Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Wznowiona aukcja Diany: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=485489852]Pokochaj DIANĘ, pomóż zapomnieć o koszmarze!!! (485489852) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Przydalyby sie nowe i lepsze zdjecia, takie które pokażą jak piękną jest sunią...
  2. To "stary" tytuł wątku, zmieńcie go może przyciągnie więcej ludzi... Da radę zrobic psiakowi zdjecia (aktualne)?
  3. Agata, wydaje mi się że lepiej zrobić 2 osobne aukcje niz jedna wspólną. Jutro je zrobię. ;)
  4. ale paranoja!!! tu trza sie dowiedzieć na 100% gdzie ten pies jest i czy na pewno już go wywieźli bo jak inaczej pomóc albo szukać???? czy ta osoba z aukcji nie może tego sie wywiedzieć?
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] A ile hot-dogów pożarłaś?? :evil_lol: :loveu: Łukaszek jak taki odstawiony studencik wyszedł :crazyeye: :evil_lol: A Fidlak siedzi :lol: [/QUOTE] tylko 3 bo potem poszłam na kubełek do KFC :p Moje chłopaki :loveu:
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    ........................
  7. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] No taki pomocnik w domu zawsze sie przyda heh dam jutro na gg oki? [/QUOTE] ok, pisz a ja se potem odczytam bo nie wiem o której zasiądę jutro do gg...;)
  8. cze odchudzacze wszystkie :evil_lol: :loveu: chce Wam sie tak kręcić tym kółkiem??? Mati jak zwykle w biegu i jak zwykle z piłeczką :loveu:
  9. [quote name='Pegaza'] Nic nie widze:razz: [/QUOTE] idź na pierwszą stronę.
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] dobre kuleczki niczym prawdziwe rafaello:p Maly ma fajnie wlosy ulizane:lol: [/QUOTE] dasz przepisa? jeszcze jeden Łukaszek ciężko pracujący :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/30/12ac88d813d717d4.jpg[/IMG][/URL]
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Makarony fajno wygladają :loveu: Łukaszek kurcze jak Brad Pitt :loveu: :evil_lol: I Fidlak nawet trochu popozował :loveu: No FULL WYPAS :evil_lol: [/QUOTE] no...Pańci brakuje jakby nie było :cool1:
  12. ja tam se otworzyłam zimne piwko... no i nie wiem czy siadać do filmu jakiegoś, czy talenta oglądać, czy na necie siedzieć...
  13. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Aga76'] A Łukaszek gwiazda filmowa :loveu: autografik poproszę [/QUOTE] normalnie jak stary maleńki, co nie? :loveu:
  14. [quote name='madziasto4'] Brzmi trochę perwersyjnie na pierwszy rzut oka...:evil_lol: No właśnie nie wiem czemu go nie widac normalnie, tylko w pierwszym poście :sad: [/QUOTE] mi sie podoba :lol: napisz o moda jakiegoś, ja musiałam pisać bo nie umiałam zmienić...
  15. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/30/31d190ac1abdaa68.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/295/44cca2271e961a1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/30/345317a9d9c58b8d.jpg[/IMG][/URL] czy Mały nie wyszedł tu jak prosto z Harvardu...? :evil_lol: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/30/0942a1d97fe5f671.jpg[/IMG][/URL]
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Cze :loveu: Jak tam zakupki? Udane ? :loveu: [/QUOTE] cze :loveu: udane, a jak! w Ikei i tak nie wszystko kupiłam bo zapomniałam o kilku rzeczach ale dzis kuzynka tam jechała to mi dokupiła :p i spodnie se kupiłam, i torebkę, i szalik :loveu: [quote name='Pegaza'] Przywitam sie na galerii u Kasi z wszystkimi :loveu: bo i tak posucha na dogo :roll: robie nowy przepis na rafaelo kuleczki zobaczymy co z tego wyjdzie narazie masa w lodowce sie chlodzi:lol: [/QUOTE] cze D-E :loveu: jak przepis? wyszedł? [quote name='Mała Rita'] Cze Wszystkim :loveu: Kasik chyba jeszcze nie wróciła z Ikei :cool1: [/QUOTE] [quote name='tigrunia'][LEFT] Moze nocowała ? Tam wygodne łoża maja :loveu: :evil_lol: [/QUOTE] nie nocowała ale leżała bo sie przymierzałam, jak już będziemy sypialnię robić. wygodne som te łóżka tam, to fakt :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/30/3c1e6f8cfd041c8e.jpg[/IMG][/URL] tu na grzywce Fidlaka widać jak prostą mam renkę w cięciu :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/30/4966934e833ee50d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/31/e6a07bd7982cf394.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/295/85beda93535d6b3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/399/16ecad13e0d93d8c.jpg[/IMG][/URL]
  17. se wpadłam jak Asik poszła na %...:diabloti: udanej imprezy :loveu:
  18. ale posty skaczą, jak sie czyta po kolei tak jak posty lecą to niezły burdel sie w głowie może zrobić :evil_lol: hej Aga :lol:
  19. dopiero teraz przeczytałam Wasz tytuł! Jest boski :evil_lol::evil_lol: [SIZE="1"]tylko że nie widać go w wyszukiwarce, ino jak sie wejdzie w pierwszą stronę galryji...[/SIZE] witamy sie weekendowo!
  20. Jeny, ale tu nowości!!! Beatrycze Ósma, żeś sie nawet wcześniej nie pochwaliła...:mad: No ale gratulacje! Mała jest cudowna :loveu::loveu:
  21. [quote name='madziasto4'] Ładny pieseczek z niego :loveu: [/QUOTE] co Ty nie powiesz :eviltong: :loveu:
  22. [quote name='madziasto4'] Kasia im zapłaciła :cool1: [/QUOTE] zapłacila se za wygodę a podpis dała przy okazji!
  23. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Aga76'] Może kule smakule pomogą? :evil_lol: [/QUOTE] kule smakule doprowadzą do rozlewu krwi...:diabloti: [quote name='Mała Rita'][url]http://images29.fotosik.pl/294/ffbdefd49bdf824a.jpg[/url] Fidlak ma własne, osobiste łóżko :crazyeye: :megagrin: [/QUOTE] Ma, a jak! Łukasz śpi z nami to Fidlak korzysta! :p
×
×
  • Create New...