Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. choć i tak zapewne jeszcze prace trwaja bo widać, że nie wszystko działa tak jak powinno albo nie działa wcale...
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    dobra, juz mam! kliknęłam i mam jakąś stronę, dzieki której mogę odnaleźć użytkownika jakiegoś, albo posta, albo wątek...a Ty co masz? EDIT!!! ja wpierw wlazłam w co innego! ja wejdę w Opcje Zaawansowane to mam ten kwadracik, w którym odpowiadam na posta...z emotami nawet mam!
  3. Kasia

    Galeria Fidlastego

    czekaj, wpierw je poszukam...gdzie to jest?
  4. no ja też właśnie poświeciłam sie poszukiwaniom tego co wcześniej miałam a teraz nie wiem gdzie jest...:evil_lol:
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    no, mdłe to jakieś wszystko...
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    w ogóle jakoś tak niewyraźnie tu jest...pewnie kwestia przyzwyczajenia ale teraz wszystko zauważam jakos tak wolniej i mniej wyraźnie :evil_lol:
  7. na razie tak tylko pisze bo próbuje się w tym wszystkim odnaleźć...dopiero dzis tu wlazłam pierwszy raz po tym przemeblowaniu :cool1:
  8. próba mikrofonu :evil_lol: cze D-E :lol:
  9. cze Gamonie :lol: ja na razie kupiłam Fidlastemu nowe miski, podobne do tych co ma Madzia a z podkładką poczekam jak pojedziemy do Ikei... Torcio w ulubionej pozycji Fidlaka :loveu:
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    ja pikolę, dziwnie tu jakoś...:cool1:
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    ja też właśnie dopiero co wlazłam i próbuje sie odnaleźć...
  12. Madźka gdzie żeś nabyła taką fajną podkładkę pod miski? Przydałaby się taka bo teraz to Fidlasty ma taką zwykłą kuchenną i troszkę szpeci mi to wygląd kuchni...:p Masterito :loveu:
  13. zdolna bestyjka z Torcia :loveu: :evil_lol:
  14. [quote name='MartynaP'] [B][SIZE="2"][SIZE="3"]i 20 zł. od Kasi (????)[/SIZE][/SIZE][/B] [/QUOTE] to ode mnie :lol:
  15. [quote name='Pegaza'] A czemu Ciebie malo jak bylo kiedys tez duzo?:eviltong: [/QUOTE] a bo to wiesz jak nie wiesz :p
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Halo Kasia:eviltong: a to o tej dzialce pisalas co czasem foty wstawialas?:) [/QUOTE] cze :lol: taa, to taka działka coś jak Wasza na ogródkach działkowych :lol: kiedyś była prawie cała zagospodarowana przez moja mamę i Jej warzywa, owoce i inne badziewia a teraz już tylko na 1/3 coś tam posadzone jest a reszta to trawka i krzewy...musimy jeszcze cos z altaną zrobić bo się sypie, chcemy też przedłużenie dachu zrobić by było gdzie siedzieć gdyby deszcz nas tam zastał przy grillowaniu ;)
  17. [quote name='tigrunia'] Ciebie też mało :eviltong: A ja chora jestem :cool1: [/QUOTE] mnie to od dawna mało a Ciebie to zawsze było dużo :loveu:
  18. [quote name='tigrunia'] Chciałam iść wczoraj na 2012 ale wszystkie miejsca zarezerwowane były :angryy: W sumie może i nawet dobrze bo w chorobie bym tam nie wysiedziała :roll: [/QUOTE] ja właśnie zarezerwowałam sobie miejsca na "Księżyc w nowiu" :lol: książka była świetna, ciekawe jaki będzie film bo pierwsza część w porównaniu do książki była byle jaka...
  19. cze Be :loveu: co Cię tak mało ostatnio...?
  20. no, to się będzie grillować i smażyć na zonku w przyszłe lato...:loveu: fajnie mieć taką działeczkę! my na razie mamy z moja mamą na współkę ale coś już Ona napomykała że da nam wolną rękę co do jej całości :lol: co do jazd to na pierwszej godzinie jeździłam po naszej mieścinie a na trzecia godzinę już pojechałam do Opola...spocona po pięty ze strachu ale dałam radę :lol: chyba w większości szkół tak robią, bo po co tracić godziny na wiejskie drogi jak i tak egzamin przecież zdaje się w ruchu miejskim :cool1:
  21. [quote name='tigrunia'] No nie przesadzaj Kaś :eviltong: A Ty masz tera jakieś ? [/QUOTE] nie mam na razie żadnych...oprócz swoich naturalnych systematycznie skracanych :lol: i w sumie jest mi z tym wygodnie.
  22. powysyłajcie do tych co sie zadeklarowali numer konta, do mnie również ;)
  23. Paznokcie piękne ale jak dla mnie również nie praktyczne :loveu: jeny, z taką długością to chyba nawet tyłka bym se nie umiała wytrzeć....:evil_lol:
  24. tylko to wciąż i tak za mało... tyle tego psiego nieszczęścia, że człowiekowi aż się odechciewa wszystkiego bo chciałby pomóc każdej bidzie a nie może :-(
  25. cze Władziu!! ale fajne zdjęcie :loveu: [url]http://img42.imageshack.us/img42/3797/p8083676.jpg[/url]
×
×
  • Create New...