-
Posts
1651 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kacha_wawa
-
Gapcia już szczęśliwa-warto wierzyć i czekać!!!
kacha_wawa replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Gapiszonku, szukaj domku na 1 stronie !!! -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
No tak jeszcze w samochodzie mnie nie ma, a już chcą mnie na trasie wysadzać :evil_lol: -
Wszystkie szczeniaczki w nowych domkach - Rumbo zaginął!
kacha_wawa replied to Krysiam's topic in Już w nowym domu
My odrobaczałyśmy maluszki bodajże jak miały 6 tygodni, nie pamiętam dokładnie po ilu dniach odrobaczałyśmy je ponownie:oops: W każdym bądź razie pierwszy raz je szczepiłyśmy jak trafiły do nowych domów, czyli w wieku ok. 8 tygodni. Właściciele wiedzieli o ponownym szczepieniu i o kwarantannie. Po odrobaczeniu trzeba będzie uważać, zeby maluchy swoich kupek nie wcinały, bo nasze tak robiły, albo robiła to Mafcia. Jak już dzieciaki będą jadły stały pokarm można odrobaczyć Mamusię. -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Jest, jest, jest ;) Link do filmiku z Kruszkiem: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/58u539Lv74/p3050259[/URL] -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='eria']ooo to ja na filmik czekam!![/quote] Znowu mi wrzuta szwankuje, ale tak łatwo nie odpuszczę ;) Od razu lojalnie uprzedzam, ze filmik bez dźwięku będzie, jeszcze cyfrówki z dźwiękiem się nie dorobiłam ;) -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Głaszcz mnie, o taak :lol: [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/7682/p3050263xu9.jpg[/IMG] Teraz chcę taaak, głaszcz, głaszcz, nie obijaj się ;) [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2212/p3050264lz1.jpg[/IMG] A teraz przytul do serca psa ;) [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/9091/p3050265vk2.jpg[/IMG] Buzi chcę, w nosek :loveu: [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/3512/p3050267bi4.jpg[/IMG] No dobra, wymizałaś mnie to teraz się pobawmy:loveu: [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/4308/p3050269ek1.jpg[/IMG] Zmęęęęczyłem sięęę, idę spać... [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/6111/p3050268rr3.jpg[/IMG] I zaraz wrzucę jeszcze Kruszkowy filmik ;) -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Daj mi spokój, głodny jestem ;) [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/852/p3050256ih0.jpg[/IMG] Ale jesteś upierdliwa :cool3: [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7197/p3050257yu4.jpg[/IMG] Ciociu Fusico, rzuć piłeczkę ;) [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7673/p3050258zu0.jpg[/IMG] Cieszę się pełną gębą, bo mnie Ciotki przytulają ;) [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9223/p3050262hf8.jpg[/IMG] Gdzie jest moja piłka?? [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2257/p3050260tb3.jpg[/IMG] Ty ją masz?? Oddawaj, bo jak Cię :mad: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3866/p3050261eo9.jpg[/IMG] Zaraz kolejna porcja świeżutkich fotek Kruchowych ;) -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
No i widzę, że już Ciotki sobie robiły ze mnie jaja :mad: :eviltong: Zaraz fotencje będą ;) -
Wszystkie szczeniaczki w nowych domkach - Rumbo zaginął!
kacha_wawa replied to Krysiam's topic in Już w nowym domu
Teraz Mamuni najlepiej podawać karmę dla szczeniąt dużych ras... Przez dwa tygodnie maluchy powinny się tylko Jej pokarmem odżywiać... Później stopniowo niewielkimi dawkami można wprowadzać ryż z kurczaczkiem i puszki dla juniorów... Zaraz znajdę nasz Mafciny wątek, tam miałyśmy na odchowaniu sukę i 6 szczeniorów. EDIT : Link do wątku Mafci i szczeniorków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37562&highlight=Mafia[/URL] -
Wszystkie szczeniaczki w nowych domkach - Rumbo zaginął!
