Jump to content
Dogomania

kacha_wawa

Members
  • Posts

    1651
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kacha_wawa

  1. Na allegro Lunka ma już trzech obserwatorów, może ktoś konkretny się odezwie ;)
  2. Kruszek był dzisiaj na spacerze na Polach Mokotowskich :) Psiak cud, miód i orzeszki, grzecznie szedł na smyczy, na bliskie spotkania z innymi psami reagował całkowitym spokojem, nie ma w nim cienia agresji :) I trochę nam się chłopak rozpieszczony robi :loveu: Jedzenia domaga się cały czas, podobnie jak pieszczot, gdy za wolno mu się papu nakłada popędza człowieka szczekaniem ;) Podobnie jak widzi, że się zakłada kurtkę szczekaniem przypomina, żeby nie zapomnieć zabrać Go ze sobą na spacerek :D Tradycyjnie oczywiście chodzi za człowiekiem i upierdliwie łapkę daje, taki wielki, mały słodki psiaczek :loveu: Taka słodka kruszyniasta przylepa:loveu: On strasznie pragnie człowieka...
  3. Zmieniaj, zmieniaj :D
  4. Mądry Portierek :loveu: Mam nadzieję, że mu się później to uszysko wędzone dostało??:cool3: To teraz Portierek został Panem na włościach:loveu:
  5. A może ten domek z Gorzowa zdecydowałby się na Babe?? Tylko cały czas nie ma osoby do sprawdzenia domku...
  6. A można poprosić o jakieś szczegóły?? ;) Zaraz się podmiankę zrobi ;)
  7. Państwo wysłali mi pierwszego maila w piątek o 21:34 dwie godziny przed zakończeniem aukcji :cool3: To chyba jakieś przeznaczenie było, tuż przed końcem taka rodzinka się znalazła :loveu:
  8. Jak się ogląda takie foteczki to aż serce rośnie :loveu: Widać, że Niunia już podbiła serducha wszystkich, a te nakolankowe fotki są po prostu rozbrajające :) Agrafcia wygląda na nich jak takie malutkie, słodkie dzieciątko :loveu: Córeczka Mamusi :)
  9. [quote name='Viktorija']Kacha, Pani pytała, kto tak pięknie napisał na Allegro! Powiedziała, że bardzo ją to ujęło i ze tekst trafia od razu do człowieka! Gratulacje!!![/quote] To taka moja mała wena twórcza, która czasami mnie nachodzi ;) Zastanawiam się czy ściągać aukcję?? Może dzięki Agrafce jeszcze jakiś inny psiak trafiłby do domku??
  10. [quote name='Tengusia']Dlaczego mordeczka wrocila na allegro czyzby domek nie wypalil :???:[/quote] Allegro to tak zapobiegawczo ;) Próbuje się teraz dodzwonić do Zasadzkas, Państwo z Wawy się odezwali i mieli o 13 jechać z Viktoriją na SGGW, podobno super ludzie, więc trzymajcie kciukasy :lol:
  11. Nasz "maluszek" ma jednego obserwatora na allegro ;)
  12. Clockwork, trzymamy za słowo :eviltong: Zmykam powoli, dzisiaj wielkie pożegnanie z osobami ze starej pracy ;) Oj bedzie się działo :evil_lol:
  13. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]kryste...:crazyeye: jaki zas kruszek???:hmmmm: 4 dni L4 i takie tyly... :mad: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Kruszek w moim podpisie ;)
  14. [quote name='Viktorija']Kacha_wawa zaadzka będize miała dostęp do kompa dopiero w pon i to moze po południu. Wyjechała i nie napisze do pon nic. Dzowniła do mnie rano w sparwie sprawdzania domku, miała dać znać potem, ale na razie cisza[/quote] Ok, to zadzwonię wieczorem do Niej i wszystkiego się dowiem ;)
  15. Kruch na allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=174360916[/URL] Cioteczki jak coś mam zmienić to wiecie gdzie mnie szukać ;)
