[quote name='Pegaza']
Cudowna Fotka:loveu:
[URL]http://images42.fotosik.pl/31/b110e711cc7f5d52.jpg[/URL]
Kasia naprawde bomba masz ten aparat te kolory masz teraz takie zywe:p[/QUOTE]
[quote name='madziasto4']
Sesja pokąpielowa- :roflt:
[/QUOTE]
[quote name='tigrunia']
O kurka jasna :crazyeye: :roflt:
[/QUOTE]
cze D-E, cze Madźka, cze 2Be :loveu: :loveu: :loveu:
aparatos fajowy, gorzej z fotografem...:cool1: no ale cały czas sie uczymy.