-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Erko! Cała przyjemnośc po MOJEJ stronie. Norton już normalnie chodzi, wąszy, podskakuje, zagląda, kombinuje, jak to pies. I mało tego podchodzi i głaskania się dopomina, i WSZYSTKO można mu wyglaskiwać, nawet brzuszek, chociaz się jeszcze nie wykłada. Jest dobrze, i ja osobiscie bardzo się ciesze, że on JE, dużo z apetytem, kupy piękne. Humor dobry. Cieszy się na człowieka, obszczeka psiaka przechodzącego obok kojca, taki już normalny się zrobił. A to to chodziło przeciez.
-
Dzisiaj kończymy antybiotyk i jedziemy dziś? jutro?do weta sprawdzić czy wszytsko w porządku. Jak będzie już OK, to zaczynamy wszelkie Aukcje i ogłoszenia. Chcemy go doleczyć całkowicie, żeby już nie było żadnego problemy w nowym domku, jak się znajdzie.
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']he he Gareta tez tak reklamowałaś - że sam puszek, loczki itd - i co? :-o ...ja nie dlatego, żeby komuś maluty obrzydzać, tylko chcę Cię uchronić od ew. późniejszych roszczeń wszystkich nowych wlaścicieli... ot, taka przyjacielska troska... :eviltong: :p[/QUOTE] Alez oczywiście, iż przyjacielska... Ale tu sytuacja jest odwrotna, Garet był kudłaty a jest łysy; a malutki były łyse a są kudłate. Tak dla wyrównania.:razz: -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
[quote name='masienka']sa... sa... po prostu cudowne:loveu: trzeba dodac, ze az lsniaco cudowne:evil_lol: [img]http://img147.imageshack.us/img147/1038/pajut89on.jpg[/img][/QUOTE] Owo zdjęcie ma obrazować piękną sierść Pajusia. On wszędzie "od tyłu" był lysy. Ogonek cały łysy; tylke nóżki łyse. A teraz ma sierść mieciutką, gęstą, jedwabistą. I ogonek na zimę będzie piękny: malamucio puszysty. -
[quote name='joannasz']\ A, od takiej jednej zwiewnej istoty, co to się ostatnio jakoś ukrywa. Może na urlop pojechała, zamiast przyjechać odwiedzić Garecika. Pewnie się poważnie wystraszyła, że dostanie go z powrotem, co gorsza wybrakowanego, bo bez loków.:roll:[/QUOTE] Ukryć się nie dam rady, już na Alejach w Krakowie słyszę potęgujący się szept: To ta co dała Joasi TEGO Gareta... Patrzcie. To TA!!!
-
Pewnie ciotki z Kielc już sie neipokoją co tam u Nortonika. Otóż, jest coraz lepiej. Oczka już czyste, zapalenie napletka ma się ku końcowi. Jeszce jesteśmy na antybiotyku, jutro pojutrz jedziemy do weta się sprawdzić czy wszytsko OK? Norton coraz bardziej "lubi" ludzi. Już bardzo się cieszy jak nas widzi, nie trzeba go tak "łapać" w boksie z zakłądaniem smyczy. Na spacerach nawet biega i podskakuje radośnie, wącha, zachowuej się jak "normalny" pies. Ma jeszcze "unikowe" odskoki, był bity - to nie ulega wątpliwości, bardzo boi się samochodów - byc może miał już wypadek. Z jedzeniem z dnia na dzień było lepiej. Już nie wymagamy "pokraszeń" żremy Eukanubę wymieszana z Pro Planem pełnym pyskiem. Co jest śmieszne, nie jadamy kurczaków w żadniej postaci, ani surowej piersi, ani gotowanej piersi czy nogi - może już tak dość ma kurczaków. Natomiast uwielbiamy saszetki dla juniorów Pedigre - wiem to świństwo - ale w ramach przekupstaw stosuję. Lubimy tez ciasteczka Eukanuby. Czyli z jedzonkiem jest super. Zjada pełną porcję. A to zdjęcie ze spacerku z przedwczoraj. [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/821/norton15ku.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5541/norton41jk.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6751/norton60mr.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7591/norton79jc.jpg[/IMG]
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Czyż nie są one straszelnie piękne???????? -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
I dalej moje pięknoty!!!! [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9341/pajut388ne.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1038/pajut89on.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/374/saba175vx.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/9128/saba278jf.jpg[/IMG] -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Prosze podziwiać jak Pajucik obrósł w futro piękne i ani śladu po lysinach, ani an ogonku, a ni an szyjce, ani na łapakach, ani nigdzie. I Sabunię słodką jak straciła całe futro i teraz jest wdzięcznie i uroczo łysawa. [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4066/pajut26saba141od.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/2923/pajut167sz.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/6849/pajut224vp.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/7476/pajut255cc.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/3254/pajut268eu.jpg[/IMG] -
nikt nie dzwonił. W piątek u Nortonka była ciotka Ania, pospacerowali sobie, pogłaskali sie. wizyte u kotów też Ania przeżyła, ale... nie ma wyjazdu bez atrakcji, więc kochana Ania musiała pchac autko, bo... skończyła się benzyna, dzięki bogu do stacji było niedaleko. Takie atrakcje zapewniamy wszytskim, którzy chca pojechac z nami do zwierzaczków.
