[quote name='BIANKA1']Dziękuję , kicha ciut mniej .Rozrabia okropnie . Włazi mi na kolana , gryzie i drapie po rekach . Potrafi z rozbiegu wskoczyć mi na nogę jak na drzewo .:cool3: Apetyt ma nieziemski . Wprost trudno uwierzyć , gdzie ona to wszystko mieści :cool3: Jest bardzo fajna . Może jak już będzie całkiem ciepło , i będzie troszkę wychodzić na słońce , to przestanie smarkać .[/QUOTE]
No to masz weselutko:):)