Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Media to są zdziercy! Mi babka w Fotojokerze powiedziała, że zawsze na święta są jakieś promocje i warto czekać ale że ja w gorącej wodzie kąpana i musiałam mieć już bo już to mam, i przepłaciłam...ale cóż :p
  2. [B]ach21[/B], wysłałam Ci wczoraj PW z numerem tel jednej z dogomaniaczek. dostałaś?
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Toć Ci wierze :evil_lol: Ja sprawdzam zawsze na ceneo bo mają tam aktualne oferty z paru-dziesięciu sklepów i wybieram wtedy najkorzystniejszą ;) Ja tak sobie myśle, ze może jak poczekam do stycznia to ceny spadną po nowym roku? :roll: [/QUOTE] a może przed świetami jeszcze spadną...popytaj w sklepach :lol: może jakieś promocje na święta bedą...
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Sprawdziłam jeszcze raz specjalnie for ju :eviltong: Canon 1466 Nikon 1687 Sony 1439 Pentax 1439 [/QUOTE] Fotojoker: (samo body) Canon 450D - 1609 Nikon d80 - 1888 zobacz jakie różnice w cenach między tym co Ty podałaś a ja :shake:
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    spoko :eviltong: ja patrzyłam tylko na 2 sklepy: Fotojoker i Euro RTV - ceny które podałam są z tych 2 sklepów, wejdź na ich strone i zobacz ;) choć w danym momencie mogą mieć jakąś promocję na dany model i można kupić wtedy taniej...
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Wszystkie posprawdzałam na ceneo i zazwyczaj ok 1460-1490 kosztują :roll:[/QUOTE] canony? czy jakie?
  7. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Kurcze toć to prawie tyle co aparat :placz: [/QUOTE] za sam aparat dałam w Fotojokerze 1900, ale posprawdzaj w innych sklepach bo może gdzieś być dużo taniej. np. Madźki Canon (samo body) w Fotojokerze kosztuje 1600 a w Euro RTV 1900...:cool1:
  8. Fidlasty to mógłby na dworze zamieszkać :p bez ubrania, w największe mrozy i śniegi!!!
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Cze:p [/QUOTE] cze D-E :lol: [quote name='tigrunia'] Kurde ale ile to kasy trza :placz: Jak kupie to bankructwo ogłosze :cool1:[/QUOTE] no troszke trzeba kasy wydać... ja za swój obiektyw dałam 1300 zeta, chcę se jeszcze kupić taką Sigmę jak ma Madźka ale to se muszę wpierw uzbierać...:p
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    oj Madźka :loveu: [quote name='tigrunia'] No dobra .. ale teraz co jest ważniejsze - aparat czy obiektyw ? :roll:[/QUOTE] raczej obiektyw, co nie? ale to już Madźka niech się wypowie bo wie lepiej ;) w każdym razie ja bym nie kupowała obiektywu kitowego, który jest w zestawie z body. lepiej kup samo body i osobno obiektyw.
  11. Ja przy wyborze tez sie z Madźką kontaktowałam bo jak to czytałam to jeszcze głupsza byłam niż przed :p
  12. Aga, jutro poniedziałek...:loveu:
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Atka ma też NIKON d80 a Sara CANONA Madźkowego ale nie wiem jakie obiektywy....
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    ........................
  15. cze Beatrycze Ósma i oszołomy :loveu: Madźka nawet na obwodnicę nie podjedzie bo to też pewnie za daleko :evil_lol: Ja to bym od razu pędziła gdybym miała do pokonania TYLKO taką odelgłość :loveu:
  16. [quote name='tigrunia'] No ta u mnie w nocy ładnie spadło, w południe się stopilo, na wieczór zmroziło i co jest ? Ślizgawa i głupi twardy śnieg :angryy::mad: [/QUOTE] goopi śnieg :evil_lol:
  17. [quote name='weszka'] Zaraz przy tej stacji benzynowej mieszka dogomaniaczka Aquirre - przynajmniej jakiś czas temu mieszkała. Spróbuj się z nią skontaktować - może coś pomoże albo doradzi. [/QUOTE] wysłałam do Niej PW.
  18. [quote name='ach21'] powiedz jak mam znalezc ta mape pomocy na dogo bo ja zadko tu bywam [/QUOTE] proszę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blyskawiczna-mapa-dogo-http-mapapomocy-dogomania-pl-rejestrujcie-sie-27419/[/url]
  19. Te mniejsze piesy też toaletkę uskuteczniają niestety ;) Fidlasty mlaska tak, że nie raz już mnie obudził :cool1: cze Asik :lol: jutro poniedziałek :loveu:
  20. wysłałam kilka PW do ludzi ze świętokrzyskiego, może ktoś tu zajrzy...
  21. trzebaby było na mapie pomocy dogo poszukać, na pewno ktoś jest z tamtych okolic... jakie to województwo?
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    może ryjok za krótkie włosy aktulanie na śniegi ma? Fidlak kwalifikuje sie do obcięcia ale po ostatnim moim wyczynie chcę się jeszcze nim zarośniętym nacieszyć :evil_lol: :loveu:
  23. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mała Rita'] Kasik mam identyczną terakotę w kuchni :evil_lol: [/QUOTE] a ja na przedpokoju :p w kuchni mam kafelki wybrane z serii łazienkowych - takie mi się spodobay i takie se kupiłam do kuchni :evil_lol:
  24. oby tylko mrosiku troszkę było to sie śnieg utrzyma i nie będzie chlapy...
×
×
  • Create New...