Jump to content
Dogomania

Mysia_

Members
  • Posts

    40782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mysia_

  1. tak bardzo mi przykro :-( [*]
  2. Wiecie co... Tak na dobrą sprawę nikt nie zna od wewnątrz tego schroniska, nikt z Was nie wiem co tam na prawdę się działo, dzieje i będzie dziać.... Pani Dorota jest zapewne przemiła, ale ja już swoje zdanie mam, którego nie zmienię. Oczywiście każdy ma swoje zdanie swój rozum... Ja Was przekonywać nie będę. Modlę się tylko, żeby zwierzakom było lepiej... Zamiast krytykować markub i pytać o wiek przeanalizujcie na spokojnie to co pisze. Znam sytuację Dżekusia, bo mieszkał w Zabrzu, w którym niemalże każdy słup, każde drzewo było oplakatowane jego zdjęciem... Ci ludzie dzwonili po wszystkich schroniskach, a do naszego zabrzańskiego dzwonili codziennie... Jeszcze nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak intensywnie szukał swojego pupila, oni nie tracili nadziei ani na chwilę. Bardzo bardzo mi przykro z powodu tego psiaka :-(
  3. jakieś ogłoszenia były, wiem, że co jakiś czas dostaje na maile o odświeżenia... Ale na pewno były robione dawno:-(
  4. [quote name='malawaszka']wow wow super! trzymam kciuki!!!! ale powiedziałaś im że ona nie taka olbrzymka? do mnie dzwoniła ta pani co była ją oglądać - ale ona szuka rasowca typowo a Joszir? nikt nie chce tego szkrabika?[/QUOTE] Tak, Państwo widzą, że to nie olbrzymka, podobną własnie takiej suni szukali :) Joszir niestety nadal u nas.... i póki nikt do mnie w jego sprawie nie dzwonił :-(
  5. Fara w czwartek była sterylizowana, a Państwo przyjadą po nią aż z Lublina! ale w środę, żeby mieć dla niej czas - podczas długiego weekendu :) Wypatrzyli ją również na adopcjach sznaucerów, bardzo fajna rodzinka, dom z ogródkiem, ogólnie zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie :) samo to, że wybierają się po psiaka taki kawał drogi! ;)
  6. Tak, dzisiaj do domku trafiła Mefa :) a do swoich właścicieli sunia husky - Heta :) Wczoraj szczeniak Reksio i Mesia, a przedwczoraj Tila :cool3: [quote name='róża35']Ponawiam pytanie ,co do Malucha, co zdiagnozowal lekarz?starsza kicia ile liczy latek?(Mysiu , wiem ,nie masz czasu).[/QUOTE] Różo, odpiszę tutaj zarówno na ten post jak i PW. Maluch jest jeszcze w Klinice, ma jakieś zapalenie wątroby i dostaje póki co leki, ale czekamy jeszcze na wyniki badań, które mogą wykryć ewentualną chorobę zakaźną, która mogła by być tego przyczyną.... Rzeczywiście w piątek byłam na dogomani, ale tylko przekopiowałam cotygodniowe aktualności, które chwile wcześniej napisałam na naszą stronę www - zajęło mi to może 5 sekund, więcej czasu na dogo nie mogę stracić będąc w schronisku. Aktualnie mam taką sytuację zarówno w pracy jak i prywatnie, że nie jestem w stanie poświęcić tyle czasu wirtualnej rzeczywistości co kiedyś. Nie bardzo rozumiem Twojego stwierdzenia czy mam jakieś uprzedzenia do Ciebie? Zauważyłaś, żeby ostatnio odpisywała innym osobą na ich pytania na tym wątku? Mam uprzedzenia do wszystkich? Wszyscy mają mój numer telefonu, jest dla Was wszystkich dostępny - nawet jak nie dam rady w danym momencie odebrać można napisać chociaż jednego sms-a to odpiszę lub oddzwonię. [quote name='Bjuta'][SIZE=3][FONT=arial]Mysia nawet nie zagląda na dogo i tak będzie raczej do końca tygodnia. Różo - zadzwoń po prostu jutro do schroniska. Kochani - Mysia poprosiła mnie smsem, żeby znaleźć transport dla Ramzesa do Warszawy. Czy ktoś mógłby się tym zająć? Trzeba napisać na transportowym, zadzwonić do Figu (która regularnie jeździ na tej trasie) tel 606 262 956 No i szukać innych opcji.