać sam, a na pomoc fundacji nie ma co liczyć... Szkoda tylko,że ucierpią na tym zwierzęta...
  14. Nie no nie mogę :evil_lol: Elciowy Jacek coraz bardziej mnie zaskakuje i to w pozytywnym słowa znaczeniu :) Elu, gdzie takich TZ-tów dają?? ;) Jak widzicie drogie Ciotki Kruch jest taki kochany, że potrafi rozmiękczyć nawet męskie serca i nawet faceci nie mogą się oprzeć Jego urokowi :loveu:
  15. kacha_wawa

    Liczymy podpisy!

    [quote name='emir']jak to pogodzić - powiedz mi kacha ? na otwartym forum brak Ci juz śliny od opluwania Emira a na PW prosisz mnie o pomoc? Kubus Puchatek mówil coś kiedyś o małym rozumku - nie zauważyłaś dotąd, że Emir nie musi wybijać się ani Twoim ani tez niczyim kosztem? Fundacja Emir robi to do czego została powołana i działa skutecznie. I tyle EMIR[/quote] Nie opluwałam Cię bez powodu... Tylko szkoda, że do błędu tutaj otwarcie nie potrafiłaś się przyznać... Szkoda gadać, ważne, ze podpisy są już na miejscu... I tak, prosiłam o pomoc i do tej pory odpowiedzi nie uzyskałam, a chodzi o to jak ukrócić działalnośc pseudorozmnażaczy, którzy działają tutaj na dogo czyli zalewskich... Szkoda, że odpowiedzi nie uzyskałam, ponieważ wiem, że te osoby zarabiają tylko i wyłącznie na rozmnażaniu zwierząt, często także tych ze schronisk... Podpisy zbieraliśmy pod petycją, która m.in. tego także dotyczyła... Prosiłam Cię o rady jak skończyć działalność takich osób, ani jednej rady jednak nie otrzymałam, a tu nie chodzi o mój interes, tylko o interes tych psów, które zalewskim przewijają się przez ręce...
  16. Dziewczynki nasz Kruszek ma już 3 obserwatorów na allegro :crazyeye: Czy oprócz Pana, który Ciocię Fusicę rozbawił do łez odzywał się ktoś jeszcze??
  17. Cioteczki Ela i Fusica to już pewnie śpią ;) A ja właśnie użeram się z moimi potfforami, uparły się na zapasy na moim łóżku, tylko dlaczego moja kołderka służy im za sznur do przeciągania...:crazyeye:
  18. A może to P. Weiss do Cię dzwonił i jaja sobie z Cię robił :evil_lol: :eviltong:
  19. Ale tu cisza zaległa :crazyeye: No tak Ciotka Ela u Krucha, Ciotka Fusica walczy dzielnie o kompa, więc mi pozostało trzymać pieczę nad wątkiem ;) Ciotki litości, ten net u moich rodziców woła o pomstę do nieba!!!:angryy:
  20. [quote name='elainfo']i jeszcze zapominiała dodac"zajefajni i zaje ...skromni"heheh[/quote] To ja zaje szybko lecę ten wniosek składać o urlop :evil_lol: Dobra odpalam miotłę i mykam, bo się tutaj zasiedziałam... Wiecie co Babencje, my chyba naprawdę mamy coś z głowami :eviltong: Mój TZ tak mi zerkał przez ramię co ja wypisuję i kiwał z politowaniem głową :evil_lol:
  21. [quote name='Aleksandra_B']kacha_wawa, Dzięki!!!! Prześlę Ci na pw kontakt do P. Grażynki, żeby wstawić w ogłoszenia.[/quote] Ok Olu i poproszę jeszcze jakieś info o Bambo, cobym ten wyciskacz napisać mogła ;)
  22. [quote name='Katcherine']:diabloti: na wyspach to juz dawno pelno dogomaniakow...powiedzcie znajomym ze tutaj jest prawo ze trzeba znajde zglosic na policje:cool3: . Czytam watek Krucha i jestem zachwycona- i wami i samym psem:evil_lol:[/quote] Wiesz Katcherine , bo Kruszek jak i my tak nieskromnie mówiąc jesteśmy zajefajni :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ło matko dziewczyny wybaczcie mi, ale mam jakoś dzisiaj taki istnie boski humor :lol: A co do Kruszka naszego to ja Wam mówię, że domki będą się bić... A mówię to ja, WIEDŹMA :evil_lol: :eviltong:
  23. No tak tylko na chwilę zniknęłam a już tu plotki i ploteczki na temat mojego owłosienia ;) Dobra Babole kciuki trzymajcie, jadę walnąć wniosek urlopowy :evil_lol:
  24. [quote name='Fusica']Tjaaaa, młoda, zgrabna i powabna... Zapomniałaś dodać, że chrapiesz jak drwal, po wycince tajgi syberyjskiej....:evil_lol: :eviltong:[/quote] Ciiii, toż to kompromitacja :evil_lol: :eviltong: Wiesz Ciotka bo my z Lori to takie zawody robiłyśmy... Chciałyśmy Twoją cierpliwość sprawdzić, która pierwsza z łóżka będzie leciała... Test zdałaś na medal... Obie z Lori wyspałyśmy się wybornie :evil_lol: :eviltong:
  25. [quote name='elainfo']kasiu nasza kochana dziewczynko Bambuszka nie ma na allegro....:placz: :placz: :placz: plssssssssssssssssssssssssssssssss...[/quote] Dzisiaj już ja wymyślę jakiefoś wyciskacza i Go wystawię, nie wiem jak tam chodzi net u moich rodziców (bo po południu do nich jadę na noc), więc albo dzisiaj wieczorkiem, albo jutro w ciągu dnia Bambuś będzie miał swoją aukcyjkę... A może jeszcze wykorzystamy Ciocię Fusicę coby Go wrzuciła na gumtree?? :cool3:
×
×
  • Create New...