Jump to content
Dogomania

Edi100

Members
  • Posts

    10148
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Edi100

  1. [quote name='asia-s']Ciac przystojniaka gdzie trzeba:cool3:[/QUOTE] Mhm, a trzeba trzeba;)
  2. [quote name='Antosia']Dziwna sprawa z tą Nową Rudą Miasteczko ponad dwadzieścia pięć tys mieszkańców Jest kilka portali noworudzkich na których są informacje dotyczące bestialsko traktowanych zwierząt I niestety zero reakcji noworudzian dwa trzy wpisy i to wszystko niemożliwe że taka znieczulica tam panuje W ubiegłym tygodniu ukazał się w ich gazecie Gazecie Noworudzkiej artykuł z informacjami ze str Ekostraży z listopada jako aktualna sprawa i kłamliwe informacje że zwierzęta są w dobrych rękach Gazeta jest prawdopodobnie powiązana z Urzędem Miasta stąd te kłamstwa i brak jakiejkolwiek reakcji Więcej informacji i oskarżeń jest w ogólnopolskich mediach Czy w Nowej Rudzie rządzi jakaś klika czy to normalne[/QUOTE] W małych miasteczkach to nagminne... ręka ręke myje:(:(
  3. [quote name='koosiek']Edi100 - mam prośbę, jak wpłaty wchodzą na Twoje konto, to oprócz pierwszego postu wpisuj je też na końcu wątku, żeby nie trzeba było co chwilę zerkać na początek ;) A do Wszystkich zaglądających do Leosia inna prośba - zaglądajcie na bazarek i hopajcie, im wyżej jest, tym większa szansa na zebranie jakiejś porządniej sumy :razz: Wątek bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200423[/URL][/QUOTE] Dobrze:) Poprawię się;)
  4. Basiu, przepraszam ale nie mogę wysłac do Ciebie pw, dlatego wklejam tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/76537-WOJTYSZKI...-czy-kto%C5%9B-s%C5%82ysza%C5%82-co%C5%9B-o-tym-shronie/page25[/url]. Proszę o rady.
  5. [quote name='basia0607']Aga jest chora ale nie wzieła zwolnienia lekarskiego bo musi być pracy, nikt za nią nie zrobi sprawozdania. Dzisiaj musiałyśmy być na spotaniu w starostwie a Ona biedna z gorączką i wypiekami na twarzy siedziała i pewnie marzyła aby się położyć do łóżka. Ja nie dawno wróciłam ze schroniska po 10 godz. pracy, nie da się wyjść prędzej. Proszę Was nie poganiajcie nas bo doba dla nas za krótka.[/QUOTE] Kochana, nie poganiamy i rozumiemy. No i czekamy;)
  6. To teraz tylko domku wypatrywać! Najlepszego wiadomo:)
  7. A ja chyba poznam Kolę osobiście w sobotę;)
  8. Pewna kochana cioteczka obiecała zrobić ogłoszonka bo mamy nowe foty:) Kciuki trzymać by dziewuszki domki znalazły!
  9. [quote name='Anula']A ja myślę o Cecylce-ma już kupioną obróżkę czerwoną z cekinkami i zamówiony i już odebrany identyfikator.Szeleczek nie kupiłam bo nie wiem jaka ona jest duża i ile może ważyć patrząc na zdjęcia.[/QUOTE] Och Kochana, jak to pięknie brzmi:):)