[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=arial]Ja to wtorku nie kiwnę palcem. Przepraszam. Czy ktoś mógłby to po pilotować?[/FONT][/SIZE][/QUOTE] Dokładnie, przecież zawsze można zadzwonić do schroniska :) [quote name='Asta17']Mam prośbę, gdyby trafił do Was typowy jamnik szorstkowłosy, samiec dajcie nam znać. Wczoraj nam uciekł ze schroniska, a szuka go właściciel. Miał na sobie obroże z różową gumką, był zaczipowany. W razie czego podaje kontakt do mnie 509 450 480 lub 509 471 357.[/QUOTE] jasne, w razie co się odezwiemy :) [quote name='Bjuta']Ale suuuper! Mysiu, a czy Armie pomogły ogłoszenia? Urząd Skarbowy z darami!!! Ale fajnie! :) :) :) Mysiu, Agdanek przeskoczył TM :([/QUOTE] Arma została wypatrzona w schronisku :) A Państwo, którzy przywieźli dary z tego US przyjechali wczoraj po Mesię i ją adoptowali :) [quote name='agumka']Armaa :multi::multi: To Froyda usuwam z owczarków :D Ramzes śpi w pociągu, dzielny chłopak :)[/QUOTE] wczoraj spotkałam Froyda na spacerze :) [quote name='agumka'] a tak poza tym, to czemu nie ma nigdzie info w aktualnościach o adopcji Gelwa :(([/QUOTE] ojjj kartoteka musiała mi się gdzieś zawieruszyć, no nic... Trudno ;)
  7. AKTUALNOŚCI 25-31.05.2012 Do schroniska przyjęliśmy 6 nowych piesków - w tym trzy z interwencji, trzy przyprowadzone przez osoby prywatne i jeden porzucony przy schronisku. Z interwencji przyjechały: kilkumiesięczny biszkoptowy piesek z ul. Puszkina, piesek szczenię czarne-podpalane z placu zabaw przy ul. Styki oraz psiak nieduży czarny lekko podpalany z dłuższym włosem z ul.Władysława. Osoba prywatna przyprowadziła dwa małe pieski, które zostały przerzucone przez płot na posesję: jasnobrązową szorstkowłosą suczkę i brązowego kudłatego pieska. Do schroniskowego płotu został przywiązany mały psiak czarny z białym krawacikiem kudłaty, ale niestety mocno przełysiały i wychudzony :-( Do nowych domków trafiło 6 piesków :) Kamber (7908 ) i Froyd (7921) trafili do mieszkań w Zabrzu, a mała Gloria (7959) i Czordżi (7534) do domków z ogrodem - też w naszym mieście :)) Arma (7257)trafiła do domku z ogrodem w Orzeszu i Baloo (7944) do domku z ogrodem w Rybniku :) Do schroniska przyjęliśmy 7 nowych kotów. Trzy kotki zostały przyniesione przez osoby prywatne: kocię kotka szylkretowa z ul. Rymarkiewicza, kociak szarobury-pręgowany znaleziony na ogródkach działkowych w Biskupicach i młody kocur szarobury-pręgowany z ul. Krakusa. Z interwencji trafiły trzy czarne maluszki z terenu Huty Zabrze i kocurek czarny z białym krawacikiem z ul. Bytomskiej. Nowy dom znalazła tylko jedna nowa kicia (k-1914), która trafiła do mieszkania w Bytomiu. Z darami odwiedzili nas: Pan Krzysztof - aktualny właściciel naszej Melindy, Madzia, Basia z rodzicami - wirtualni opiekunowie naszego kocura Malucha, II Urząd Skarbowy w Gliwicach, Adrian z Gimnazjum nr 17 w Katowicach, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwicach oraz uczniowie z Gimnazjum nr 29 w Zabrzu :)) Bardzo wszystkim dziękujemy za wielką pomoc :))
