-
Posts
1092 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Obama
-
Kiedyś miałam kocią współlokatorkę i była dzikusem strasznym.Ale piórko na sznurku było na tyle fascynujące,że przełamywała swoje bariery i bawiła się z każdym.Dziwne to stworzenia :)
-
Ciekawa jestem jak się mała będzie rozwijać. Nie znam się na staffikach,ale zwykle podobały mi się takie w typie "mięsniaka", niskie,muskularne z wielką głową...mniam!
-
Śliczny ten puchowy znajda. Znajdy są jednak najwierniejsze !
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Obama replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
bawwwwwwwwwwwwww się dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!1 -
Może gruczoły zapchane? U nas było podobnie i podejrzewałam uraz mechaniczny ogona...okazało się,że gruczoły okołodobytowe się zapchały.Wet wyczyścił i pies jak nowy.
-
[quote name='Amber']Dobrze Cię rozumiem z tym zauroczeniem tą rasą - jest cudowna :loveu: (przynajmniej z wyglądu, nie wiem jak z charakterem). Jakbym miała warunki, czas i pieniądze ;) to z pewnością takie cudeńko by u mnie zawitało. Szkoda, że w PL to rasa praktycznie nieznana.[/QUOTE] Podenco moje marzenie!!!! ale gdzie to taki szczuplaczek pełen gracji i wdzięku z moim wiejskim grubasem??:)
- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
a ja bym mojego odesłała w cholerę...:) niedziela,człowiek marzy o dłuższym śnie.Nie,mój musi puszczać bąki,chrząkać,chrumkać,chrapać,stękać,wzdychać,sapać,mlaskać żebym przypadkiem nie zapomniała,że siedzi koło mnie.
- 78403 replies
-
Myślę,że będzie pełen sukces w relacjach kocio-psich. Skoro Luks nie ma zapędów,aby ścigać sierściuchy tylko je lekceważy to to dobrze rokuje.:) Kotom może powinnaś dawać w jego obecności jakieś smakołyki albo zabawki,żeby kojarzyły jego obecność z czymś wyśmienitym? Nie wiem jak działają koty,ale tak działa mój pies. Zawsze aby odwieść jego uwagę od czegoś staram się go przekupić zabawką,mizianiem...:) Ale na kotach się nie znam nic a nic.NAwet nie lubię tych drani :)
-
Hipnotyzujące spojrzenia zarówno tatusia jak i córci. Nie wyprze się jej tatuś oj nie :) Przepiękny i urzekający pies.Takie cuda w schroniskach? Do czego to doszło :/
-
O widzisz,mieszkam w KRakowie od września. Ćwiczymy się sami i oczywiście w miarę możliwości będziemy chcieli udać się na jakieś seminarium.
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial]nienawidzę ludzi którzy porzucają swoje psiaki a w szczególności BOXERY :( nie ma dla mnie żadnego wytłumaczenia aby wywalić z domu PSA .... tak robią tylko TCHÓRZE i MIĘCZAKI[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] Ludzi? O jakich ludziach tu mowa.To nie ludzie,to bestie:shake:
- 78403 replies
-
Kotów nie lubię zanadto ale psa masz marzenie! Moim marzeniem jest przygarnięcie jakiejś damy schroniskowej,ale niestety warunki nie pozwalają na drugiego psa.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Obama replied to Amber's topic in Foto Blogi
Pozwolę sobie wtrącić trzy grosze. Mam dużego,silnego,temperamentnego psa. Pierwsze miesiące życia uczyłam go wyłącznie pozytywnymi metodami. Z biegiem czasu zaobserwowałam,że na ciągnięcie nie pomagają metody polecane przy pozytywnym szkoleniu,ale za to ulgę ogromną na spacerach przyniósł mi kantar. Jasne,można próbować pracować i próbowałam,ale czasem brakuje czasu na pracę na spacerze,a przetrwać jakoś trzeba ciągnięcie 40kg psa. Niestety,mój pies musi czasem dostać w dupsko,żeby się opamiętać. I naprawdę polecam traktowanie wszelkich porad,trendów w szkoleniu z dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Najlepsze metody to takie,które są skuteczne wobec naszych psów. -
Aaaaaaaaaaaaaale boskie zdjęcia. Nie potrafię zdecydować czy zdjęcia z miną przygłupa czy te w locie bardziej skradły :lol::cool3::diabloti:;)moje serce
-
Podoba mi się portrecik robaka. Natura cudowną malarką jest i basta! Takie kolory!
