Właśnie obejrzałam w Faktach! Mam nadzieję że władze znajdą pieniądze i znajdzie się pomoc!!!!!
Obaz który zobaczyłam:-(
A propos Ta Ligota jest koło Oleśnicy ( czyli jakieś 20 km od wrocławia)
Ja także jestem przekonana że to ze strachu. Psince jest źle i jest zdezorientowana. Nie wie przecież że człowiek chce dobrze. Nie poddawajcie się!
Oj Ciociu ulv, bardzo byś się przydała!
Zobaczcie jakie ma rany na lapeczkach:( Jest zimno, bardzo zimno...
Kochani Kto może się ulitować i ma kawałek miejsca w domu???
Och maleńka, gdybym tylko mogła Cię zabrać choć na trochę, zrobiłabym to natychmiast!
DT byłby najlepszy do czasu znalezienia dobrego domu. Wiem, dokarmiają ale zimą przy -18 w nocy czemu nikt nie udzielił mu schronienia, chociaz małego kocyka na klatce w bloku?