  8. no i jeszcze na koniec Mikołaj ;) Mikołaj poz.7952 to nieduży, młody piesek, który trafił do nas 9 maja 2012 roku z Osiedla Kopernik gdzie już od dłuższego czasu biegał samopas i nikt się do niego nie przyznawał. Mikołaj jest sympatycznym psiakiem, bez problemu dogaduje się też z innymi pieskami. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-YfR1U0y-8gU/T7-fMlDcbwI/AAAAAAAAtO8/dy-RVtfQrM4/s500/7952%253BMiko%25C5%2582aj.jpg[/img]
  9. Gloria poz.7959 to mała, śliczna, kilkumiesięczna sunia, która do naszego schroniska trafiła 22 maja 2012 roku z ogródków działkowych w Biskupicach razem z pieskiem, możliwe, że z jej bratem. Oba maluchy były bardzo wystraszone, nadal są mocne nieufne, ale już jest ciut lepiej. Psiaki lubią się z sobą bawić i nieśmiało podchodzą do człowieka, żeby zachęcić go do wspólnej zabawy :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/--vgReOs5z98/T7-VuNA5hbI/AAAAAAAAtNI/kfp2i7iKN44/s500/7959%253BGloria.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-bcFdhLfZmBg/T7-Vvk5qT0I/AAAAAAAAtNQ/c3Ew1CrvnVQ/s640/DSC_0147.jpg[/img] Melman poz.7958 to uroczy, kilkumiesięczny psiak, który do naszego schroniska trafił 22 maja 2012 roku z ogródków działkowych w Biskupicach razem z suczką, możliwe, że z jego siostrą. Oba maluchy były bardzo wystraszone, nadal są mocne nieufne, ale już jest ciut lepiej. Psiaki lubią się z sobą bawić i nieśmiało podchodzą do człowieka, żeby zachęcić go do wspólnej zabawy :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-CvHe_CERdvQ/T7-WCDJukRI/AAAAAAAAtNs/PBs4vNCsxRE/s500/7958%253BMelman.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-shj8_QIkj24/T7-WDPrR3tI/AAAAAAAAtNw/oVxR1-dQUs0/s512/DSC_0154.jpg[/img] razem :cool3: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-OJUclfeFfzs/T7-WEnylrsI/AAAAAAAAtN8/BpeeV4jbWfc/s640/DSC_0150.jpg[/img]
  10. Zelmer poz.7953 to duży, kilkuletni psiak, który do schroniska trafił 18 maja 2012 roku z ogródków działkowych po śmierci swojego Pana :-( Zelmer jest raczej spokojnym i sympatycznym psiakiem, trochę obawia się obcych mężczyzn, ale można go do siebie przekonać. Raczej bez większego problemu się zgadza z innymi psiakami. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-9_bo_sEoFvY/T7-O7lbZZpI/AAAAAAAAtMI/Qck89lA5JOI/s512/7953%2520%253BZelmer.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-QRnHGpsBm94/T7-O71eGQzI/AAAAAAAAtMM/nVUkPRXziWg/s512/7953%253B%2520Zelmer.jpg.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-rIGCegiPgP0/T7-O6GFOMmI/AAAAAAAAtMA/4wZxzQJ-WqE/s512/7953%253BZelmer.jpg.jpg[/img] Marti poz.7943 to duża, młoda sunia, która do naszego schroniska trafiła 9maja 2012 roku z ul. Szenwalda gdzie biegała właściwie cały czas w tym samym miejscu kilka godzin - niestety nikt nie wiedział skąd się tam wzięła. Marti jest trochę wystraszona, ale bardzo miła i łagodna :) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Re6HCjdqPXc/T7-e8SmdYWI/AAAAAAAAtOc/dtX3je7UU64/s512/DSC_0118.jpg[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-uRXf57BQoUY/T7-e9yJr8qI/AAAAAAAAtOo/9Sb37In4CGw/s512/DSC_0121.jpg[/img]