-
Ale zatęskniłam za rodzinnymi stronami gdzie do jezior miałam 10 min
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Obama replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Wszystkie piękne! -
No i ma potwierdzenie odwieczna prawda,że dzieci są fajne jak nie są ...nasze :)
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Obama replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
A tak w związku ze sztuką niewielką acz cieszącą oczy polecam [url]http://little-people.blogspot.com/[/url] Figureczki wielkości zapałki,a jakie pomysłowe! -
Nie będę zapewne oryginalna jeśli napiszę,że pokłony i szacun za utrzymanie tej sierści w takiej kondycji.:multi: Miałam kiedyś kudłacza i wiem jakie to straszliwie absorbujące było.:shake: Chyba się nie nadaję do posiadania psów z włosiem wymagającym tyle zachodu
- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wega jaka zasłuchana i posłuszna :crazyeye: Wilczak uroczy,jest w nich coś mistycznego:loveu:
-
Ostatnio widziałam również osobę,która jechała na rolkach ciągnięta przez husky'ego.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
strasznie szkoda,ze nie ma nic w KRakowie.
-
[quote name='kavala']A ja się nie dziwię, że niektórzy chcą mieć typowego psa do sportu, jeśli faktycznie świadomie tego pragną. Przecież jeśli nie znamy osoby to nie możemy stwierdzić, że jej się kiedyś znudzi, a przecież każdy może zachorować nawet wybitny sportowiec. Jeśli zaś chodzi o stwierdzenie, ze każdy pies w równym stopniu nadaje się do sportu, to bym się z tym nie zgodziła. Ja myślałam, że będę z Frodem uprawiać agility lub frisbee tymczasem do agility jest jeszcze za młody, nie mogę jeszcze zaczynać ze względu na stawy, z frisbee jest podobnie. Jeśli zaś zacznę później, czy pies będzie osiągał sukcesy konkurując z psami które ćwiczą od szczeniaka, są zwinniejsze i lżejsze? Poza tym nie wyobrażam sobie 40 kg goldena skaczącego mi po plecach. Poza tym, jeśli ktoś chce mieć BC i poda argument, że chce miec psa do sportu i aktywnie spędzać z psem czas i za to jest krytykowany, to co ma powiedzieć, że chce tego psa bo mu się umaszczenie podoba? jaki argument byłby przekonujący?[/QUOTE] Proszę mnie źle nie zrozumieć.Cieszę się bardzo,że coraz więcej osób jest zainteresowanych sportami czy ogólnie pojmowaną pracą z psami.O przewadze takiej aktywności nad 5 minutowymi spacerami nie ma co dywagować,bo jest oczywista. Myślę,że zgodzisz się,że jest wkoło sporo osób o słomianym zapale -niech przykładem będą dziesiątki rodziców spacerujących z wymarzonymi psami dzieci.W gimnazjum jest więcej czasu niż w liceum,studia mogą się wiązać z przeprowadzką a dorosłe życie to już nie pieszczota..teraz wszyscy na fali boom'u kupują psy "petardy energetyczne",których wymaganiom często ciężko sprostać gdy się w życiu namnożą obowiązki.Już teraz widzę na osiedlach mnóstwo TTB prowadzanych przez starszych ludzi,którzy psy "odziedziczyli" po dzieciach.Aktywne z natury psy wyprowadzane na 5 min przed blok...widzisz BC,który dziennie ma 3 takie spacery? Jeśli chodzi o frisbee to rozumiem Cię doskonale,mam bulteriera. Nigdy nie będzie skakał za frisbee na wysokość 2 m,ale nie zmienia to faktu,że od późnego szczenięctwa bawił się dyskiem. Bardziej sztuczki i posłuszeństwo niż akrobacje,ale zawsze to ruch i zabawa.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
ja ostatnio słyszałam wymówkę,że płacą podatki to ktoś powinien posprzątać to za nich.