-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
no i mala poszla dzis do domu ;-) -
pudelkowaty szczenior i szczeniorka juz w domkach
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
na gore maluszku -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
witaj jejku byloby cudownie jesli maly nie musialby isc do kojca :multi::loveu: maly jest na Brodnie chyba na zoliborzu to mozemy razem na spacerki smigac :lol: -
nio wiem ze nie Ty osobiscie, ale po trosze jednak Ty ;-)
-
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
Lulka replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']poszło odemnie dzisiaj skromne 30,- zl. . mogę wysłać 2 takie opatrunki natychmiast. (srebrne). czy na ten adres podany w pw z kontem? Opatrunki są rewelacyjne, wyleczyliśmy nimi czysto i gładko zmiażdzoną łapkę sosnowieckiego NERA. NIE MA ŚLADU!!! KONIECZNIE TEZ STOSUJCIE PROPOLISOWY EXTRAKT W AREOZOLU.[/QUOTE] i ja licze ze takie opatrunki pomoglyby suni ;-) -
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wpisalam sie w jego watku ale tej propozycji nie widzialam... -
my juz sie poznalysmy przy ostatniej wizycie u weta ;-)
-
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
na gore Parszywku po pomoc! -
6 szczeniaków szuka domu! Prosba o wsparcie. Kto zrobi ogloszenia? plisss
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Zapraszam na bazarek dla piesków Asi....[/QUOTE] super bazar:) -
[quote name='Dogo07']Ja się tylko chciałam upewnić czy tel. podany do kontaktu jest dobry ?![/QUOTE] dobry, dobry;-)
-
[quote name='Daga & Maks'][url]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/9449/[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/33/5748.html[/url] [url]http://www.spacerek.net/ogloszenia.php[/url] [url]http://www.ojej.pl/[/url] [url]http://www.pies.pl/psy_do_adopcji_k352.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Blinek,9320[/url] [url]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/13885[/url] [url]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=27658[/url] [url]http://innemiasta.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/403131-starszy_lepy_mix_teriera.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=72202&buyOrSell=2[/url] [url]http://www.mammisia.pl/?misio/zwierzeta_oferowane/all[/url] [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=10821[/url] [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=72058[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/15007/podglad/[/url] [url]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23865071,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/url] [url]http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,44718898,kat,5971,p,1,rpp,10,srt,0,ogloszenie_drobne.html?S%5Bkat%5D=5585&S%5Bprv%5D=6&S%5Bct%5D=B%B3%EAd%F3w[/url] [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-135359.html[/url][/QUOTE] cudownie!!!!!!!!!! dziekuje serdecznie:)
-
wow jestes wielka:) dzieki stokrotne!!!!!!!!![B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=1][COLOR=orange][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B]
-
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
swietne ma zycie tez nasz Felus:) -
Mania-Majka zamieszkała w nowym domku na Bemowie
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
na górę malutka po pomoc -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
no to jest wlasnie hotelik -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
o fakers:( -
4 miesięczny szczeniak od bezdomnego BARON-już we własnym domku
Lulka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
na góre maly masz niewiele czasu:( asiaf1 - masz dla niego jakis domowy tymczas w zanadrzu? -
[quote name='ick']Anja2201 otwiera na dniach nowy hotelik. Może zapytacie o szczególy... Albo u mariamc w SZczecinku. Jest tani i dobry. Poszukam fantów na bazarek... Musimy zacząć działać!!!!!! DOGOLUDKI!!!!!!!!!!!! gdzie ta Anja2201 ma hotelik? [quote name='anett']Morisowa masz zapchaną skrzynkę..;) Właśnie trafiłam na wątek Diany... Domowy DT prowadzi omar k/W-wy; z tego co wiem przyjmuje tylko sunie bo szukałam miejsca dla Uzika...Może warto do niej napisać? No i jeszcze kikou przyjmuje właśnie stare i chore; psiaki są w domu. czy omar i kikou maja watki tych hotelikow?
-
Mania-Majka zamieszkała w nowym domku na Bemowie
Lulka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
oby tylko byl odzew szybki z ogloszen :)