-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
[quote name='Pegaza'] to pokaz sie jak jestes zrobiona:) [/QUOTE] to galeria Fidlaka a nie moja ;) jestem jaśniejsza i bez odrostu, i wyprostowana :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Gryzą się całymi dniami :loveu: [/QUOTE] z rozlewem krwi czy bez? :p
-
Fidlak tez zawsze szuka dogodnego miejsca, jakaś trawka, krzaczek, kilka obrotów wokół własnej osi i dopiero wtedy kupka :p Ale 2 razy zdarzyło się, że walnął na środku chodnika no i jak nic musiałam to sprzątnąc bo ludzie chodzili i wstyd by mi było gdyby tak to zostało...:cool1: cze Kasiasta :lol: Mati włochacz nasz kochany :loveu:
-
Beatrycze jak tam dziewczyny? dogaduja się?
-
cze Asik :loveu: a co tu takie pustki u Ciebie?
-
już coraz blizej, już za chwilę... :loveu:
-
Lady wyadoptowana. Amiś nadal czeka, zero zainteresowania.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69'] W piątek przyjeżdża do mnie ciężarna sunia, ale zanim ja ciachne i obfocę, to może warto by wstawić zamiast Lady koty, o które cie prosiłam wczesniej.[/QUOTE] Agata, tak jak napisałam - jak tylko będe miała komputer w domu to wystawie KOTOM aukcje bo w pracy niestety nie mogę (blokady!). W pracy mam dostep do internetu ale nie mam możliwości przeróbki i wklejania zdjeć :shake: Być moze juz teraz na weekend mi sie uda. -
jak umęczone isaury :evil_lol: cze Aga weekendowo juz prawie :loveu:
-
[quote name='madziasto4'] [B]Sara[/B], nie dostałam żadnych życzeń od Ciebie na nk :niewiem: :lol: [/QUOTE] ślepok ślepok :turn-l: nie widzę zdjęć z kolacji, buuu...:placz:
-
bo Kasia wczoraj od razu po pracy do fryzjera poszła, wróciła po 20.00 a i komputera wczoraj w domu nie było...dzis moze już bedzie to moze i zdjecia jakieś chłopaków wkleję :lol: bry piątkowo :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] Pracuj pracuj bo kaske mi wisisz az 1,20 :evil_lol: [/QUOTE] dawaj konto, zrobie przelewa :p [quote name='Mała Rita'] Cze Kasik :loveu: A ja na zwolnieniu, angine mam :placz: [/QUOTE] też posiedziałabym se w domku...
-
[quote name='tigrunia'] Kurna mieszkam na najbogatszym osiedlu w Bydgoszczy gdzie największe szychy i lekarze mieszkają i skąd oni net mają ?? :crazyeye: [/QUOTE] no i wszystko jasne - najbogatsi to i więcej zapłacą za byle g****:p na takich sie najlepiej zarabia :evil_lol:
-
ja pikolę, zaś godzina szwankuje!
-
i będziesz se go mogła sprawdzić wpierw co by potem nie stwierdzić, że na wesele z dziadem tyle kasy poszło! :diabloti:
-
[quote name='tigrunia'] To tak jak u mnie :cool1: By po mnie chyba do domu przyjechali i siłą do pracy zaciągneli :cool1: [/QUOTE] ja tez nie chcę ze względu na kasę bo u nas daja fajne premie za ostatni kwartał :cool1:
-
[quote name='tigrunia'] Ty Kaśka dobrze gadasz.. ja chyba też juz zaczne załatwiać. Wybiore se jakiś termin za 5 lat np. do tego czasu już wsio powinno byc jasne kto z kim i dlaczego :evil_lol: [/QUOTE] i to będzie najlepszy pomysł. fotografa se znajdziesz najlepszego, knajpę jeszcze lepszą a chłopa to już złotego :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] :crazyeye: Cuda ! Wyprowadzam się :obrazic: To jakis taki osiedlowy dostawca pewnie, tak? Ja takiego mam i płace jakby złoto w kabelkach szło :cool1: A Royala gdzie kupujesz? Na necie czy w sklepie? [/QUOTE] no, taki krapkowicki :lol: jak zawrę umowę na czas określony na rok to lepiej na tym wychodzę niz jak na czas nieokreślony. więc zawieramy zawsze na rok i przedłuzamy na kolejny i mamy taki szybki necik. w sklepie kupuję, wynalazłam se w Opolu taki fajny jeden, nawet niedrogi jest :lol:
-
[quote name='tigrunia'] O choroba ! To chorobowe będzie :multi::evil_lol: [/QUOTE] chciałabym ale końcówka roku w pracy jest tragiczna i chyba będzie niemożliwe L4 :shake:
-
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
Kasia replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
zobacz linki jakie podałam, tam maja tanie budy na które myśle uzbieramy bez problemu... kilka deklaracji juz było tylko teraz pytanie czy rodzice wyrażą zgodę na 2 budy u Ciebie? :lol: -
[quote name='tigrunia'] Ty no ja też mam radiowego i mam 256 :cool1: Powiedzieli mi, ze drogą radiową nie ma możliwości na szybsze łącze :angryy: I za te 256 płace 69 zł :crazyeye: Kasia gdzie zamawiałaś tą Purine? Musze kupić i dla małej i dla Jess ale wszedzie mają jakieś wielkie worki 15 kg :cool1: Na Krakwecie mają 3 kg no w sumie mogły by być ale moze gdzieś są tańsze/mniejsze ? :roll: [/QUOTE] ja mam 2 Mb w ciagu dnia, a w nocy 4 Mb za 48,80 miesięcznie... ja na Royalu jadę cały czas, nie zamawiałam w koncu tej Puriny bo to tylko na początku mu smakowała a potem to nawet nie chciał spojrzeć na nią :roll:
-
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
Kasia replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
znalazłam jeszcze taką na allegro: [B][url=http://www.allegro.pl/item485642189_buda_dla_psa_budy_dla_psa_legowisko.html]Buda dla psa, budy dla psa, legowisko (485642189) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item488549286_ocieplona_buda_dla_psa.html]ocieplona buda dla psa (488549286) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] dwa małe psy sie do nich zmieszczą? -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
Kasia replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
to moze uzbieramy na dwie budy, takie większe aby wszystkie biedaki sie pomieściły, co? ja również dorzucę grosika, dajcie tylko znać na PW kiedy i na jakie konto wpłacać. ;) -
ja nie mam żadnego netiowego ani telekomunikacyjnego neta, mam radiówkę i jestem zadowolna :loveu: szybki jest i mało kosztuje!!! cze z rańca środowego :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Co to jest M ? :hmmmm: Cze z rańca :multi: [/QUOTE] na trybie Manualnym robię zdjecia, nie na żadnych automatach ani półautomatach... cze w środę :loveu: chora chiba będę, gardło i ucho mi napierdziela, i głowa :shake: