-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Tylko co by mu si e te rany nie zapaprały. Erko kochana oglądajcie go co jakiś czas bo jak martwica pójdzie to będzi eproblem.
-
Dziewczyny te rany to nie problem, ewentualnie lekarz da jakiś antybiotyk. A z tymi wyłysieniami, nie wygląda to grzybicznie, chociaż tak ze zdjęcia ...; jeżeli się da - wieźcie go do Krakowa. Zawsze tu znajdzie dom, prędzej czy później. A u was chyba ma małe szanse - macie tyle pięknych psiaków -- że sama bym brała i brała.
-
[quote name='Kajasz']Garyś w swoim :evil_lol: łóżeczku: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2447/pierwsze4623cs.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8186/pierwsze4745in.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6688/pierwsze4911zt.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Joasiu, A GDZIE JEST JETT GARET III, jr??????????:crazyeye: :crazyeye: Bo to chyba jakiś nowy piesek???????:eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
No to trochę mi spokojniej, a już podejrzewałam jakiej wyłysienia złośliwe. Jak szczotką za szczotką takiego pierza zgarniałam. -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Całe TONY!!! Wory!! Można swetry robić. Chyba jej kupię perukę (hi,hi). -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Niech ciocia Ania nie płacze. Azulinka to sama energia i szczęście. Wesoła. uśmiechnięta pełną mordką i chociaż niedobra Pańcia ma dla niej mało czasu to kochamy się niepomiernie i całym sercem. Mam pewne wątpliowści i pytanie do fachowców. Czy istnieje jakas odrębna rasa bądź możliwość aby był malamut bezsierstny???? Otóż, Saba teraz gubi takie ilości puszku i sierści, że jeszcze kilka dni a będzie chyba zupełnie łysa. Paju po zczesaniu tego kołtuna co miał porasta piękną sierstką, a ta zaczęła "oddawać" takie ilości kłaków, iż moje obawy są poważne. -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Mają je kochać MOCNO, ale nie konsumpcyjnie. Tak ma być. Na razie je kochają mocno konsumpcyjnie. -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
I jeszcze dalej te pięknoty wielkie. [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3959/p26s209xe.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/4504/p26s250qy.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2985/pspiewak26s198ka.jpg[/IMG] (Tak, owszem, właśnie powywamy, wieczór nastał i nas wzięło. Piękne śpiewy, Saba zajęta była i nie miła czasu się dołączyć). [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/7558/s26zpolowanie176jr.jpg[/IMG] A dziewczyny polują, coś na kolacyjkę. Pajowi się nie chce. On psi biszkopcik prosi. :loveu: :loveu: :loveu: :lol: :loveu: :lol: :lol: :loveu: :loveu: :lol: -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
W końcu parę zdjęć malutków ze spacerków. Z moją Zulką. Nigdy nie ma czasu, ale nareszcie przegrane i: OTO ONE: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3397/p26s26z26l25qg.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4329/p26s26z26m89yf.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3056/p26s26zszereg150hw.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8805/p26s26zszereg162rp.jpg[/IMG] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Magdo Lupakowa, nie ma co płakać. Malutki w niedzielę "robiły za gwiazdy tele" i będa w Kundlu. Jakie zaspane były, zerwali je w trakcie drzemki pośniadannej i kazali spacerować. Może co będzie z tego, a ja znowu w te wolne dni będę usiłowac je przekonać, że powinny kochac moje koty!!!!! MOCNO!!! -
Ja mysłę Pati, że ona zrezygnowała. Porzucona przez swoich ludzi, stara. Już nie chciała ryzykowac dalszym życiem. Odeszła bo nie umiała żyć dalej bez starego życia. Dobrze, że nie samotnie w schronie, że ktoś się pochylił pogłaskał. Przytulił ten piękny łebek...
-
Rottka Zula - zbieramy na operację i szukamy domku !!!!
mar.gajko replied to Agata_Emi's topic in Już w nowym domu
Czy coś wiadomo po usg??? Już zrobione?? -
No właśnie mówię, że nie ma na co czekać. Prześwietlić koniecznie i badania krwii powtórzyć. Coś trzeba z nią robić i jakoś leczyć.