  11. Bari poz.7937 to średniej wielkości, młodziutki psiak, który do schroniska trafił 7 maja 2012 roku z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie po tym jak jego właściciela zabrało Pogotowie :-( Niestety jego ukochany Pan nie może nim się dłużej zajmować z powodu ciężkiej choroby. Bari to wesoły i bardzo pozytywnie nastawiony psiak, uwielbia ludzi i zgadza się też z innymi pieskami. [img]https://lh4.googleusercontent.com/-SBVtvXNa62Y/T7-OoaI_ZPI/AAAAAAAAtLs/qnkz1XmlBVU/s512/7937%253B%2520Bari.jpg.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-r7EhRYx_jdE/T7-OnrOJy3I/AAAAAAAAtLo/BR--_-Zqm6w/s640/7937%253BBari.jpg.jpg[/img] Ramzes poz.7938 to staruszek w typie jamnika, który do naszego schroniska trafił z ul. Budowlanej po tym jak jego Pani trafiła do szpitala, z którego już prawdopodobnie nie wyjdzie :-( Ramzes jest bardzo miłym psiakiem, chociaż za pewne z charakteru jest 100% jamnikiem ;) Uwielbia wychodzić na spacer, rozdawać ludziom buziaki i zaczepiać inne czworonogi. Biedak źle się czuje w schronisku, na pewno przydałby mu się spokojny domek, w którym mógłby sobie jeszcze trochę pożyć.... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TePAa0LdGFc/T7-OR3_vxvI/AAAAAAAAtK0/mPbvjq74PLM/s512/7938%2520%253BRamzes.jpg.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-C6a_3c98j18/T7-OQcEmrHI/AAAAAAAAtKs/0q9ENlpuTBk/s640/7938%253B%2520Ramzes.jpg.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oifaayBcgRI/T7-OQ6yqV7I/AAAAAAAAtKo/jf13YstDJvw/s512/7938%253BRamzes.jpg.jpg[/IMG] [FONT=verdana][COLOR=#4b4b4b] [/COLOR][/FONT][SIZE=2][FONT=verdana][COLOR=#4b4b4b] [/COLOR][/FONT][/SIZE]
  12. Demon poz.7940 to piękny, raczej młody psiak w typie owczarka niemieckiego, który do naszego schroniska trafił 7 maja 2012 roku z mieszkania na ul. Damrota. Demon miał właścicieli, którzy niestety nie interesują się jego losami i nie odebrali go od nas. Demon jest na pewno psiakiem z mieszkania, w domu na pewno były też dzieci, ale tutaj trzeba by było uważać, ponieważ jest silnym i mało delikatnym psem. Prawdopodobnie najlepiej czuł by się w domu z ogrodem, ale również na długich spacerach, które uwielbia. Demon niestety nie przepada za innymi psami. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9EKB2TmJobY/T7-OfreHbuI/AAAAAAAAtLQ/1iROop8lv1A/s512/7940 %3BDemon.jpg.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TvGzywi3OFQ/T7-Oe5k2NnI/AAAAAAAAtLI/8W3s19ARH-g/s512/7940%3B Demon.jpg.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9vz8kYUimfI/T7-OgbOubaI/AAAAAAAAtLU/cVVUuzQfp8Q/s512/7940%3BDemon.jpg.jpg[/IMG] Ulka poz.7950 trafiła do nas 15 maja 2012 roku z ul. Opawskiej - została podobno tydzień wcześniej znaleziona przy zabrzańskim Dworcu PKP. Ulka jest wesołą i sympatyczną sunia, bardzo chętne zarówno na spacery, jak i przytulanie :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-5H8nFQVzC04/T7-OE1kx35I/AAAAAAAAtKQ/CXGLsbiYPuo/s512/7950%3B%20Ulka.jpg.