Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. [quote name='Magda'] hehe, nie... bawiłam się z nim i go zaczepiałam. Tak się akurat ułożył:eviltong: Głodnemu chleb na myśli:diabloti: [/QUOTE] ja ino piszę co widzę na zdjeciu :diabloti: a kubrak naprawdę fajowy :loveu:
  2. :crazyeye::crazyeye: Władka przyszła i sie nawet zasiedziała trochę! hihi, Miki gwałci kurtałkę moro :evil_lol:
  3. szukajcie kogoś ze Zgierza, zanim znajdzie mu się niech będzie przynajmniej bezpieczny w azylu a wtedy zaczniemy go ogłaszać.
  4. Lady na allegro ma 3 obserwatorów, jest piękna więc i zainteresowanie nią jest duże. Chciałabym aby Amisiem też się tak interesowali...
  5. a schronisko? jakie u Was jest? może na czas szukania mu domu umieścić go tam, może byłby tam bardziej bezpieczny...jak myślicie?
  6. porozsyłajcie ten wątek do innych dogomaniaków, jak widać nikt tu praktycznie zagląda :shake: i ogłoszenia! ale jak go ogłaszać jak on na ulicy żyje?
  7. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze Aga :loveu: taki powykręcany :lol:
  8. fajne bombasy, fajne :lol: ale jeszcze raz muszę sie zachwycić Hamletem! taku kudłacz z niego fajny, i pewnie taki troszku śmiszny, co nie? :loveu::loveu:
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Cudowna Fotka:loveu: [URL]http://images42.fotosik.pl/31/b110e711cc7f5d52.jpg[/URL] Kasia naprawde bomba masz ten aparat te kolory masz teraz takie zywe:p[/QUOTE] [quote name='madziasto4'] Sesja pokąpielowa- :roflt: [/QUOTE] [quote name='tigrunia'] O kurka jasna :crazyeye: :roflt: [/QUOTE] cze D-E, cze Madźka, cze 2Be :loveu: :loveu: :loveu: aparatos fajowy, gorzej z fotografem...:cool1: no ale cały czas sie uczymy.
  10. z początkiem dnia na pierwszą stronę!
  11. cze Ania :hand: no niestety, my też wszystko na ostatnią chwile załatwialiśmy i dużo było niedociągnięć niestety...fotografa tez chciałam innego ale było za późno, chociaż ten którego mielismy też zrobił nam fajne fotki wiec tak bardzo nie żałowaliśmy... ale za to z knajpą mieliśmy przeboje bo nie było nic wolnego :shake: no ale znaleźliśmy w końcu, nawet bardzo fajną z przepyszna kuchnią śląską :loveu:
  12. a Wy co już o śniegu gadacie!? jeszcze daleko do tego, jeszcze jesień jest. śnieg to w lutym dopiero :eviltong: cze Aga :hand:
  13. cze Beatrycze Ósma :hand: fajna ta mała, taka pocieszna :loveu:
  14. jak on cierpi podczas tych kąpieli :evil_lol: :loveu: cze Asik!
  15. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze Paulina, cze Asik, cze Ania - :loveu: :loveu: :loveu: powykręcało go troszkę ale już wszystko wróciło na swoje miejsca :p
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/31/17dd8aa1d8373fc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/451c4a815ea6f4e2.jpg[/IMG][/URL]g [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/32/890da6704d13add3.jpg[/IMG][/URL]
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/296/b489a02466ff5c4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/402/1566cee60eab662a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/407/0a05e525c4d5436a.jpg[/IMG][/URL]
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    ................
  19. I wyróżniona aukcja Amisia: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=486331560]Skrajnie zagłodzony przez właściciela AMIŚ!!! (486331560) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  20. Wyróżniona aukcja Lady: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=486295150]Przepieknie umaszczona kudłata LADY. Psie dziecko (486295150) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Jeśli macie jakis pomysł na tytuł to piszcie.
  21. a ja podniosę...może ktos sie zlituje :-(
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    oj, coś dawno nas tu nie było...:p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/31/b110e711cc7f5d52.jpg[/IMG][/URL]
  23. dzięki za tekst, wieczorem będzie aukcja.
  24. cze Madźka! ale fajny ten Hamlet, i jaki kudłaty :loveu:
  25. Może macie pomysł na inny tytuł aukcji? Taki, który przyciagnie chmarę ludzi...
×
×
  • Create New...