-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Demon - anioł nie pies a już 11 lat kibluje w schronie. Za TM
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
wydaje mi się, że nie powinno być z tym problemu... -
Fistaszek dostał do boksu Obsesję...
-
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście straszna cisza :-( -
[quote name='tymuś']no musi się ułożyć!!!! ;ale Mysiu zamieszania chyba wokół niej niema, raczej ma spokój na swoim wybiegu i nikt jej nie nagabuje ?.....no chyba że wirtualne;)[/QUOTE] mam na myśli raczej ostatnią wizytę w Klinice, zastrzyki + tabletki 2 razy dziennie :-(
- 876 replies
-
[quote name='tymuś']w ogóle Mysiu ona jakaś zrezygnowana jest smutna i osowiała..........................:-([/QUOTE] jeszcze początek leczenie był OK., ale teraz widać, że zdecydowanie nie odpowiada jej zamieszanie wokół jej osoby... Jakoś to się ułoży, musi...
- 876 replies
-
Najgorsze, że Lola nie za bardzo chce przyjmować leki :-( Tabletki już podajemy jej w najlepszych rarytasach, a ona i tak nie chce :-(
- 876 replies
-
Przepiszę Wam opis wizyty w Klinice: Duszności wydechowe, tachypnoe, osłuchowo galop tętno nieregularne, nitkowate, ledwo wyczuwalne EKG tachycardia około 200 rytm zatokowy poe prawego i lewego/zwłaszcza przedsionka powiększenie lewego przedsionka i poszerzenie światła lewej komory potwierdzone w echu
- 876 replies
-
[quote name='agumka'] Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć co to za psiaczek ? [/QUOTE] Saba [quote name='Bjuta']O rany, myślałam, że Majka już nie gryzie... A że pływaliście razem z Florianem to znaczy, że Ty też? :) Mysiu, ktoś robi burdel na picassie. Tworzy nowe albumiki psów, które już mają albumy. Poprzenosiłam to wszystko, ale to jest mozolna praca. Może trzeba komuś wyjaśnić jak wyszukać album już istniejący? Albo niech ten ktoś przechodzi przez stronę psitulową do albumu konkretnego psa i wtedy dodaje? No bo pojawiają się fajne fotki np Anusiak, albo Burka z Kosmosu - ale nikt ich nie zobaczy przez stronę psitulską, bo tam jest podlinkowanie do albumu podstawowego, a nie nowego... To znaczy teraz już zobaczy, bo posprzątałam, ale szkoda czasu... A fotki fajne! :) Zwłaszcza z Anusiak się cieszę, bo ona na tych poprzednich wyglądała jakoś tak szpetnie...[/QUOTE] Bjutko, wcześniej ja przenosiłam te zdjęcia, ale teraz akurat nie zdążyłam, bo nie miałam czasu... Jola nie potrafi tego tak zrobić, dlatego zakłada nowe, ale ja to wszystko przerzucam i kasuje te albumiki. Nowych zdjęć dorobili się: [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Anusiak7562[/url] [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Biszkopcik7968[/url] [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/BurekZKosmosu3362[/url] [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Cezar7787[/url] [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Hajdi3910[/url] [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Idziak7964[/url] [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Janga7934[/url] [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Kaprio7977[/url] [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Sewus7761[/url] [url]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Typek7963[/url] i chyba tyle :)
-
[quote name='maarit']Wokół Loli dużo ostatnio się działo, pewnie dlatego.[/QUOTE] biedna dostaje codziennie zastrzyki, więc też wcale jej się nie dziwię :-(
- 876 replies
-
[quote name='Bjuta']Mysiu, ta pani, co niby ją miała wziąć i takie potoki łez wylewała, zamilkła?[/QUOTE] ostatnio mówiła, że jakoś w czerwcu będzie wracała z Francji... Chciała wziąć Lolę + innego psiaka...
- 876 replies
-
na razie dostaje furosemid, digoxin i antybiotyk Synulox.. Oby dobrze zareagowała na te leki... Jutro jeśli będę mieć chwilkę napisze Wam więcej szczegółów
- 876 replies
-
[quote name='Bjuta']Mieliśmy taki konkurs, który się we wtorek skończył - chodziło o radosne zdjęcia schroniskowych psiaków. Zozolino - każda fajna fotka jest na wagę złota! Zobacz jaki mamy super album naszych psiaków! [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091?showall=true[/URL] Każde stworzonko ma swój albumik. W niektórych jest 100 zdjęć, a w innych tylko parę, jest kilka psiaków, które mają po jednej focie. Zapraszamy serdecznie - (najlepiej ze smyczami) - można psiaki wziąć na spacer, nad jezioro, na łąki zrobić im kupę radości i materiał do ogłoszeń! :)[/QUOTE] co do albumików to u takich bez zdjęciowych psiaków przybyło fotek, bo Pani Jola troszkę je obfociła.. Np. tutaj: [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Bilbo7147[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Delta7763[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Dzeki7608[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Enej7390[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Krapo7723[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Kulek6785[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Lisus7942[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Pinki7628[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Satin7611[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Tasti7954[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Tuki7142[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Zyzio7891[/URL] i chyba tyle :) [quote name='Bjuta']Natknęłam się na ogłoszenia Łapci, czyżby ona jednak była przeznaczona do adopcji? :roll:[/QUOTE] nic o tym nie wiem... :roll: [quote name='asikowska']a do kogo można się zgłosić bo pamiętam że ktoś był na dogomanii[/QUOTE] akurat u nas pisała nira13, ale są też inne osoby...
