-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
Media to są zdziercy! Mi babka w Fotojokerze powiedziała, że zawsze na święta są jakieś promocje i warto czekać ale że ja w gorącej wodzie kąpana i musiałam mieć już bo już to mam, i przepłaciłam...ale cóż :p
-
Skarżysko-Kamienna, suka wilczur, mieszka przy stacji beznzynowej
Kasia replied to ach21's topic in Już w nowym domu
[B]ach21[/B], wysłałam Ci wczoraj PW z numerem tel jednej z dogomaniaczek. dostałaś? -
[quote name='tigrunia'] Toć Ci wierze :evil_lol: Ja sprawdzam zawsze na ceneo bo mają tam aktualne oferty z paru-dziesięciu sklepów i wybieram wtedy najkorzystniejszą ;) Ja tak sobie myśle, ze może jak poczekam do stycznia to ceny spadną po nowym roku? :roll: [/QUOTE] a może przed świetami jeszcze spadną...popytaj w sklepach :lol: może jakieś promocje na święta bedą...
-
[quote name='tigrunia'] Sprawdziłam jeszcze raz specjalnie for ju :eviltong: Canon 1466 Nikon 1687 Sony 1439 Pentax 1439 [/QUOTE] Fotojoker: (samo body) Canon 450D - 1609 Nikon d80 - 1888 zobacz jakie różnice w cenach między tym co Ty podałaś a ja :shake:
-
spoko :eviltong: ja patrzyłam tylko na 2 sklepy: Fotojoker i Euro RTV - ceny które podałam są z tych 2 sklepów, wejdź na ich strone i zobacz ;) choć w danym momencie mogą mieć jakąś promocję na dany model i można kupić wtedy taniej...
-
[quote name='tigrunia'] Wszystkie posprawdzałam na ceneo i zazwyczaj ok 1460-1490 kosztują :roll:[/QUOTE] canony? czy jakie?
-
[quote name='tigrunia'] Kurcze toć to prawie tyle co aparat :placz: [/QUOTE] za sam aparat dałam w Fotojokerze 1900, ale posprawdzaj w innych sklepach bo może gdzieś być dużo taniej. np. Madźki Canon (samo body) w Fotojokerze kosztuje 1600 a w Euro RTV 1900...:cool1:
-
Fidlasty to mógłby na dworze zamieszkać :p bez ubrania, w największe mrozy i śniegi!!!
-
[quote name='Pegaza'] Cze:p [/QUOTE] cze D-E :lol: [quote name='tigrunia'] Kurde ale ile to kasy trza :placz: Jak kupie to bankructwo ogłosze :cool1:[/QUOTE] no troszke trzeba kasy wydać... ja za swój obiektyw dałam 1300 zeta, chcę se jeszcze kupić taką Sigmę jak ma Madźka ale to se muszę wpierw uzbierać...:p
-
oj Madźka :loveu: [quote name='tigrunia'] No dobra .. ale teraz co jest ważniejsze - aparat czy obiektyw ? :roll:[/QUOTE] raczej obiektyw, co nie? ale to już Madźka niech się wypowie bo wie lepiej ;) w każdym razie ja bym nie kupowała obiektywu kitowego, który jest w zestawie z body. lepiej kup samo body i osobno obiektyw.
-
Ja przy wyborze tez sie z Madźką kontaktowałam bo jak to czytałam to jeszcze głupsza byłam niż przed :p
-
Aga, jutro poniedziałek...:loveu:
-
Atka ma też NIKON d80 a Sara CANONA Madźkowego ale nie wiem jakie obiektywy....
-
cze Beatrycze Ósma i oszołomy :loveu: Madźka nawet na obwodnicę nie podjedzie bo to też pewnie za daleko :evil_lol: Ja to bym od razu pędziła gdybym miała do pokonania TYLKO taką odelgłość :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] No ta u mnie w nocy ładnie spadło, w południe się stopilo, na wieczór zmroziło i co jest ? Ślizgawa i głupi twardy śnieg :angryy::mad: [/QUOTE] goopi śnieg :evil_lol:
-
Skarżysko-Kamienna, suka wilczur, mieszka przy stacji beznzynowej
Kasia replied to ach21's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka'] Zaraz przy tej stacji benzynowej mieszka dogomaniaczka Aquirre - przynajmniej jakiś czas temu mieszkała. Spróbuj się z nią skontaktować - może coś pomoże albo doradzi. [/QUOTE] wysłałam do Niej PW. -
Skarżysko-Kamienna, suka wilczur, mieszka przy stacji beznzynowej
Kasia replied to ach21's topic in Już w nowym domu
[quote name='ach21'] powiedz jak mam znalezc ta mape pomocy na dogo bo ja zadko tu bywam [/QUOTE] proszę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blyskawiczna-mapa-dogo-http-mapapomocy-dogomania-pl-rejestrujcie-sie-27419/[/url] -
Te mniejsze piesy też toaletkę uskuteczniają niestety ;) Fidlasty mlaska tak, że nie raz już mnie obudził :cool1: cze Asik :lol: jutro poniedziałek :loveu:
-
Skarżysko-Kamienna, suka wilczur, mieszka przy stacji beznzynowej
Kasia replied to ach21's topic in Już w nowym domu
wysłałam kilka PW do ludzi ze świętokrzyskiego, może ktoś tu zajrzy... -
Skarżysko-Kamienna, suka wilczur, mieszka przy stacji beznzynowej
Kasia replied to ach21's topic in Już w nowym domu
trzebaby było na mapie pomocy dogo poszukać, na pewno ktoś jest z tamtych okolic... jakie to województwo? -
może ryjok za krótkie włosy aktulanie na śniegi ma? Fidlak kwalifikuje sie do obcięcia ale po ostatnim moim wyczynie chcę się jeszcze nim zarośniętym nacieszyć :evil_lol: :loveu:
-
[quote name='Mała Rita'] Kasik mam identyczną terakotę w kuchni :evil_lol: [/QUOTE] a ja na przedpokoju :p w kuchni mam kafelki wybrane z serii łazienkowych - takie mi się spodobay i takie se kupiłam do kuchni :evil_lol:
-
oby tylko mrosiku troszkę było to sie śnieg utrzyma i nie będzie chlapy...