-
Posts
40782 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysia_
-
Demon - anioł nie pies a już 11 lat kibluje w schronie. Za TM
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Właśnie.... Mysiu, jak widzisz nasze szanse wyjścia z Dżekim i Korą? A Demon do obcych jak? No bo skoro jutro mamy dzień pod hasłem ruszamy, nieruszane boksy, to oni aż się proszą...[/QUOTE] no chyba najgorzej z Dżekusiem, żeby go zapiąć, bo będzie się bał.. Z Demonem nie powinno być żadnego problemu, nie wiem jak z Korą, bo ja ją zabieram na spacery, ale bez smyczy i jednak zna mnie od początku. -
chyba nie ma :-( mogą zrobić mu na naszym psitulowym koncie, tylko tekst byłby mi potrzebny :) czy po prostu wziąć z ogłoszeń? :)
-
[quote name='Bjuta']Mysiu, ja przyjadę z Jarkiem jutro po Pipi, tylko mam prośbę, żeby już była zaczipowana, bo muszę zdążyć wrócić na próbę. Powiedziałam pani, że ma 4 lata, czy mogłaby tyle mieć w książeczce ? :) Bo to chyba mniej więcej pasuje? Bardzo fajne te foty Akiro i Blibo - obu się przyda podmianka na stronie. Saraiso - napisz mi coś więcej o Bilbo, to mu wykupię ogłoszenia.[/QUOTE] Bjutko pamietaj, że Bilbo ma już jeden pakiecik, on jest pupilem Madzi Z. (madziak25), którą widać zresztą na zdjęciach :) A o której po Pipi będziecie? :)
-
jejku, ale z tego Pimpusia już starusio... Kiedyś był już takim dziadziem, a teraz to dopiero...
-
Dodałam na Picassie zdjęcia Akiro i Bilbo z soboty :) a tutaj ogłoszenia: Demi i Dżoe 1 [URL="http://www.hodowcy.com.pl/pies/ogloszenia/za_darmo_pies_mieszaniec_zabrze-20093.html"]http://www.hodowcy.com.pl/pies/oglos...rze-20093.html[/URL] 2http://alegratka.pl/ogloszenie/czy-milosc-przezwyciezy-wszystko-dwa-21883225.html 3http://tygodniowe.pl/75177-czy-milosc-przezwyciezy-wszystko-dwa-psi/szczegoly.html 4 [URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/19901,Czy-milosc-przezwyciezy-wszystko?-Dwa-psiaki-blagaja-o-wspol.htm"]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/199...ja-o-wspol.htm[/URL] 5 [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/51399/[/URL] 6http://zabrze.lento.pl/czy-milosc-przezwyciezy-wszystko_-dwa,886629.html 7 [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/zabrze/czy-milosc-przezwyciezy-wszystko-dwa-psiaki-blagaja-o-wspolny-d-462040210"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...ny-d-462040210[/URL] 8http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,71368,Lw==.html 9http://adpedia.pl/slaskie/zabrze/drobne/zwierzeta/ogloszenie/czy-milosc-przezwyciezy-wszystko-dwa-psiaki-blagaja-o-wspolny-dom,240346?message=6 10http://zabrze.olx.pl/czy-milosc-przezwyciezy-wszystko-dwa-psiaki-blagaja-o-wspolny-dom-iid-488192066 11 [URL="http://www.neeon.pl/549453-czy-milosc-przezwyciezy-wszystko-dwa-psiaki-blagaja-o-wspolny-dom.html"]http://www.neeon.pl/549453-czy-milos...polny-dom.html[/URL] 12 [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/155137/Czy-milosc-przezwyciezy-wszystko-Dwa-psiaki-blagaja-o-wspolny-dom/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/155...o-wspolny-dom/[/URL] 13 [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/52340/czy-milosc-przezwyciezy-wszystko--dwa-psiaki-blagaja-o-wspolny-dom/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/5...o-wspolny-dom/[/URL] 14 [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/155137/Czy-milosc-przezwyciezy-wszystko-Dwa-psiaki-blagaja-o-wspolny-dom/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...o-wspolny-dom/[/URL] 15 [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Czy-milosc-przezwyciezy-wszystko--Dwa-psiaki-blagaja-o-wspolny-dom-id60896.