-
Aktualności 8-14.06.2012 Do schroniska przyjęliśmy sześć nowych piesków :-( Z interwencji trafiły cztery, a dwa zostały przyprowadzone przez osoby prywatne. Z interwencji przyjechały do nas: pies średni czarny-podpalany z krótkim ogonkiem z ul. Tarnopolskiej, pies średni czarny-podpalany z stojącymi uszkami z ul. Feliksa Goły, młodziutka suczka średnia brązowa z ciemnym nalotem z ul. 11-go Listopada i piesek mały czarny-podpalany z średnim włosem z ul. Grunwaldzkiej. Przez osoby prywatne zostały przyprowadzone: sunia amstaff jasnobrązowa z ul. Głowackiego oraz mały czarny z siwym pyszczkiem bardzo stary piesek znaleziony na trasie DK88. Niestety do swoich właścicieli wrócił tylko jeden psiak - amstaffka Alis (7983), która trafiła z ul. Głowackiego. Do nowych domów trafiło 5 piesków. Ikuś (7967), Toka (7675), Zelmer (7953) i sunia szczeniak (7978 ) zamieszkały w Zabrzu, a Ninja (7846) trafił do mieszkania w Bytomiu. Do schroniska przyjęliśmy dwa nowe kotki: czarne kociaka kocurka z ul. A. Krzywoń i kotkę trikolor porzuconą w koszyku na Dworcu PKP. Do nowego domku trafiła tylko malutka kicia (k-1921), która zamieszkała w Gliwicach. Niestety pożegnaliśmy naszego staruszka Noko (k-1728 ), który mieszkał u nas od ponad roku i Malucha (k-1899), który był nieuleczalnie chory :-( Otrzymaliśmy dary z koncertu charytatywnego, który odbył się w Śląskim Ranczo i z Szpitala Miejskiego przy ul. Zamkowej. Z darami odwiedziły nas dzieci z Przedszkola nr 20 w Zabrzu oraz wirtualni rodzice Oktana :) Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc! :))) [quote name='zozolina'][INDENT]Witajcie,niedawno poznałam dziewczyne,robi zajefajne zdj,kolorowe czarno białe , jesli byłaby potrzeba to przyjade z nia ona bardzo chetna na taki wypad do schronu,uwielbia psy zaoferowała sie do porobienia zdj psiakom,robi fantastyczne ujecia,jesli trzaby było porobic jakies sesje to dajcie znac ugadamy sie i bedziemy !! kontakt na pw lub nr tel 504 106 164 [/INDENT] [/QUOTE] Na pewno się przyda :) [quote name='asikowska']kochani gdzie ogłaszamy nasze haszczaki? jest jakaś fundacja Lilutosi ma u siebie taka jedną dziewczynkę i trzeba jej jakoś pomóc to kolejny psiak który zalega jej z wpłatą za hotel [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226677-Ambra-Husky-Co-z-nią-będzie-Suczka-po-przejściach-Pomocy/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226677-Ambra-Husky-Co-z-nią-będzie-Suczka-po-przejściach-Pomocy/page3[/URL][/QUOTE] np. tutaj [URL]http://huskyadopcje.pl/[/URL]
-
Pimpek, zdrowy masz być i koniec kropka, nie wygłupiaj się! ;) [url]http://images41.fotosik.pl/1588/ce47a56ffd38701dmed.jpg[/url] i to chyba szylkretka? :loveu:
-
kaszel - taki typowy u sercowców :-( dzisiaj była badana osłuchowo... Niestety jest źle :-( ale konkrety poznamy jutro.... Bardzo się boję :-( Niby jest w dobrej kondycji, ale z serduszkiem nie ma żartów...
- 876 replies
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
prawdziwa piękność :loveu: -
Lolunia ma chore serduszko... Jutro czekają ją badania w Klinice... Trzymajcie mocno kciuki.
- 876 replies
-
[quote name='asikowska']Mysiu czego Neska uczyła się na szkoleniu, na jakie komendy reaguje i co jadła w schronisku (i ile razy jadła,ja chcę im dawać dwa razy dziennie plus jakieś smakołyczki)[/QUOTE] w schronisku jadła gotowane mięsko + kasza + sucha karma lub jakieś inne dodatki - pieski u nas jedzą raz dziennie rano około godz.7-8... Na szkoleniu na suchą karmę nie bardzo szła i zdecydowanie bardziej odpowiadała jej np. kiełbaska i ususzona rybka ;) Asiu, a powiedz mi jak on zachowuje się w trakcie burzy? Bo z tego co zauważyłam Neska boi się wystrzałów, ciekawa jestem jak z grzmotami...
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[QUOTE=ania >;19242296]bardzo do siebie panowie pasują :cool3: ale fajnie, że Ninja już w domu :)[/QUOTE] hihihi :evil_lol: wszyscy tak mówią, że takie dwa zwyrole :eviltong: ale Ninja trafił do całkiem normalnej rodzinki z dwójką dzieci ;)