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/--BgDP7UkB-o/T7-OFChxrhI/AAAAAAAAtKU/BsPaGIcHYtw/s512/7950%3BUlka.jpg.jpg[/img] [FONT=verdana][SIZE=1][COLOR=#4b4b4b] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. Aktualności 18-24.05.2012 Do schroniska przyjęliśmy 13 piesków z czego dwa wróciły po nieudanej adopcji :-( Z interwencji przyjechało 6 piesków: pies duży czarny-podpalany z białym krawatem po śmierci swojego właściciela z ogródków działkowych na Zaborzu, sunia mała biała w czarne łatki z ul. Trocera, sunia w typie husky brązowa z białymi dodatkami z ul. Knurowskiej, piesek szczenię brązowy z białymi dodatkami z ul. 11-go Listopada oraz mały piesek biało-rudy w stanie krytycznym, wyciągnięty z kanału na terenie Ślaskiej Akademii Medycznej przy ul. Jordana. Przyprowadzone zostały dwa około 4 miesięczne szczeniaki: piesek i suczka z działek w Biskupicach. Trzy pieski zostały nam podrzucone: suczka brązowa z białymi dodatkami została wyrzucona pod schroniskiem, średniej wielkości brązowy z ciemnym nalotem kudłaty psiak przerzucony na wybieg przez schroniskowy płot i piesek nieduży jasnobrązowy szorstkowłosy też przerzucony przez płot. Dwa pieski wróciły z nieudanej adopcji :-( Cezar (7787) z powodu silnej alergii właściciela, a Danusia (7771) uciekła do swoich wcześniejszych właścicieli, którzy się do niej nie przyznają - niestety jej adopcyjna rodzina już jej nie chciała. Do swoich właścicieli wróciły dwa psiaki: Ciapa (7955), którą ktoś podrzucił pod nasze schronisko i Roksi (7957), która trafiła z ul.Knurowskiej. Do nowych domków trafiło 10 naszych psiaków :) Kłopotek (7923), Tesi (7905), Kessi (7906) i Czest (7309) zamieszkali w Zabrzu :) Gacek (7939) zamieszkał w domku z ogrodem w Gliwicach, Dropek (7936) w mieszkaniu również w Gliwicach i tak Samo Lorcia (7874) z Hoszi (7925) :) Dejzi (7848) trafiła do mieszkania w Katowicach, a Flap (7931) w domku z ogrodem w Gierałtowicach :)) Niestety za Tęczowy Most odszedł nowo-przyjęty psiak z interwencji na terenie Śląskiej Akademii Medycznej przy ul. Jordana - psiak był w bardzo złym stanie, miał ostra niewydolność nerek - jedyne co można było zrobić to ulżyć jego cierpieniom :-( Do schroniska przyjęliśmy 8 kotków: 5 czarnych maluszków z ul. Młyńskiej, czarnego kocurka z ul. Joliot-Curie oraz dwa kociaki - jednego szaroburego pręgowanego, a drugiego czarno-białego z ul. Żeromskiego. Do adopcji trafiły cztery kociaki, nowe i jeszcze bezimienne, każdy z nich zamieszkał w Zabrzu :)) Nasze zwierzaczki otrzymały dary od Pani Agaty i Pana Patryka - wirtualnych rodziców Froyda, od Pani Marii i jej syna Mateusza, od Pani Joanny oraz z Szkoły Podstawowej nr 25 w Zabrzu i z Przedszkola nr 18 w Zabrzu. O swoich wirtualnych podopiecznych pamiętali również uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Siemoni - wirtualna rodzinka naszej Netry i Pani Dorota wirtualna mama Joszira - oczywiście spacerki zaliczone :)
  14. Picasso ze swoją Panią :) [URL]http://www.radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=87003[/URL]
  15. Dejzi też jest kundlem, ale widocznie ma to "coś" :roll: np. Dropkiem (też kundelkiem) było ogromne zainteresowanie.... A są piękne psiaki, które czekają wiele lat.... Nie ma na to reguły :shake: Psy w typie rasy to znowu inna bajka...