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Śpieszę donieść, iż dzwoniłam do owej Pani - od Magdy Hejdy - w sprawie naszych malutków. Pani nie jest zdecydowana. W zasadzie nic nie ustaliłam, oprócz tego, że się nagadałam i poopowiadałam o tych cudach przez pół godziny. Pani ma nasze nr telefonu i Pani oddzwoni jak się zdecyduje. Tyle. A malutki szleją, szaleją, szaleją ... Usmiechają się promiennie i kokietują. I coraz piękniejsze są. I Pajutek zarasta piękną jedwabistą sierścią. I Sabunia uśmiecha się promiennie. I coraz grzeczniejsze. I takie KOCHANE!!!!!! -
Dziuńka wczoraj rano, jak mówił p. Tomek, był alepsza. Zjadła całe sniadanie (z ręki) i chodziła na spacerku. Po południu było trochę gorzej. Niunia nie chciał jeść, zjadła może 1/3 mięska, ale to nie problem - sniadanie było wystarczające na jej wielkość, ale niestety przewróciła się na spacerku na boczek i trzeba było pomagac się podnieść na nóżki. jedyne jakby pocieszenie w całym zachowaniu, że w oczkach jakby coś błysnęło jak zobaczyła człowieka przy kojcu, jakieś zainteresowanie, którego jeszcze przedwczoraj nie było. Niwątpliwie jak najszybciej należy zrobić jej wszytskie badania - nogi i powtóne krwii. Przekażę szystkie uściski i całusy od ciotek i wujka.
-
Rottka Zula - zbieramy na operację i szukamy domku !!!!
mar.gajko replied to Agata_Emi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka P']w Krz.....ch zabijajaą a w Łodzi czekają aż umrze:angryy: :diabloti: :angryy: :diabloti: na jedno wychodzi:angryy: :diabloti: :angryy: :diabloti:[/QUOTE] Agnieszko, w 90% schroniska to zakłady utylizacji bezdomnych zwierząt. Zabiją, zdechną, zagryzą się... UBYWA. I o to wszytskim chodzi. -
Rottka Zula - zbieramy na operację i szukamy domku !!!!
mar.gajko replied to Agata_Emi's topic in Już w nowym domu
Przez prawie dwa tygodnie nie zorientowali się czy pies czy suka????? Toż to abstrakcja!!! No to ja trzymam kciuki, żeby ten brzuchol to nie było pęknięcie czegos w środku. Qrwa, faktycznie to jakieś pop..przone wszytsko jest. -
owczarek podhalański uratowany przez Kasie -MA DOM u Biserki
mar.gajko replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Dunajku, staraj się malutki. Do góry. -
To przy okazji. Jeżdzimy tam do malutków i mamy takie "typy ulubione", obok których trudno przejść bez pogłasków i przytulań.
-
Ona starutka jest i to wszytsko musi potrwać. Powolutku. Teraz trzeba jej witaminki, wapienka, odżywki dawać. Głaskać i powolutku prowadzać. Pilnować, żeby zjadła bo z miski je bardzo niechętnie i trzeba z ręki karmić. Ona sobie chodzi ze mna powoli przystając od czasu do czasu, a Luiza lata z miską za nią i podtyka pod nos mięsko i tak sobie jemy.
-
Ja przy "okazji" bywam też u colijki. Otóż przedwczoraj mała chodziła bardzo kiepsko, wczoraj juz trochę lepiej. Je tylko karmiona z ręki przez ciotkę Luizę, powolutku ale zjada wszystko. Dostała nowy dywanik, któy przyniosła Patia, tamten zsikała. Pije dużo wody. Ogólnie jest tak sobie, moim zdaniem. Nie gorzej ale też nie rewelacyjnie lepiej. Pati - może trochę za wcześnie na odrobaczanie, ona jeszcze bardzo słaba jest. Jak dzisiaj będziesz to zdecydujesz.
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Nie śpią ino ciężko pracuja na jedzonko dla Malutków. -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka P']Zadzwoń moze do magdy do telewizji 12 423 6600 i ja zapytaj bo ona ma chyba jakis kontakt do tej pani[/QUOTE] Na komórkę po południu chyba muszę zadzwonić, bo nijak się nie dodzwaniam (z roboty usiłuję ukradkiem).