  16. Ciotki Kochane!!! Kruszek już po wizycie u weta, rasa do tej pory nie sprecyzowana, ale wieści są dobre:) Wyników krwi jak najbardziej w normie, natomiast Kruch wcale nie jest takim staruszkiem, ma 7-8 lat, więc można powiedzieć, że jest Panem w średnim wieku ;) Trzeba mu tylko smarować oczka i uszka (przez zaniedbanie grzybka ma) maściami, ale generalnie jest ok :multi: I wiecie co Ciotki?? Kruch pozytywnie zdał egzamin na kota :loveu: Kot cały, Kruszek cały, obyło się bez rozlewu krwii, Kruszkowi koty są po prostu obojętne ;)
  17. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]matko... :niewiem: a ja zapomnialam o Lori...znikla mi subskrypcja watku przy tych szalenstwach z dogo i zapomnialam... :oops: :oops: :oops: , a ona juz w nowym domku!!! :multi: mamunciu, nie zdazylam nawet pobiadolic.:madgo:.. zlinczujcie mnie!!!:olympic: prosze :modla:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Tym razem wybaczymy ;) Za dobre humory mamy :D Nie dość, że Lorcia w nowym domku to i Kruszka dobre wieści :)
  18. [quote name='gdgt']kacha, wielkie dzięki za dodanie tych nowszych fotek![/quote] Zastanawiałam się czy jest sens dodawać info o chorobie skóry, uznałam, że nie, bo przecież zaraz wszystko u Kajtusia będzie ok ;)
  19. [quote name='Fusica']Nie zapeszaj !!!!!!!!! Może nie ma nic do ukrycia !!!!!!!!!!!! Natychmiast spluń przez lewe ramie, ale to już !!!!!!!![/quote] Splunęłam, bluza opluta ;):evil_lol:
  20. [quote name='Fusica'][CENTER][B][SIZE=4][COLOR=blue]LORI JUŻ NIE SZUKA DOMKU....[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]... BO MA NAJLEPSIEJSZY Z NAJLEPSIEJSZYCH !!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#0000ff](I jakich ma przystojniaków u boku...:cool3: :cool3: :cool3: ... niestety nas nie chcieli adoptować..... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: )[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] Ej Ciotka, bo jak to Pańciowie przeczytają to pomyślą, że nie dość, że dogomaniaczki to jeszcze seksoholiczki jakieś ;):evil_lol:
  21. Jupi, jupi, jupi, jeeee :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol::laola::laola::laola:
  22. Agrafka ponownie na allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=174333634[/URL] Zasadzkas daj znać czy odzywała się Pani (Hanna W.) w sprawie Agrafki, co prawda miała dzisiaj wieczorem dzwonić, ale może odezwała się wcześniej??
  23. [quote name='weszka']mały off - sznaucerka od Zalewskich nie dojechała, ponoć ma dojechac jutro. Ta pani to złota osoba ale ma małe służbowe mieszkanie w szkole więc nie wiem czy Kruch to najodpowiedniejszy psiak... W mieszkaniu jest owa pani, jej syn i kot.[/quote] Zobaczymy co jutro wyjdzie z tą podróżą zalewskich, tylko suni strasznie żal... Lepiej, żeby to Ona u P. Beaty się znalazła. Nie moze być w tych rękach co jest teraz :angryy: A tak jeszcze apropos Kruszka zastanawiam się czy wystawiać aukcję teraz czy po wynikach badań. Wydaje mi się, że nowy domek powinien od samego początku wszystko wiedzieć i nie powinnyśmy nic ukrywać.
  24. [quote name='Fusica']Jest na gumtree, adopcjach, 4 łapach, allegro, i sznaucerach w potrzebie... Masz jeszcze jakiś pomysł ????[/quote] Ciotka na allegro Go jeszcze nie ma ;) Właśnie nad tym pracuję ;) Nie mogę się na zdjęcia zdecydować ;)
×
×
  • Create New...