Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Fido nie ładnie, oj nie ładnie :nono: większemu i silniejszemu trza ustąpić :loveu:
  2. [quote name='Mała Rita'] Madźka dawaj jego fote w całosci... skasujesz za chwile :evil_lol: [/QUOTE] dobrze prawisz, bardzo dobrze :loveu:
  3. [quote name='Agata69'] [url=http://www.allegro.pl/item495064778_malenka_3_m_czna_kama_pregowana_slicznotka.html]Maleńka 3 m-czna KAMA. Pręgowana ślicznotka. (495064778) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Allegro Kamy. Sikała, pogryzła ratanowe meble, nie zgadza sie nz ich suką. Podobno. U mnie nic nie gryzła. [B]Widocznie zamknęli ja na działce samą.[/B] Jestem wsciekła. [/QUOTE] na działce? samą? :-o
  4. [quote name='tigrunia'] Tylko one takie jakieś niskie mi się wydają .. one są pod kolano czy do pół łydki? :roll: [/QUOTE] nie wiem bo nie mierzyłam jeszcze :evil_lol: jak zmierzę dam znać i porobię fotki :lol:
  5. [quote name='Mała Rita'] e... moze byc, troche chudy ale tak usiadl i to moze dlatego :) [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Mała Rita'] Madzka wyglada fajnie... ten Twoj kolega :) [/QUOTE] a nie chudy jakis taki....? :p czy inio tak mi sie zdaje.....
  7. [quote name='tigrunia'] A ja przegapiłam numery :crazyeye: Któraś wysyła smsy ? Kurde jaki numer i co wpisać :placz: [/QUOTE] ja nie wysyłam....
  8. [quote name='tigrunia'] Ja to bym ich tak ustawiła : 1. Melkart ball 2. Blady Kris 3. Audiofeels no i 4. Snake :razz: Reszta odpada [/QUOTE] jak dla mnie: 1. Audiofeels 2. Blady Kris reszta odpada :evil_lol:
  9. kurna, a ja myślałam o innych ale już teraz jarzę :lol: jednak ja i tak wolę tych śpiewających mimo, że nie ma na kim tam oka zawiesić (no oprócz 3 typów) :loveu:
  10. to co ja, przegapiłam ich? aha, Ty mówisz o tych golasach dwóch? :evil_lol:
  11. ale to Ci Twoi się nie dostali do finału przecie :shake:
  12. i też tylko na nich czekam :loveu:
  13. z Poznania Oni są, tal mi sie zdaje... tak nawet mówili dziś:lol: i chiba teraz mają występ :loveu:
  14. [quote name='tigrunia'] No to poszłam przymierzać .. nie powiem jak wyglądałam :p :evil_lol: Kasia gdzie link do Twoich kozaków ? Bo nie moge znaleźć . To są zimowe już czy takie jesienne bardziej? [/QUOTE] wyobrażam se bo sama siebie widziałam :evil_lol: oto link: [B][url=http://www.allegro.pl/item474828572_nikbut_neex_kozaki_damskie_602_cz_37_rnik1.html]NIKBUT-NEEX - KOZAKI DAMSKIE - - -602 cz 37- rnik1 (474828572) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] zimowe to są :lol:
  15. [quote name='madziasto4'] Torek towarzyszył nam przy pracy nad zadankiem [/IMG][/QUOTE] koledze towarzyszył czy nawet przeszkadzał, prawda? no chyba, że to Twoja renka menska Madźka...? :p
  16. nie no, romantisze troszkę było :cool3: sushi wygląda fajnie, jednak ja za takim żarciem niet jestem...
  17. Anka nie ściemniaj, nie wnerwiaj i nie podnoś ciśnienia tylko wracaj tu zaraz i już i na zawsze :loveu:
  18. jest rewelacyjna!!! :loveu:
  19. [quote name='tigrunia'] Ide na Bladego Krisa :razz: [/QUOTE] opinia Wojewódzkiego jak zwykle wymiata :evil_lol:
  20. od nadmiernej ilości jajców można się sklerozy nabawić :shake: :evil_lol:
  21. dzisiaj se miałam kupić spodnie rurki do kozaków ale nie kupiłam bo kozaki jeszcze nie przyszły i Pani mi odłożyła do poniedziałku... jednak jak je założyłam na doopsko i zobaczyłam siebie w lustrze to mało co nie zeszłam ze śmiechu - jak można chodzić w takich rurkach bez kozaków? :evil_lol:
  22. [quote name='tigrunia'] A mówiłaś, że 1 i 2 fajne :evil_lol: [/QUOTE] taa, ale po głębszym dojrzeniu stwierdzam że czwarty. pierwszy za delikatny jednak a drugi zbyt nie delikatny :evil_lol:
  23. przez żołądek do serca - tylko czyjego? :evil_lol:
  24. między pierwszym a czwartym - wybrałabym ten czwarty :loveu:
  25. [quote name='Agata69'] Kasiu tu jest watek kamy; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&p=11336513[/URL] [/QUOTE] Agata, to nie jest wątek Kamy. Link jakiś nie ten teges....
×
×
  • Create New...