-
Posts
1651 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kacha_wawa
-
4-miesięczne szczenię Mafii znalazło swoje szczęście :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Kochani, kolejna tragedia!!!! Wraca kolejny szczenor Mafii, jeszcze nie wiemy, który, bo telefon do Cioci Fusicy był bardzo chaotyczny, ale fakt jest jeden... Kolejne Mafciowe maleństwo potrzebuje pomocy!!!!!! -
Witam, kolejny raz potrzebujemy Waszej pomocy. 4-miesięczny Boluś Kluseczka, dziecię Mafii z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37562&highlight=Mafia[/URL] pilnie szuka swego domu i kochającego Pana. Wydawać by się mogło, że wszystko jest w porządku, że maluch znalazł swojego człowieka,ale... Dzisiaj Boluś szuka domu kolejny raz, jego właściciele nie zapytali o zgodę właściciela mieszkania czy wyraża zgodę na zwierzę w domu... Właściciel kazał im pozbyć się psa... Pozwólcie, że pozostawię to bez komentarza, kolejny przykład, że za brak odpowiedzialności człowieka odpowiedzialny jest pies... Bardzo proszę pomóżcie nam znaleźć odpowiedni domek dla małego przystojniaka... W chwili obecnej psiak przebywa u właścicieli, nie wiemy jak długo jest mu to dane, do następnej wizyty właściciela mieszkania, kiedy to nastąpi, nie wiemy... :( Boluś jest już na allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item194712860_...t uj_go_.html[/URL] Jego foteczki: [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2892/bolo6vq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/7610/bolozmniejszone3ix5.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8581/bolo9ei9.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4878/bolo11tj6.jpg[/IMG]
-
[quote name='mariee'] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8205/tonga3wo9.jpg[/IMG] [/quote] To zdjęcie to normalnie na fotkę miesiąca - boksionietoperek ;)
-
[quote name='patch75']a ja mam pytanie zinnej beczki, i nie wiem gdzie je zadac, wiec robie to tu-co z druga akcja zbierania podpisow pod poetycja z konkretna ustawa (Stop Okrucienstwu)? bo mielismy zbierac juz jakis czas temu[/quote] DOBRE PYTANIE, ALE NAJPIERW MUSIMY STWORZYĆ OWĄ USTAWĘ... PRZEPRASZAM ZA CAPS LOCKA, ALE KLAWIATURĘ ZALAŁAM KAWĄ I NIE CHCE MI SIĘ WYŁĄCZYĆ :shake: KIEDYŚ BODAJŻE ZOFIA MRZEWIŃSKA LUB AGATA BALU PROSIŁY O PROPOZYCJE DO ZMIAN, ALE ODZEW BYŁ ZNIKOMY... MUSIMY JESZCZE RAZ POWRÓCIĆ DO TEJ SPRAWY, ŻEBY ŚMIERĆ OZZIEGO NIE POSZŁA NA MARNE...
-
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze, że z Perełką wszystko w porządku :) Zresztą jak wynika z relacji dziewczyn bydgoskie schronisko wszystko kontroluje, myślę więc, że jakby coś było nie tak zaraz byśmy otrzymali informację... Uważam, że nie mamy co się denerwować ;) -
Ale Czesiek to dla Twoich rodziców taki wnusio przecież ;) Mój ojciec oszalał, już się zastanawia gdzie łóżeczko wstawić ;) Mama niedowierza cały czas i tylko mówi, że ją pewnie wkręcam ;) A niech sobie mówi, sama się przekona :D Ja też w żadnym wypadku dziecka nie planowałam, samo na mnie spadło ;) A jeszcze Ciotce Fusicy w lutym mówiłam, ze w życiu żadnego dziecka, no cóż los przewrotny bywa... ;)
-
Jestem jak najbardziej za podstawieniem także fotek Cześka ;) Zdjęcia Bolusia są w ciągłym ruchu, bo taki facet ruchliwy jest ;) Puściłam cioci Eliinfo resztę fotek, ponieważ mój szef się zbliża powoli do firmy... A co do tzw. konkubinatu to też w takowym jestem i nie narzekam, ze ślubem sobie troszkę poczekam, a zresztą do czego mi papierek potrzebny?? ;) Chyba tylko po to, żeby mamusię zadowolić i babcie, no ale cóż jak narazie biedne na weselu się nie pobawią ;) I nie róbcie ze mnie takiego dzieciaka, ja już też mam swoje lata, a tak a propos to zrobiłam sobie prezent urodzinowy, termin mam dokladnie na 27 grudnia :D Czyli dokładnie w swoje 25 urodziny, na ćwierćwiecze prezent zarąbisty ;)
-
Dzięki za gratulacje, ale co to za spekulacje, że ja i dziecko to wariactwo ;) Dziecko po mnie będzie szalone ;) A teraz dalszy ciąg fotek Bolunia-Wiercidupki ;)[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/841/bolo8ij3.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8581/bolo9ei9.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/4756/bolo10go0.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4878/bolo11tj6.jpg[/IMG] Ciąg dalszy za chwilkę...