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...m-id60896.html[/URL] 16 [URL]http://zabrze.kokosy.pl/[/URL] - aktywacja 17 [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2532089-czy-milosc-przezwyciezy-wszystko-dwa-psiaki-blagaja-o-wspol/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2532...agaja-o-wspol/[/URL] 18http://www.oglosze.pl/oferta56230_czy_milosc_przezwyciezy_wszystko_dwa_p siaki_blaga.html 19http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/27485/czy_milosc_przezwyciezy_wszystko_dwa_ps.php 20 [URL]http://cwirek.pl/[/URL] - aktywacja 21 [URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/czy-milosc-przezwyciezy-wszystko-dwa-psiaki-blagaja-o-wspolny-dom.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/czy-milo...polny-dom.html[/URL] 22 [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] - aktywacja 23 [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/199114.html[/URL] 24 [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5617592[/URL] 25 [URL]http://petsy.pl/[/URL] - aktywacja 26 [url]http://tablica.pl/oferta/czy-milosc-przezwyciezy-wszystko-dwa-psiaki-blagaja-o-wspolny-dom-ID2mv01.html#9ba3909010;r:6;s:308[/url] Mudik 1 [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/464521[/URL] 2 [URL="http://tygodniowe.pl/75224-maly-mudik-cale-zycie-w-schronisku-gdy-z/szczegoly.html"]http://tygodniowe.pl/75224-maly-mudi...szczegoly.html[/URL] 3http://www.hodowcy.com.pl/20103 4 [URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/19914,Maly-Mudik-cale-zycie-w-schronisku.-Gdy-zabraknie-nadzieji-.htm"]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/199...-nadzieji-.htm[/URL] 5http://alegratka.pl/ogloszenie/maly-mudik-cale-zycie-w-schronisku-gdy-21887583.html 6 [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/51440/[/URL] 7 [URL="http://zabrze.lento.pl/maly-mudik-cale-zycie-w-schronisku-gdy,888772.html"]http://zabrze.lento.pl/maly-mudik-ca...dy,888772.html[/URL] 8http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/zabrze/maly-mudik-cale-zycie-w-schronisku-gdy-zabraknie-nadzieji-462340501 9 [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,71415,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1415,Lw==.html[/URL] 10http://adpedia.pl/slaskie/zabrze/drobne/zwierzeta/ogloszenie/maly-mudik-cale-zycie-w-schronisku-gdy-zabraknie-nadzieji,240415?message=6 11http://www.neeon.pl/552117-maly-mudik-cale-zycie-w-schronisku-gdy-zabraknie-nadzieji.html 12http://warszawa.olx.pl/ - akceptacja 13http://www.morusek.pl/ogloszenie/155269/Maly-Mudik-cale-zycie-w-schronisku-Gdy-zabraknie-nadziei-/ 14http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/155269/Maly-Mudik-cale-zycie-w-schronisku-Gdy-zabraknie-nadziei-/ 15 [URL]http://zabrze.kokosy.pl/[/URL] - aktywacja 16 [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2532682-maly-mudik-cale-zycie-w-schronisku-gdy-zabraknie-nadziei/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2532...aknie-nadziei/[/URL] 17http://www.oglosze.pl/oferta56252_maly_mudik_cale_zycie_w_schronisku_gdy _zabraknie.html 18http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/27516/maly_mudik_cale_zycie_w_schronisku_gdy.php 19 [URL]http://cwirek.pl/[/URL] - aktywacja 20http://tlenek.pl/ogloszenie/maly-mudik-cale-zycie-w-schronisku-gdy-zabraknie-nadziei.html 21 [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/199174.html[/URL] 22 [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] -aktywacja 23 [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5619500[/URL] 24 [URL]http://petsy.pl/i[/URL] - aktywacja 25 [URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Wielorasowe,ogloszenie,1691305.