[quote name='beam6']Nie wiem dlaczego, ale kolejna propozycja pomocy z mojej strony została kompletnie zignorowana. Przykro mi :shake:[/quote]
Cioteczko, ja myślę, że nie została zignorowana, sama bym rzeczy przewiozła, ale od jutra na tydzień w Wawie mnie nie ma, a podejrzewam, że pozostałe Cioteczki w tych godzinach pracują...