-
Wasze becikowe przeczucia Was nie mylą;) A teraz postaram się wrzucic kilka fotek, resztę wrzucę w pracy, bo z tego co wiem szefa dzisiaj prawie nie będzie ;) Zobaczcie jaki kawaler wyrósł z Bolunia: [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/7610/bolozmniejszone3ix5.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9246/bolo5me3.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2892/bolo6vq7.jpg[/IMG] Resztę fotek powrzucam w pracy, bo muszę się teraz do niej szykować ;)
-
W końcu udało mi się zalogować, ale imageshack mi nie działa:(:(:( Przepraszam za tak długą zwłokę, ale dopiero dzisiaj po kilku przygodach do Polski dotarłam (a miałam być już w czwartek). Troszkę się przejechałam z tym netem w Irlandii, akurat była konsrwacja lini, brrrrr... Zaraz coś pokombinuję z fotkami, jak mi się nie uda to wyślę je Cioci Fusicy i Cioci Eliinfo na maila. A i tak na marginiesie za 7,5 miesiąca imprezka, przybędzie kolejny dogomaniak ;)
-
Obejrzałam TV Lubin i dla mnie jest niepojęte, że druga sekcja ma rozstrzygać o sprawie... W pierwszej sekcji wszystko było jasne, taaak... Ozzy trafił do Ani już skatowany... Ręce opadają, a może czas się ojcem agi zająć... Wetowi nie udowodnili matactwa, tatus agi to załatwił... Powiem wprost, tatusia agi i weta bym...
-
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Ciotki, nabroiłam :( Wystawiłam Krucha ponownie na allegro, wchodzę na wątek, a On już Oskar jest... [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=180502407[/URL] Boże, kilka dni bez netu, a ja mam we łbie Meksyk... Wracam w niedzielę... Od poniedziałku nowa praca, ale nie wiem jak długo w PL zostanę... Prawdę mówiąc gdyby nie moja sucz to bym nie wracała... I wiecie co?? To g... prawda z tą kwarantanną w Irlandii dla psa!!! Oskarek, Kruszek, Ty się się nie obijaj tylko domu szukaj!!!!! Kochane, Oskarku, tęsknię za Wami!!!!! [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/9408/p3130392dl1.jpg[/IMG] -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Kurcze weszłam na wątek po kilku dniach nieobecności na dogo i zamiast się cieszyć załamałam się :( Cioteczki i Kruszku trzymajcie się ciepluchnie!!! Pozdrowienia ze słonecznej Irlandii ;) Jak mi sie uda to wieczorem wrzucę fotki z klifów. -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='elainfo']kasiu.. nic sie nie martw!!! samolot napewno niespadnie!! trzymam kciuki przynajmniej za o!!;-)) bedzie dobrze łyknij sobie setke przed odlotem dla zmelanzowania .. tylko jak ty tam te skrecona noge zapakujesz jak w tym samolociku sa takie mlutkie przestrzenie miedzy rzedami siedzen.. w razie co załóz na głowe ..Sławkowi;-))noge oczewiście:evil_lol: i nic sie nie łam.. bedzie dobrze i nieokupuj samolotowego kibelka.....;-)[/quote] Zamierzam cały lot w kibelku spędzić ;) Uciekam, chociaż mi się nie chce, odechciało mi się już podróży... -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie się Cioteczki, trzymaj się Kruszku ;) Za tydzień wracam :cool3: -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki, jak już pisałam limit nieszczęść wyczerpany :evil_lol: Ale i tak mam stracha, jestem teraz jak Twój Ryszard, taki wydyganiec i trzęsi dupek ;) -
Ja do tej pory mam taki nawyk głupi wtulania się w Tigrusiową pupkę i wąchanie Jej ;) Kiedyś chyba takie perfumy stworzę ;):eviltong: