-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
tak gdzie trzeba było potwierdziłam :)
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
rzeczywiście w większości seniorzy ;) A jak w ogóle Rambuś czuje się teraz? -
AKTUALNOŚCI 11-17.05.2012 Do naszego schroniska przyjęliśmy 11 piesków :-( W tym 2 z interwencji, 7 przyprowadzonych i 2 zwrócone po nieudanej adopcji. Z interwencji przyjechała suczka dość duża czarna-podpalana z niebieskimi oczkami z rogu ulic Gen. De Gaulle'a z ul. Goethego oraz mały kudłaty piesek czarny-podpalany z białym krawatem z ul. Gagarina Przez osoby prywatne zostało przyniesionych 5 szczeniaczków z ul. Chopina, biszkoptowy psiak w typie labradora znaleziony w rejonie ulicy Dubiela i mała suczka czarna lekko podpalana ze stojącymi uszami z ul. Opawskiej. Niestety wróciły do nas dwa pieski z nieudanej adopcji - Afrim (7632), który miał silny lęk separacyjny w mieszkaniu oraz Rud (5607), który podobno uciekł właścicielom i wrócił dopiero po trzech dniach (taki był powód oddania psa). Do swoich właścicieli wróciły dwa pieski: Tora (7951), która trafiła do nas z ul. Gen. De Gaulle'a i Prada (7927), która okazała się Kulką i mieszkanką Bytomia :) Do nowych domków trafiło 7 piesków, z czego pięć było świeżo przyjętymi szczeniaczkami: Suzi (7945)zamieszkała w domku z ogrodem w Wieszowej, Reks (7947) w mieszkaniu w Zawierciu, Pegi (7948 ) zamieszkała w domku z ogrodem w Sośnicowicach, mała Bari (7946) w mieszkaniu w Piekarach Śląskich, a Sisi (7949) w mieszkania w Zabrzu. Z dorosłych psiaków adoptowane zostały tylko dwa: Esler (7892), który pojechał do Poręby Wielkiej i Melba (7913), która trafiła do domku z ogrodem w Bytomiu. Niestety za Tęczowy Most odszedł nasz staruszek Barik (7672) :-( Do schroniska przyjęliśmy cztery nowe kotki w tym jeden trafił z interwencji, a trzy zostały przyniesione przez osoby prywatne. Z interwenci przyjechał do nas malutki czarny kocurek z ul. Harcerskiej. A od osób prywatnych przyjęliśmy szaroburego pręgowanego kociaka kocurka z ul. Damrota oraz dwie małe koteczki czarne z białymi dodatkami z ul. Kossaka. Do nowych domków trafiły dwa kociaki: Lalusia (k-1900) zamieszkała w Piekarach Śląskich, a nowa jeszcze bezimienna kicia (k-1902) w domku z ogrodem w Pilchowicach. Otrzymaliśmy dary od Pani Lidii, ze Szkół Podstawowych nr 24 i 25 w Zabrzu oraz od osób anonimowych. Swoją wirtualną podopieczną Nukę odwiedziły dzieci z Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu :) Wszystkim bardzo dziękujemy za pamięć i pomoc niesioną naszym zwierzakom :))
-
[quote name='Dogo07']A jak ktoś przychodzi do schroniska to też nie wydajecie psów firmom ? Przecież chyba zawsze ktoś bierze odpowiedzialność, i podpisuje umowe w mieniu firmy. Ja nie wiem, tylko zapytałam. Na fb dostałam pytanie, jak na psa stróżującego to przyzwoite warunki.[/QUOTE] Od kwietnia jest to zawarte w naszym regulaminie... Niestety większość psów wraca potem do schroniska po kilku miesiącach lub zazwyczaj kilku latach - firma się rozpada, albo ktoś zwalnia jakiegoś stróża, który brał pieska na siebie... Nikt nie chce brać za niego odpowiedzialności, itd. :-( Już nie wspomnę, że mamy w umowie punkt o absolutnym zakazie trzymania psa na łańcuchu, a potem się okazuje, że jakiś % z nich z jakiegoś rzekomego powodu na tym łańcuchu ląduje... Mamy kilka sprawdzonych firm, z którymi współpracujemy od lat i nigdy nie było takich sytuacji, ale niestety zazwyczaj kończy się to tak samo :-(
-
Dziewczyny, macie jakiś kontakt do kogoś kto ma wtyki w Miedarach? Na ich stronie jest piesek, którego ludzie szukają od lutego, poruszyli niebo i ziemię, ogłoszenia do teraz są regularnie rozwieszane, wszystkie schroniska były obdzwonione (Miedary również), właściciele byli nawet u jasnowidza! Ubiegłej nocy koleżanka zauważyła go na www Miedar i właściciel pojechał tam rano - najpierw powiedzieli, że takiego psa nie mają, potem pokazali jakaś dużą suką, a w końcu stwierdzili, że nie widzą, że może nie żyje....
