Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] to pokaz sie jak jestes zrobiona:) [/QUOTE] to galeria Fidlaka a nie moja ;) jestem jaśniejsza i bez odrostu, i wyprostowana :loveu:
  2. [quote name='tigrunia'] Gryzą się całymi dniami :loveu: [/QUOTE] z rozlewem krwi czy bez? :p
  3. Fidlak tez zawsze szuka dogodnego miejsca, jakaś trawka, krzaczek, kilka obrotów wokół własnej osi i dopiero wtedy kupka :p Ale 2 razy zdarzyło się, że walnął na środku chodnika no i jak nic musiałam to sprzątnąc bo ludzie chodzili i wstyd by mi było gdyby tak to zostało...:cool1: cze Kasiasta :lol: Mati włochacz nasz kochany :loveu:
  4. Beatrycze jak tam dziewczyny? dogaduja się?
  5. cze Asik :loveu: a co tu takie pustki u Ciebie?
  6. już coraz blizej, już za chwilę... :loveu:
  7. [quote name='Agata69'] W piątek przyjeżdża do mnie ciężarna sunia, ale zanim ja ciachne i obfocę, to może warto by wstawić zamiast Lady koty, o które cie prosiłam wczesniej.[/QUOTE] Agata, tak jak napisałam - jak tylko będe miała komputer w domu to wystawie KOTOM aukcje bo w pracy niestety nie mogę (blokady!). W pracy mam dostep do internetu ale nie mam możliwości przeróbki i wklejania zdjeć :shake: Być moze juz teraz na weekend mi sie uda.
  8. jak umęczone isaury :evil_lol: cze Aga weekendowo juz prawie :loveu:
  9. [quote name='madziasto4'] [B]Sara[/B], nie dostałam żadnych życzeń od Ciebie na nk :niewiem: :lol: [/QUOTE] ślepok ślepok :turn-l: nie widzę zdjęć z kolacji, buuu...:placz:
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    bo Kasia wczoraj od razu po pracy do fryzjera poszła, wróciła po 20.00 a i komputera wczoraj w domu nie było...dzis moze już bedzie to moze i zdjecia jakieś chłopaków wkleję :lol: bry piątkowo :loveu:
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Pracuj pracuj bo kaske mi wisisz az 1,20 :evil_lol: [/QUOTE] dawaj konto, zrobie przelewa :p [quote name='Mała Rita'] Cze Kasik :loveu: A ja na zwolnieniu, angine mam :placz: [/QUOTE] też posiedziałabym se w domku...
  12. [quote name='tigrunia'] Kurna mieszkam na najbogatszym osiedlu w Bydgoszczy gdzie największe szychy i lekarze mieszkają i skąd oni net mają ?? :crazyeye: [/QUOTE] no i wszystko jasne - najbogatsi to i więcej zapłacą za byle g****:p na takich sie najlepiej zarabia :evil_lol:
  13. i będziesz se go mogła sprawdzić wpierw co by potem nie stwierdzić, że na wesele z dziadem tyle kasy poszło! :diabloti:
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] To tak jak u mnie :cool1: By po mnie chyba do domu przyjechali i siłą do pracy zaciągneli :cool1: [/QUOTE] ja tez nie chcę ze względu na kasę bo u nas daja fajne premie za ostatni kwartał :cool1:
  15. [quote name='tigrunia'] Ty Kaśka dobrze gadasz.. ja chyba też juz zaczne załatwiać. Wybiore se jakiś termin za 5 lat np. do tego czasu już wsio powinno byc jasne kto z kim i dlaczego :evil_lol: [/QUOTE] i to będzie najlepszy pomysł. fotografa se znajdziesz najlepszego, knajpę jeszcze lepszą a chłopa to już złotego :evil_lol:
  16. [quote name='tigrunia'] :crazyeye: Cuda ! Wyprowadzam się :obrazic: To jakis taki osiedlowy dostawca pewnie, tak? Ja takiego mam i płace jakby złoto w kabelkach szło :cool1: A Royala gdzie kupujesz? Na necie czy w sklepie? [/QUOTE] no, taki krapkowicki :lol: jak zawrę umowę na czas określony na rok to lepiej na tym wychodzę niz jak na czas nieokreślony. więc zawieramy zawsze na rok i przedłuzamy na kolejny i mamy taki szybki necik. w sklepie kupuję, wynalazłam se w Opolu taki fajny jeden, nawet niedrogi jest :lol:
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] O choroba ! To chorobowe będzie :multi::evil_lol: [/QUOTE] chciałabym ale końcówka roku w pracy jest tragiczna i chyba będzie niemożliwe L4 :shake:
  18. zobacz linki jakie podałam, tam maja tanie budy na które myśle uzbieramy bez problemu... kilka deklaracji juz było tylko teraz pytanie czy rodzice wyrażą zgodę na 2 budy u Ciebie? :lol:
  19. [quote name='tigrunia'] Ty no ja też mam radiowego i mam 256 :cool1: Powiedzieli mi, ze drogą radiową nie ma możliwości na szybsze łącze :angryy: I za te 256 płace 69 zł :crazyeye: Kasia gdzie zamawiałaś tą Purine? Musze kupić i dla małej i dla Jess ale wszedzie mają jakieś wielkie worki 15 kg :cool1: Na Krakwecie mają 3 kg no w sumie mogły by być ale moze gdzieś są tańsze/mniejsze ? :roll: [/QUOTE] ja mam 2 Mb w ciagu dnia, a w nocy 4 Mb za 48,80 miesięcznie... ja na Royalu jadę cały czas, nie zamawiałam w koncu tej Puriny bo to tylko na początku mu smakowała a potem to nawet nie chciał spojrzeć na nią :roll:
  20. znalazłam jeszcze taką na allegro: [B][url=http://www.allegro.pl/item485642189_buda_dla_psa_budy_dla_psa_legowisko.html]Buda dla psa, budy dla psa, legowisko (485642189) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item488549286_ocieplona_buda_dla_psa.html]ocieplona buda dla psa (488549286) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] dwa małe psy sie do nich zmieszczą?
  21. to moze uzbieramy na dwie budy, takie większe aby wszystkie biedaki sie pomieściły, co? ja również dorzucę grosika, dajcie tylko znać na PW kiedy i na jakie konto wpłacać. ;)
  22. ja nie mam żadnego netiowego ani telekomunikacyjnego neta, mam radiówkę i jestem zadowolna :loveu: szybki jest i mało kosztuje!!! cze z rańca środowego :loveu:
  23. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Co to jest M ? :hmmmm: Cze z rańca :multi: [/QUOTE] na trybie Manualnym robię zdjecia, nie na żadnych automatach ani półautomatach... cze w środę :loveu: chora chiba będę, gardło i ucho mi napierdziela, i głowa :shake:
×
×
  • Create New...