-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Kasia replied to estote's topic in Już w nowym domu
Wznowiona aukcja Diany: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=485489852]Pokochaj DIANĘ, pomóż zapomnieć o koszmarze!!! (485489852) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Przydalyby sie nowe i lepsze zdjecia, takie które pokażą jak piękną jest sunią... -
Lady wyadoptowana. Amiś nadal czeka, zero zainteresowania.
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata, wydaje mi się że lepiej zrobić 2 osobne aukcje niz jedna wspólną. Jutro je zrobię. ;) -
LUBIN-piesek ze schroniska ma nowy wspaniały domek
Kasia replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
ale paranoja!!! tu trza sie dowiedzieć na 100% gdzie ten pies jest i czy na pewno już go wywieźli bo jak inaczej pomóc albo szukać???? czy ta osoba z aukcji nie może tego sie wywiedzieć? -
[quote name='madziasto4'] A ile hot-dogów pożarłaś?? :evil_lol: :loveu: Łukaszek jak taki odstawiony studencik wyszedł :crazyeye: :evil_lol: A Fidlak siedzi :lol: [/QUOTE] tylko 3 bo potem poszłam na kubełek do KFC :p Moje chłopaki :loveu:
-
witamy i pozdrawiamy :hand:
-
[quote name='Pegaza'] No taki pomocnik w domu zawsze sie przyda heh dam jutro na gg oki? [/QUOTE] ok, pisz a ja se potem odczytam bo nie wiem o której zasiądę jutro do gg...;)
-
cze odchudzacze wszystkie :evil_lol: :loveu: chce Wam sie tak kręcić tym kółkiem??? Mati jak zwykle w biegu i jak zwykle z piłeczką :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] Nic nie widze:razz: [/QUOTE] idź na pierwszą stronę.
-
[quote name='Pegaza'] dobre kuleczki niczym prawdziwe rafaello:p Maly ma fajnie wlosy ulizane:lol: [/QUOTE] dasz przepisa? jeszcze jeden Łukaszek ciężko pracujący :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/30/12ac88d813d717d4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='tigrunia'] Makarony fajno wygladają :loveu: Łukaszek kurcze jak Brad Pitt :loveu: :evil_lol: I Fidlak nawet trochu popozował :loveu: No FULL WYPAS :evil_lol: [/QUOTE] no...Pańci brakuje jakby nie było :cool1:
-
ja tam se otworzyłam zimne piwko... no i nie wiem czy siadać do filmu jakiegoś, czy talenta oglądać, czy na necie siedzieć...
-
[quote name='Aga76'] A Łukaszek gwiazda filmowa :loveu: autografik poproszę [/QUOTE] normalnie jak stary maleńki, co nie? :loveu:
-
[quote name='madziasto4'] Brzmi trochę perwersyjnie na pierwszy rzut oka...:evil_lol: No właśnie nie wiem czemu go nie widac normalnie, tylko w pierwszym poście :sad: [/QUOTE] mi sie podoba :lol: napisz o moda jakiegoś, ja musiałam pisać bo nie umiałam zmienić...
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/30/31d190ac1abdaa68.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/295/44cca2271e961a1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/30/345317a9d9c58b8d.jpg[/IMG][/URL] czy Mały nie wyszedł tu jak prosto z Harvardu...? :evil_lol: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/30/0942a1d97fe5f671.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='tigrunia'] Cze :loveu: Jak tam zakupki? Udane ? :loveu: [/QUOTE] cze :loveu: udane, a jak! w Ikei i tak nie wszystko kupiłam bo zapomniałam o kilku rzeczach ale dzis kuzynka tam jechała to mi dokupiła :p i spodnie se kupiłam, i torebkę, i szalik :loveu: [quote name='Pegaza'] Przywitam sie na galerii u Kasi z wszystkimi :loveu: bo i tak posucha na dogo :roll: robie nowy przepis na rafaelo kuleczki zobaczymy co z tego wyjdzie narazie masa w lodowce sie chlodzi:lol: [/QUOTE] cze D-E :loveu: jak przepis? wyszedł? [quote name='Mała Rita'] Cze Wszystkim :loveu: Kasik chyba jeszcze nie wróciła z Ikei :cool1: [/QUOTE] [quote name='tigrunia'][LEFT] Moze nocowała ? Tam wygodne łoża maja :loveu: :evil_lol: [/QUOTE] nie nocowała ale leżała bo sie przymierzałam, jak już będziemy sypialnię robić. wygodne som te łóżka tam, to fakt :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/30/3c1e6f8cfd041c8e.jpg[/IMG][/URL] tu na grzywce Fidlaka widać jak prostą mam renkę w cięciu :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/30/4966934e833ee50d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/31/e6a07bd7982cf394.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/295/85beda93535d6b3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/399/16ecad13e0d93d8c.jpg[/IMG][/URL]
-
se wpadłam jak Asik poszła na %...:diabloti: udanej imprezy :loveu:
-
ale posty skaczą, jak sie czyta po kolei tak jak posty lecą to niezły burdel sie w głowie może zrobić :evil_lol: hej Aga :lol:
-
dopiero teraz przeczytałam Wasz tytuł! Jest boski :evil_lol::evil_lol: [SIZE="1"]tylko że nie widać go w wyszukiwarce, ino jak sie wejdzie w pierwszą stronę galryji...[/SIZE] witamy sie weekendowo!
-
Jeny, ale tu nowości!!! Beatrycze Ósma, żeś sie nawet wcześniej nie pochwaliła...:mad: No ale gratulacje! Mała jest cudowna :loveu::loveu:
-
[quote name='madziasto4'] Ładny pieseczek z niego :loveu: [/QUOTE] co Ty nie powiesz :eviltong: :loveu:
-
[quote name='madziasto4'] Kasia im zapłaciła :cool1: [/QUOTE] zapłacila se za wygodę a podpis dała przy okazji!
-
[quote name='Aga76'] Może kule smakule pomogą? :evil_lol: [/QUOTE] kule smakule doprowadzą do rozlewu krwi...:diabloti: [quote name='Mała Rita'][url]http://images29.fotosik.pl/294/ffbdefd49bdf824a.jpg[/url] Fidlak ma własne, osobiste łóżko :crazyeye: :megagrin: [/QUOTE] Ma, a jak! Łukasz śpi z nami to Fidlak korzysta! :p