-
Nie mogę znaleźć numeru telefonu do Dorobelli, a pilnie potrzebuje kontaktu! W razie co mój numer|: 692-581-343 Do Miedar trafił piesek, którego od 18 lutego poszukuje intensywnie ludzie z Zabrza, ogłoszenia są rozwieszane wszędzie na bieżąco, schroniska poinformowane, byli nawet u jasnowidza... Pieska na stronie schroniska zauważyliśmy w nocy, właściciele rano pojechali do Miedar, ale niestety nikt nic nie wie, nie chcą im pieska wydać... Najpierw pokazali im jakąś dużą sukę, potem stwierdzili, że nie widzą czy ten pies żyje... No w ogóle jakaś masakra :-( Chodzi o tego pieska: http://www.schroniskowmiedarach.cba.pl/index.php?strona=psydoadopcji&dzial=psy&id_numer=128/02/12 Proszę bardzo kontakt.
-
Wykąpać można w prysznicu, tylko trzeba po sobie posprzątać, bo tam też się myją pracownicy i mogę się wkurzyć ;) [quote name='__Lara']Oby Paurunia nie dała plamy, hihi :) Nie no, będzie dobrze :) Przydałaby się jakaś chusteczka na szyjkę, ale nie mamy :/[/QUOTE] w trakcie szycie chusteczek jest Karolina - żona Daniela, który pracuje w schronisku :)
-
[quote name='agumka']Pozostaje nam pilnie obserwować skrzynkę z nadsyłanymi zgłoszeniami :) czekamy do 12.06. Dziś na profilu konkursu gości Dinuś, a bardzo bym prosiła, żebyś nam Gosiu napisała które psiaki potrzebują szczególnego nagłośnienia, to wstawimy. Docieramy do ponad 18 tysięcznej publiki, więc może akurat :) te psiaki/kociaki już na wallu były: [FONT=arial]Arma, Gelw, [/FONT][FONT=arial]Berno[/FONT][FONT=arial], Joszir, Paura, Krysia, Afrin, Szkubek, Four, Lusia, Krzyś i Dinuś :)[/FONT][/QUOTE] Może Kato? Taki młodziutki psiak i marnuje się w schronisku.... [quote name='Dogo07']Zgłosiła sie do mnie osoba co szuka psa/suki dużego do pilnowania, stróżowania. Buda, kojec, wybieg, oprócz tego ok. 8 osób z którymi musi dobrze żyć (osoby pilnujące). ŚLĄSK. Jest już tam jedna suka.[/QUOTE] to jest jakaś firma? Do firm nie wydajemy psiaków, tylko osobom prywatnym... Jeśli firma byłaby by przy prywatnym domku i umowa spisana na własciciela to jak najbardziej.
-
[url]http://images50.fotosik.pl/1572/080da673b9627eb6med.jpg[/url] jaka mina :evil_lol:
-
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
piękny Majk wciąż czeka.... :-( -
nasz przyjaciel Tenor, już na trzech łapkach pilnie szuka domu!
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Jakoś przestałam Tenorka ogłaszać... :oops:[/QUOTE] ja ponawiam te ogłoszenia, które miał i można odnowić....