  16. [quote name='malawaszka']w sensie, że za mała czy za mało rasowa? pffff trzeba ją odpicować - wtedy im wszystkim oko zbieleje :diabloti:[/QUOTE] raczej o to, że za mała ;) Dzisiaj dwa psiaki na które już czekały domki opuściły schroniska :) Dejzi i ten spaniel czarny-podpalany z 42 ;)
  17. [quote name='malawaszka']była ta babka od sznaucerki?[/QUOTE] była, ale raczej liczyła na prawdziwszą olbrzymkę... Miała jeszcze dzisiaj dać znać do godziny 17 jakby się na nią jednak zdecydowali, ale nie dzwoniła....
  18. [quote name='saraisa']Mysiu, jeszcze raz pytam bo chyba zaginęło w gąszczu zdjęć moje pytanie :) Co z Banzaiem? Wrócił już z leczniczy? Wszystko ok u niego?[/QUOTE] jest już w schronisku, czuje się dobrze, ale dostaje jeszcze antybiotyk :) [quote name='agumka']Link do zdjęcia jest, nie do galerii :eviltong: A Gelwiątko do kogo pojechało? :multi::multi::loveu::loveu:[/QUOTE] [URL]https://picasaweb.google.com/114683990763148890202/PSYjdzNaBajki[/URL] mieszkanie w Bytomiu, facet dobrych kilka lat temu adoptował od nas owczarkowatego Kinga, ale on już wtedy był starszym psiakiem i niestety odszedł za Tęczowy Most :-(
  19. Korunia nie musiała odchodzić w schronisku, odeszła kochana, właściwie w swoim domku.... [*] :-( :-( :-(
  20. dobrze, że Kuruś mieszka u Murki, która też dba o jego finanse :oops: dziękujemy Mureczko :loveu:
  21. A dzisiaj do domków dzięki "majówce" do domków trafiły dwa psiaki :multi: Czest i Kessi ;)
  22. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8Ze0PmC6HRM/T7v49ZCBWoI/AAAAAAAAtI4/RTJEvMrMrds/s640/DSC_0039.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-L9QoAcjU3qE/T7v5Ir0zn1I/AAAAAAAAtJI/17NG4vcjM3A/s640/DSC_0040.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hgxzcd2Om2k/T7v5OaWc-ZI/AAAAAAAAtJc/ZvKyAcfabSM/s512/DSC_0046.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KpA-Ya2b95s/T7v5KUfmTNI/AAAAAAAAtJM/hSijb0udtAw/s640/DSC_0053.jpg[/IMG] ode mnie tyle ;) edit: jeszcze Pani Jola podesłała mi parę fotek z czytania bajek [url]https://lh3.googleusercontent.com/-KpA-Ya2b95s/T7v5KUfmTNI/AAAAAAAAtJM/hSijb0udtAw/s640/DSC_0053.jpg[/url]
  23. malawaszko, miała sznaucerkę olbrzyma i dzwoniła na moją komórkę, więc może po prostu wypatrzyła ją na Waszej stronie czy fb? :cool3: Ma przyjechać jutro ją zobaczyć i jeśli by sie zdecydowała to w czwartek Fara pójdzie na sterylkę i potem do nowego domku :) c.d. fotek [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ZjyCuyuGF-A/T7v4xSj_ctI/AAAAAAAAtIU/0LdURGqOslY/s512/DSC_0002.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-A5JGY7xHC88/T7v4x40m69I/AAAAAAAAtIY/ie3-hVsh8LM/s640/DSC_0015.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-JbB4y5J5IEk/T7v44J1VUcI/AAAAAAAAtIo/mWM9iM_bb9I/s640/DSC_0032.jpg[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-i5oQtJLYFYg/T7v47Qt4KjI/AAAAAAAAtI0/9U3ZFpjEiSk/s512/DSC_0033.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-98iLSEzdnLo/T7v463CQ_5I/AAAAAAAAtIw/J8jn2AKeEK0/s640/DSC_0034.jpg[/img]
×
×
  • Create New...