Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Arisek, Ty mordo cudna!!! :loveu: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_7778.jpg[/url] cze Sara! :lol:
  2. czołem zapracowana Kobieto :loveu: Ty se trochę na luz wrzuć bo się za niedługo wykończysz...;)
  3. Gratulacje dla Młodej :Rose: Be jak ten czas zleciał, przecie za troszku więcej jak tydzień będziecie mieli małe kluchy :loveu:
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4648.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4649.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4652.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4654.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/ghihuk.jpg[/IMG]
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze Wam :loveu: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4555.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4556.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4560.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC4562.jpg[/IMG]
  6. cze Asik :loveu: jak nowy image Fidka? co u Arnolda?
  7. ekstra!!! :loveu: :evil_lol: [url]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/IMG_2776.jpg[/url] Jak minęła majówka? Pewnie zdjęciów masa, co nie? ;)
  8. czyli reszta została? nie dała sie złapać? martwie się o tego dużego zakleszczonego...
  9. Aukcja dziewczynek, wyróżniona oczywiście: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=623964588]SZCZENIAKI, 3 piękne URODZIWE SUCZKI, pręgowane! (623964588) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Trzymam kciuki! :thumbs:
  10. [quote name='Kasia'] [B]Agata[/B], Nukę odróżniam ale jak mam odróżnić dwie pozostałe? Która jest która? :cool1: [/QUOTE] znów zacytuję siebie...
  11. [quote name='Kasia'] [B]Agata[/B], Nukę odróżniam ale jak mam odróżnić dwie pozostałe? Która jest która? :cool1: [/QUOTE] cytuję bo zaś posty skaczą...
  12. [B]Agata[/B], Nukę odróżniam ale jak mam odróżnić dwie pozostałe? Która jest która? :cool1:
  13. [quote name='Mała Rita'] ale mam dla niego niespodzianke, jutro dzwonie do pani umowic go na strzyżenie :evil_lol: [/QUOTE] myślisz, że to ostudzi jego płomienne uczucie? :evil_lol:
  14. śmiszne te Twoje włochate chłopaki :evil_lol: :loveu:
  15. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Feigned'] [URL]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_6.jpg[/URL] :loveu::loveu: [/QUOTE] dziękuję :lol:
  16. super fotka :loveu: [url]http://i39.tinypic.com/25uje9t.jpg[/url] [COLOR="PaleTurquoise"]a co to za druki etat bardzie kasiastowy?[/COLOR]
  17. cze Beatrycze Ósma :loveu: przeszły humory ciążowe grubasce? zechce popozować troszku? :p ja ten jedwab używam do włosów swych, fajny jest ino za dużo nie można go dawać bo się tłuste wtedy robią :cool1:
  18. również byłam za uśpieniem szczeniąt ale to co sie teraz tu porobiło to przechodzi wszelkie rozumowanie :shake: skoro była dla nich pomoc to jakim prawem ktoś inny wiedząc, że jest juz pomoc zorganizowana wtrącił i sie i zrobił to co zrobił?
  19. o boże! nigdy nie widziałam aż tak zagłodzonego psa! niewyobrażalne jest cierpienie przez jakie ta bidulka musiała przechodzić :-( mam tylko nadzieję, że tym skurwysynom nie ujdzie to płazem!!! :angryy: gdyby tylko można było to przywiązałabym ich do tej budy, postawiła talerz ze schabowym 3 metry od nich a ich samych przypięłam na metrowym łańcuchu i tak trzymała 3 lata!!!
  20. [quote name='Agata69'] Nie , to nie ci. Dałaś im mój nr tel? [/QUOTE] Napisałam im, że mail i numer tel do Ciebie jest na dole aukcji Lejli. Pani mi odpisała, że już wysłała do Ciebie maila. Nie rozumiem po co tak mi odpisała skoro wcale się z Tobą nie kontaktowała :shake:
  21. cze Gamonie :loveu:
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='madziasto4'] A Fidlak jest jakoś zabezpieczony p/kleszczom? Kurczę, bo sporo jak na jeden spacer... [/QUOTE] To nie był spacer, to było ognisko kilkugodzinne :cool1: Jutro idę go sczepić na wściekliznę to od razu zakupię te krople na kleszczory bo w tym roku jeszcze nic mu nie zapodawałam...
  23. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_11.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_12.jpg[/IMG]
  24. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_6.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_7.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_8.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_9.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_10.jpg[/IMG]
  25. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_3.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_4.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...