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/P...e,1691305.html[/URL] 26 [url]http://tablica.pl/oferta/maly-mudik-cale-zycie-w-schronisku-gdy-zabraknie-nadzieji-ID2mANj.html#9ba3909010;r:6;s:308[/url] Waldek 1 [URL]http://www.hodowcy.com.pl/20148[/URL] 2http://alegratka.pl/ogloszenie/maly-starszy-waldek-zbyt-zwyczajny-na-21917361.html 3http://tygodniowe.pl/75628-maly-starszy-waldek-zbyt-zwyczajny-na-sz/szczegoly.html 4 [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/51781/[/URL] 5http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/20005,Maly,-starszy-Waldek--zbyt-zwyczajny-na-szczescie?.htm 6http://zabrze.lento.pl/maly-starszy-waldek-zbyt-zwyczajny-na,902623.html 7 [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/zabrze/maly-starszy-waldek-zbyt-zwyczajny-na-szczescie-464205039"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...scie-464205039[/URL] 8http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,71835,Lw==.html 9http://adpedia.pl/slaskie/zabrze/drobne/zwierzeta/ogloszenie/maly-starszy-waldek-zbyt-zwyczajny-na-szczescie,240856?message=6 10http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/52689/maly--starszy-waldek--zbyt-zwyczajny-na-szczescie-/ 11 [URL="http://zabrze.olx.pl/maly-starszy-waldek-zbyt-zwyczajny-na-szczescie-iid-490302665"]http://zabrze.olx.pl/maly-starszy-wa...-iid-490302665[/URL] 12 [URL="http://www.neeon.pl/567262-maly-starszy-waldek-zbyt-zwyczajny-na-szczescie.html"]http://www.neeon.pl/567262-maly-star...szczescie.html[/URL] 13 [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/156426/Maly-starszy-Waldek--zbyt-zwyczajny-na-szczescie/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/156...-na-szczescie/[/URL] 14http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Maly,-starszy-Waldek--zbyt-zwyczajny-na-szczescie--id61379.html 15http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/156426/Maly-starszy-Waldek--zbyt-zwyczajny-na-szczescie/ 16 [URL]http://zabrze.kokosy.pl/[/URL] - aktywacja 17 [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2537155-maly-starszy-waldek-zbyt-zwyczajny-na-szczescie/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2537...-na-szczescie/[/URL] 18http://www.oglosze.pl/oferta56361_maly_starszy_waldek_zbyt_zwyczajny_na_ szczescie.html 19http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/27780/maly_starszy_waldek__zbyt_zwyczajny_na.php 20http://cwirek.pl/ - aktywacja 21 [URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/maly-starszy-waldek-zbyt-zwyczajny-na-szczescie.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/maly-sta...szczescie.html[/URL] 22 [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] - aktywacja 23 [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5653133[/URL] 24 [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/199567.html[/URL] 25 [URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Wielorasowe,ogloszenie,1694523.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/P...e,1694523.html[/URL] 26 [url]http://tablica.pl/oferta/maly-starszy-waldek-zbyt-zwyczajny-na-szczescie-ID2nLS3.html#c9a684d325;r:6;s:308[/url]
-
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
czasem nie ma się wpływu na resztę rodziny.... U mnie wszyscy chcieli Lucka tylko nie ja.... A teraz nawet trochę się cieszę, że do nast trafił, bo w innym razie też pewnie wracałby jak bumerang do schroniska :-( -
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
było by cudnie, a z drugiej strony wrócił tak jakby do domu.... :-( -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Mysia_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Wchodzę dzisiaj na konto a tam cała suma czeka gotowa do wysłania do Kikou! Kolejny raz Bożena z Zabrza została dobrą wróżką! :loveu: Dziękujemy! Marzec opłacony - zmiany w rozliczeniach wprowadzę jutro.[/QUOTE] musimy chyba Bożence jakiś medal dać :loveu: -
REIKO kuleje na ciele, ale duszę ma pełnosprawną! Znowu w schronuisku.