-
Na parkingu ale zaraz przy przystanku autobusowym. Ja jestem wysoka i rozczochrana wiecznie; białe dżinsy + koszula w paski.
-
Miejsce jest! No to pod Ikeą 17.50-18. To jest stary Golf błękitny, trzydrzwiowy. To i kocie uszka i oczka zakroplimy )hi,hi). ( na przystanku autobusowym pod Ikeą).
-
[quote name='AniaB']Mar.gajko, do zdjec nie, ale do spacerków z Norciem to ja się zgłaszam. Tylko kiedy Wy będziecie jechac? Ja moze w niedziele bedę miała autko (wszystko zależy od konia:evil_lol: ) to bym sie mogła z Wami umówić na miejscu - i oczywiscie zabrać AgeG i wszystkich co by chcieli jechac. Wczesniej jednak musiałbym żerowac na kims...:oops:[/QUOTE] Dzisiaj jedziemy normalnie. Czyli bez "po drodze". Wyjeżdżamy ok. 17.45 - 18. W sobotę mamy "dużo po drodze". Uprasza się nie o używanie konia do ciągnięcia autka:cool3:
-
Właśnie o to chodzi. Coby wzrok zaczepić i "nie przeglądać" tylko obejrzeć zdjęcia. A do tego właśnie jakiaś ładna MŁODA buzia jest potrzebna. Ale tu same wykręty i nikt nie chce sesji zrobić.
-
Same śliczne a z Nortonkiem nikt pozować nie chce. A pamiętam Anię co woziła collaczkę z Patią jak tak źle było i widocznie pomyliłam sobie Anie z Anią, za co przepraszam (bo tamta kasztanowe długie włosy miała).
-
To cholera myla mi się Anie widocznie. A czy myśmy się widziały???
-
Nie wiem, czy to ty jesteś tą rudowłosą, śliczną dzewczyną?? Ciut po 20-stce??? Same wykręty!!!!
-
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
mar.gajko replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No i, no i, no i co???? Już cos dzwoniło????? Pierwszy dobry dom z ogrodem w Krakowie zabiera moja Grappa (jak się trochę oswoi). -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Jak dostanę szczeniora do popracowanie to i kóz nie będzie ruszał. Gorzej jak dostaje się 10,11 letnie... -
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
mar.gajko replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Wywieszać!!!! Tylko pamiętać, że one polują, i kozy, owce i drób w wielkim zagrożeniu. A mimo wieku szybciutkie są!!! -
Te czarne to egzotiki i przy tym zostańmy bo nic lepszego nie wymyślimy. Takie mordki mają i takie piękne oczka. Jakoś w najbliższym czasie potrzebna mi będzie "śliczna dziewczyna" do fotografii Nortonka na ogłoszenia. My odpadamy bo juz wiek balzakowski nastał. Młodsze panie: Anie i Kiwi i Patie prosimy o wdzięczne pozowanie z Nortonkiem.