Jump to content
Dogomania

kacha_wawa

Members
  • Posts

    1651
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kacha_wawa

  1. Gapiszonku, szukaj domku na 1 stronie !!!
  2. No tak jeszcze w samochodzie mnie nie ma, a już chcą mnie na trasie wysadzać :evil_lol:
  3. My odrobaczałyśmy maluszki bodajże jak miały 6 tygodni, nie pamiętam dokładnie po ilu dniach odrobaczałyśmy je ponownie:oops: W każdym bądź razie pierwszy raz je szczepiłyśmy jak trafiły do nowych domów, czyli w wieku ok. 8 tygodni. Właściciele wiedzieli o ponownym szczepieniu i o kwarantannie. Po odrobaczeniu trzeba będzie uważać, zeby maluchy swoich kupek nie wcinały, bo nasze tak robiły, albo robiła to Mafcia. Jak już dzieciaki będą jadły stały pokarm można odrobaczyć Mamusię.
  4. Jest, jest, jest ;) Link do filmiku z Kruszkiem: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/58u539Lv74/p3050259[/URL]
  5. [quote name='eria']ooo to ja na filmik czekam!![/quote] Znowu mi wrzuta szwankuje, ale tak łatwo nie odpuszczę ;) Od razu lojalnie uprzedzam, ze filmik bez dźwięku będzie, jeszcze cyfrówki z dźwiękiem się nie dorobiłam ;)
  6. Głaszcz mnie, o taak :lol: [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/7682/p3050263xu9.jpg[/IMG] Teraz chcę taaak, głaszcz, głaszcz, nie obijaj się ;) [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2212/p3050264lz1.jpg[/IMG] A teraz przytul do serca psa ;) [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/9091/p3050265vk2.jpg[/IMG] Buzi chcę, w nosek :loveu: [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/3512/p3050267bi4.jpg[/IMG] No dobra, wymizałaś mnie to teraz się pobawmy:loveu: [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/4308/p3050269ek1.jpg[/IMG] Zmęęęęczyłem sięęę, idę spać... [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/6111/p3050268rr3.jpg[/IMG] I zaraz wrzucę jeszcze Kruszkowy filmik ;)
  7. Daj mi spokój, głodny jestem ;) [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/852/p3050256ih0.jpg[/IMG] Ale jesteś upierdliwa :cool3: [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7197/p3050257yu4.jpg[/IMG] Ciociu Fusico, rzuć piłeczkę ;) [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7673/p3050258zu0.jpg[/IMG] Cieszę się pełną gębą, bo mnie Ciotki przytulają ;) [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9223/p3050262hf8.jpg[/IMG] Gdzie jest moja piłka?? [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2257/p3050260tb3.jpg[/IMG] Ty ją masz?? Oddawaj, bo jak Cię :mad: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3866/p3050261eo9.jpg[/IMG] Zaraz kolejna porcja świeżutkich fotek Kruchowych ;)
  8. No i widzę, że już Ciotki sobie robiły ze mnie jaja :mad: :eviltong: Zaraz fotencje będą ;)
  9. Teraz Mamuni najlepiej podawać karmę dla szczeniąt dużych ras... Przez dwa tygodnie maluchy powinny się tylko Jej pokarmem odżywiać... Później stopniowo niewielkimi dawkami można wprowadzać ryż z kurczaczkiem i puszki dla juniorów... Zaraz znajdę nasz Mafciny wątek, tam miałyśmy na odchowaniu sukę i 6 szczeniorów. EDIT : Link do wątku Mafci i szczeniorków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37562&highlight=Mafia[/URL]
  10. Dziewczynki, może ja narazie się wstrzymam z tą aukcją i wystawię ją jak maluszki będzie już można każde z osobna obfocić i Mamusię??