  10. [quote name='asia-s'][B]Ogloszenia Leosia:[/B] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/10806943_przyjacielski_kudlaty_leos_szuka.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/43054/PRZYJACIELSKI-KUDLATY-LEON-SZYKA-KOCHAJCEGO-DOMKU/[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/panel-adopcje-main.html[/URL] - do akceptacji [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?akcja=dodaj_ogloszenie[/URL] - do akceptacji [URL]http://naszezwierzaki.info/psy/oddam/przyjacielski-kudlaty-leos-szuka-kochajacego-domku[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/PRZYJACIELSKI-KUDLATY-LEON-SZUKA-KOCHAJACEGO-DOMKU,31218[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,25656,Lw==.html[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=35345[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/ogloszenia[/URL] - numer 36532 [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art19434,przyjacielski-kudlaty-leos-szuka-kochajcego-domku.html[/URL] Czy ktoras dobra cioteczka zrobi Leosiowi allegro;) Edi - "klejnotki" to powinny zdobic kobietki a wiec :eviltong:[/QUOTE] Dziękuję za ogłoszonka:) Czyli cioteczki nie wyrażają sprzeciwu, o pozbyciu Przystojniaka klejnocików?:) I zaszczepieniu?:)
  11. [quote name='AniaGucio']Ehh... ten sznupkowaty ma coś w tych swoich oczętach... Dziewczyny, w tym miesiącu nie dam rady, ale od lutego zapiszcie 10zł/m-c ode mnie[/QUOTE] Dopiszemy i dziękujemy serdecznie!:)
  12. I ja się przyłączam do gratulacji i powodzenia!:)
  13. Cioteczki darczynie Kochane, czy wyrażacie zgodę na kastrację i szczepienia dla Leo?:)
  14. Przepraszam, ale czy obiło Wam się coś o uszy o tym miejscu...? Podobno blisko Łodzi [url]http://www.dogomania.pl/threads/76537-WOJTYSZKI...-czy-kto%C5%9B-s%C5%82ysza%C5%82-co%C5%9B-o-tym-shronie/page24[/url]
  15. [quote name='ULKA12']Leo to alpinista, wspina sie po szafkach zrzuca co ciekawsze okazy a na dole już czeka Dyzio i już wspólnie się z daną rzeczą rozprawiają:diabloti:[/QUOTE] Hm, cwaniactwo z kumoterstwem się objawia?;) Leo, nieładnie tak cwaniakować.
  16. [quote name='Korenia']Strasznie dużo kotów jest w potrzebie...[/QUOTE] Wiem, niestety to prawda:(
  17. Leo całuję Cię w pychola cudnego na dobranoc:) Grzeczny bądź:):)
  18. [quote name='Helga&Ares']Dziękujemy pięknie za wpłaty :) W lecznicy ponoć mały nie wyje[/QUOTE] Się Małemu lokum nie podoba:( Zrozumiałe:(
  19. [quote name='hkk'][url]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,8966269,Dramat_zwierzat_w_Nowej_Rudzie__A_co_z_wlascicielem_.html[/url] Proszę bardzo. Urzędnicy Burmistrza przyznali dziennikarzom że nie odebrali krów na żądanie Ekostraży... bo Panu właścicielowi byłoby przykro.[/QUOTE] Przykro????????????? trzymajcie mnie!:(
  20. [quote name='ULKA12']Ja osobiście bym wolała aby pierwszy kontakt był na Edi100 a dopiero jak będzie coś konkretnego to można podać tel do mnie. Jeśli chodzi o istotne informacje to Pędzelek jest psem bardzo otwartym i radosnym w pierwszym kontakcie z daną osobą może byc nieufny a nawet warczeć ale szybko mu przechodzi. Umie chodzic na smyczy, zgadza się z innymi psami, nie niszczy, zachowuje czystość w pomieszczeniu, toleruje koty. Nie wiem co jeszcze można dodać.[/QUOTE] Tak się cieszę, że On taki psio kocio pozytywny:):)
  21. Asiu mój nr znasz:) ale piszę 796647066 i email: [email][email protected][/email] :):) Dziękuję z góry za ogłoszenia:)
  22. [quote name='giselle4']poczekam do soboty i zaloze wątek jak nikt sie nie zglosi[/QUOTE] Grażynko, Ona jest zadbana? Wiesz pytam bo może miała zły dom... i lepiej by tam nie wracała:(
×
×
  • Create New...