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Bez sensu to wszystko :-( -
Sandra mówiła, że dzisiaj wróciła Kora i Reiko :-( ale do bani początek weekendu ;/ Dobrze, że Monki adoptowana, oby tym razem jej się udało :) Aha i wczoraj byli Ci Państwo po Spajkiego, także mocni trzymać kciuki, żeby wszystko było OK. :) [quote name='Angi']Zgryzio - moja miłość :loveu: co to za łowczar przy wolontariacie? Bjuta - czekam na fotki! :)[/QUOTE] nowa suczka z ul. Jordana :)
-
Demon - anioł nie pies a już 11 lat kibluje w schronie. Za TM
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
o rany, jaki wątek zapomniany :-( -
Aktualności 1-7.03.2013 Do schroniska przyjęliśmy 7 nowych piesków: 4 z interwencji, 1 przyprowadzony i 2 porzucone :-( Z interwencji przyjechały do nas: mały czarno-biały piesek po wypadku z ul. Panieńskie Skały, piesek mały biało-brązowy w typie beagle z ul. Geothego, suczka duża brązowa z ciemnym nalotem w typie owczarka niemieckiego z ul. Jordana i suczka mało-średnia czarna jasnopodpalana z ul. De Gaulle'a. Osoba prywatna przyprowadziła małego białego pieska z ul. Rodziewiczówny. Ktoś przerzucił przez schroniskowy płot małą rudą szorstkowłosą suczkę oraz obok schroniska został wyrzucony czarny podpalany piesek szczenię. Do swoich właścicieli wróciły cztery pieski :)) Roger (8361), który trafił ul. Anieli Krzywoń; Atos (8378 ), który trafił z ul. Geothego; Ajka (8356), która trafiła z ul. Wawelskiej oraz Maks (8376) u nas zwany Beksem, który trafił z ul. Rodziewiczówny. Do nowych domów trafiło 8 piesków :) Apaczi (8343), Wenka (8263) i Misia (8290) zamieszkały w Zabrzu :) Simpli (8144) i Bratek (8369) w Bytomiu, Reksio (7941) w mieszkaniu w Gliwicach, a Łatuś (7514) w domku z ogrodem w Tunie Śląskiej :) A nasz Venedy (7919) pojechał do domku z ogrodem w Łazach :) Do schroniska przyjęliśmy jedną kotkę szarobura pręgowana z ul. Kowalskiej. Do nowych domów trafiły trzy koty :) Nowa kotka (k-2072) zamieszkała w Zabrzu, Arek (k-2002) w Rudzie Śląskiej, a Wojtek (k-2061) w domku z ogrodem w Jaworznie. Na szczęście żaden z naszych podopiecznych nie trafił za Tęczowy Most :) Otrzymaliśmy dary z Przedszkola nr 19 w Zabrzu, od Klasy I B z Szkoły Podstawowej nr 14 w Zabrzu, od Przemka, Magdy, Elizy, Lidii i Adama, wszystkim bardzo dziękujemy za ogromną pomoc :)))
-
Demon i Manga zawsze nierozłączni, już oboje za TM
Mysia_ replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Zamęczaj!!! :) U Astorah nie ma miejsca. Cholerka - sprawdzę w sobotę jak on daje radę ze schodami. Wydaje mi się, że gdyby został sam to by tylko spał. Ale czy zachowa czystość w domu? U nas jest już dobrych kilka lat. Myślę, że na początku może być problem. Generalnie to jest przemiły, bardzo wrażliwy, sterany życiem pies. Wyobrażam sobie, że gdyby miał ciepłe miejsce w domu to by większość doby przesypiał. Mysiu, jak myślisz? On był z mieszkania prawda? Może jednak szybko by sobie przypomniał, że siusia się na zewnątrz?[/QUOTE] no własnie był w mieszkaniu... Pewnie pamięta :) Tylko nie wiem co z tymi schodami :-( -
[quote name='Bjuta']A czy Simpli pomogły może ogłoszenia?? BARDZO się cieszę, że Ajkę odebrał pan. Mam wrażenie, że ona była dobrze traktowana, tylko hm... głupio. Ona jest kompletnie nie wychowana ale b. pozytywna. A zdążyliśmy ją wyciachać?[/QUOTE] Simpli wybrana w schronisku :) Co do Ajki to nie zdążyliśmy, a przy właścicielu są nieco inne procedury. Jest tylko zachipowana.
-
ZDZIŚ - pies marzenie!!! - wciąż czeka na swój dom
Mysia_ replied to ania >'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Zapomniałam napisać w zeszłym tygodniu dostałam dla Zdzisia kreon od pani Bożeny. Bardzo dziękuję.[/QUOTE] nasza kochana Bożena :) -
Wczoraj miałam dwa telefony z ogłoszen, oba z tablica.pl :) w sprawie Cwaniaka (ale tutaj to raczej zero konkretów) i o Syjosa, Pani będzie dzwonić jeszcze dzisiaj, bo miałam go sprawdzić na koty... Niestety kotów nie cierpi :-( Może kogoś innego spróbuje polecić... Wczoraj byli Państwo, którzy pisali do mnie w sprawie Temo z ogłoszeń, byli z nim na spacerze, ale niestety... u nich musiałby wchodzić na pierwsze piętro po schodach, czyli odpada :-( na szczęście do domu nie wrócili bez psiaka... Pojechał Venedy :)