  11. [quote name='Fusica']To ja dzisiaj odwale ten numer z piłeczką... Niech się Kruch pokazuje przed Marysią... Ahhhh jak ja dziada wymiziam, wyprzytulam, wymemłam.... A Kacha zapowiada się z profesjonalnym filmem, to może i Marysie zobaczycie.... Cholerka, żeby jej TZt się w końcu poddał...[/quote] Dziewczynki, mozemy od Magdy Mafię pożyczyć i jak to Ciocia Clockwork kiedyś napisała: Bierz Krucha, bo mam Mafię i nie zawaham się jej użyć :evil_lol: :eviltong:
  12. [quote name='elainfo']ja siebie tez widziałam!!:cool3:[/quote] Ciotka, fajna laska z Ciebie, więc razem z Kruchem możesz się trochę rozreklamować ;) Dobra ja powoli spadam, bo zaraz autobus mam, później jeszcze tylko pociąg, później tylko kolejny autobus, zawinę Ciotkę Fusicę i pędzimy do dzieciaka naszego Kruszkowego ;)
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]byłam.. widziałam... troche dziadwsko kreci, ale kręci... :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] ciociu Elu- widziałam cie :cool3:, troche pixele cie zniekształciły, ale cie widziałam.... :diabloti:[/quote] To było takim dziadowskim fonem robione :eviltong: Dzisiaj nakręcę Krucha aparatem, ale tam znowu dźwięku nie ma, więc powstanie niemy film ;)
  14. Dziewczynki i chłopczyki, no to macie: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/kFOYmVuE3U/film_4[/URL] W rolach głównych występują: -Kruch -piłeczka jeżyk -Ciocia Elainfo -idiotyczne komentarze kacha_wawa ;)
  15. Kasieńko, odpisałam Ci na wątku Lunki, nie ma problemu ;) Kurcze próbuje ten film wrzucić przez wrzutę i nie chce mi się załadować...:mad:
  16. [quote name='Fusica']Na molosach prowadzę wątek Luny... skontaktowała się ze mna Emir... Ma domek dla suczki... Teraz pewnie rozmawia z Andre... Ehhhh pewnie jutro zabiorę Rycha i mamunie... :loveu: :loveu: :loveu: Mój TZ powiedział, że kiedyś oszaleje albo udusi mnie we śnie poduszką... Tjaaaaa, także obawiam się, że nie przywioze wam Kachy wawa... chyba że wejdzie do bagażnika...[/quote] Ejj, jak chodzi o domek dla Lunki to oczywiście zwalniam miejsce ;) Ale jak Wy beze mnie przeżyjecie?? ;):eviltong: Nie martw się Ciotka, nagram się na dyktafon i bedziecie odtwarzać moją gadkę ;)
  17. [quote name='elainfo']kochana filmik załadowany????[/quote] Kurcze przez to śledztwo zalewskich dopiero teraz wrzucam :oops: Ale jak bonie dydy, zaraz będzie ;)
  18. Kruszek przesiaduje na Al. Niepodległości przy stacji metra Racławicka ;) Zapraszamy na spacerek, Kruch się ucieszy ;) Dzisiaj nakręciłam Go jak się bawił piszczącą piłeczką, wrzucę to na dogo, tylko filmik się załaduje ;)
  19. Już jest jutro ;) Tondziu, skacz do góry jak kangury :)
  20. [quote name='kaLOlina']mozesz dac na allegro mysle ze takie maluszki znajda szybciej dom...a mamuska-zostaje czy tez szukamy??[/quote] Nie no szukamy, zapewne... Nasza Mamuśka Mafcia szybko dom znalazła, myślę, ze tu będzie podobnie... A czy są jeszcze jakieś fotki Suni, żeby ją wystawić tak osobno?? Chociaż te zdjęcia z maluchami rozbrajające...
  21. [LEFT]Krysiu, czyli ma się rozumieć, że rodzinka jest z Wawy?? Czy allegro już teraz potrzebne?? Czy Mamusi jakąs karmę zanabyć drogą kupna?? ;) [/LEFT]
  22. Oj Cioteczko, One mądrzejsze niż my wszyscy razem wzięci...
  23. Majaa, wiem, że rozdysponujesz tym prawidłowo... zalewscy w tej chwili mają g... do gadania, a Wy macie naprawdę ciężko... Dziewczynki, trzymajcie się, Majaa ucałuj Dzielną... Dzielna, bądź dzielna...
  24. Majaa, a czy można tą kaskę od Dredzia na Nia przeznaczyć?? Musi być dobrze, za dużo wycierpiała... Dzielna, bądź dzielna, trzymaj się maleńka!!!
×
×
  • Create New...