kacha_wawa replied to Krysiam's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki, może ja narazie się wstrzymam z tą aukcją i wystawię ją jak maluszki będzie już można każde z osobna obfocić i Mamusię?? -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fusica']To ja dzisiaj odwale ten numer z piłeczką... Niech się Kruch pokazuje przed Marysią... Ahhhh jak ja dziada wymiziam, wyprzytulam, wymemłam.... A Kacha zapowiada się z profesjonalnym filmem, to może i Marysie zobaczycie.... Cholerka, żeby jej TZt się w końcu poddał...[/quote] Dziewczynki, mozemy od Magdy Mafię pożyczyć i jak to Ciocia Clockwork kiedyś napisała: Bierz Krucha, bo mam Mafię i nie zawaham się jej użyć :evil_lol: :eviltong: -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='elainfo']ja siebie tez widziałam!!:cool3:[/quote] Ciotka, fajna laska z Ciebie, więc razem z Kruchem możesz się trochę rozreklamować ;) Dobra ja powoli spadam, bo zaraz autobus mam, później jeszcze tylko pociąg, później tylko kolejny autobus, zawinę Ciotkę Fusicę i pędzimy do dzieciaka naszego Kruszkowego ;) -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]byłam.. widziałam... troche dziadwsko kreci, ale kręci... :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] ciociu Elu- widziałam cie :cool3:, troche pixele cie zniekształciły, ale cie widziałam.... :diabloti:[/quote] To było takim dziadowskim fonem robione :eviltong: Dzisiaj nakręcę Krucha aparatem, ale tam znowu dźwięku nie ma, więc powstanie niemy film ;) -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki i chłopczyki, no to macie: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/kFOYmVuE3U/film_4[/URL] W rolach głównych występują: -Kruch -piłeczka jeżyk -Ciocia Elainfo -idiotyczne komentarze kacha_wawa ;) -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Kasieńko, odpisałam Ci na wątku Lunki, nie ma problemu ;) Kurcze próbuje ten film wrzucić przez wrzutę i nie chce mi się załadować...:mad: -
[quote name='Fusica']Na molosach prowadzę wątek Luny... skontaktowała się ze mna Emir... Ma domek dla suczki... Teraz pewnie rozmawia z Andre... Ehhhh pewnie jutro zabiorę Rycha i mamunie... :loveu: :loveu: :loveu: Mój TZ powiedział, że kiedyś oszaleje albo udusi mnie we śnie poduszką... Tjaaaaa, także obawiam się, że nie przywioze wam Kachy wawa... chyba że wejdzie do bagażnika...[/quote] Ejj, jak chodzi o domek dla Lunki to oczywiście zwalniam miejsce ;) Ale jak Wy beze mnie przeżyjecie?? ;):eviltong: Nie martw się Ciotka, nagram się na dyktafon i bedziecie odtwarzać moją gadkę ;)
-
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='elainfo']kochana filmik załadowany????[/quote] Kurcze przez to śledztwo zalewskich dopiero teraz wrzucam :oops: Ale jak bonie dydy, zaraz będzie ;) -
Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)
kacha_wawa replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
Kruszek przesiaduje na Al. Niepodległości przy stacji metra Racławicka ;) Zapraszamy na spacerek, Kruch się ucieszy ;) Dzisiaj nakręciłam Go jak się bawił piszczącą piłeczką, wrzucę to na dogo, tylko filmik się załaduje ;) -
Już jest jutro ;) Tondziu, skacz do góry jak kangury :)
-
Wszystkie szczeniaczki w nowych domkach - Rumbo zaginął!
kacha_wawa replied to Krysiam's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']mozesz dac na allegro mysle ze takie maluszki znajda szybciej dom...a mamuska-zostaje czy tez szukamy??[/quote] Nie no szukamy, zapewne... Nasza Mamuśka Mafcia szybko dom znalazła, myślę, ze tu będzie podobnie... A czy są jeszcze jakieś fotki Suni, żeby ją wystawić tak osobno?? Chociaż te zdjęcia z maluchami rozbrajające... -
Wszystkie szczeniaczki w nowych domkach - Rumbo zaginął!
kacha_wawa replied to Krysiam's topic in Już w nowym domu
[LEFT]Krysiu, czyli ma się rozumieć, że rodzinka jest z Wawy?? Czy allegro już teraz potrzebne?? Czy Mamusi jakąs karmę zanabyć drogą kupna?? ;) [/LEFT] -
Spineczka (11 tygodni). W Nowym Domku Wcina Hamburgera:)) (s. 38)
kacha_wawa replied to anielica's topic in Już w nowym domu
A Cim dziękujem ;)