Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. [quote name='Maupa4']no to rozpakowuję plecaczek ... chociaż ....... ona w "opisach i opowieściach" była MNIEJSZA :motz: a może ... ? ... to koleżanaka przyszła "na obiad" ? :eek2:[/QUOTE] E tam, na dwie takie co to tam za obiad. 10,3 kg. Nawet nie ma o co zębów brudzić.
  2. Znowu odbiegamy od tematu. Hop. Hop. Hop.
  3. [quote name='samoglow']juz nie lubi Waszego Psa...:shake:[/QUOTE] Jak możesz? Jak możesz posądzać tego zwierzęcego Anioła o takie rzeczy?????
  4. [quote name='Maupa4']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: tam nie ma lustra ?!?? mówiłyście o jednej ?!? ... dwóch ?!? :mdleje:[/QUOTE] A czy rozsądna matka chrzestna oddałaby biednego malutkiego aniołka, tam gdzie są dwie wilczaste harpie???? Nie! A tak, prosze jak ładnie się zagryzują.
  5. [quote name='mar.gajko']Jestem taki malutki... [img]http://img521.imageshack.us/img521/3161/s81ty8.jpg[/img][/QUOTE] A ich jest DWIE!!!! [img]http://img167.imageshack.us/img167/1928/oz31be4.jpg[/img]
  6. [quote name='Maupa4']Wiedziałam :placz:... Tak czułam, że one go chcą "na pokarm" ... :placz: tylko nie wiedziałam dla kogo :placz::placz:... a tak pięknie mówiły o miłości :mad: [/QUOTE] Ale na długo nam starcza! Jeszcze całkiem zagryziony, hmmm, nie jest!
  7. Jestem taki malutki... [img]http://img521.imageshack.us/img521/3161/s81ty8.jpg[/img]
  8. Bosze!!! Nikt tu nie zagląda. Do góry, na pierwszą.
  9. I mnie zagryzuje... [img]http://img509.imageshack.us/img509/5063/o26s72ed9.jpg[/img] Zagryzuje straszelnie... [img]http://img297.imageshack.us/img297/1889/o26s75wb0.jpg[/img] I ja ją też... [img]http://img297.imageshack.us/img297/5664/o26s76no5.jpg[/img] Oboje się zaryzujemy... [img]http://img509.imageshack.us/img509/8364/o26s77bo0.jpg[/img]
  10. Ona jest większa... [img]http://img509.imageshack.us/img509/9517/o26s63vn7.jpg[/img] I mi zabiera... [img]http://img186.imageshack.us/img186/2397/o26s65gs4.jpg[/img] I mnie przewraca... [img]http://img509.imageshack.us/img509/3659/o26s71rt6.jpg[/img]
  11. Ochrzan od ANIOŁA Camary. Hop maleńki i dla Ciebie zaświeci słoneczko.
  12. SAMOTNY, porzucony Brutusek błaga o domek.
  13. Gdzie ten JEDYNY, WYMARZONY domek. ps. Kinga, też dostałaś ochrzan? Czy to na mnie padło?
  14. Maupo4 kochana. Pozwolę sobie wkleić zdjęcie z zabaw Szekspirocha z Orinką; wtedy SAMA podrzucisz maleństwo, coby Szekspiroch narażony nie był takie "rozrywki".
  15. STO LAT! Niech wszytskie ANIOŁY i ich TZ i kochane CIOTECZKI żyją nam długo i szczęśliwie. I Brutusek TEŻ.
  16. [quote name='Murka']Brutusik jest psem idealnym wobec dzieci :loveu: Jest super cierpliwy, opanowany i uwielbia głasianie ;)[/QUOTE] Ideał! I to TYLKO dzięki kochanym cioteczkom.
  17. Na razie wizyta przesunięta. Z przyczyn od ludzi niezależnych. Ale gdyby coś, to w głowie wyrósł mi szatański pomysł... Domek dla Paja, ale blisko i pod ręką.
  18. Spóźnione, ale niewątpliwie szczere ;) życzenia dla cioteczki Kingi z okazji urodzinek, nei wnikając których. A Brutusik, hopa.
  19. Będą nowiutki foty. Podobno na kocyku różowym w ... baranki, czy coś. Mały odpchlony, odrobaczony. Pod koniec tygodnia szczepienie. Asia życie i dalej się chichocze. Mówi, że Alfik CUDNY jest.
  20. [quote name='Respev'][IMG]http://images31.fotosik.pl/122/da7e56920ac59c51med.jpg[/IMG] [/QUOTE] No, no, no! Dobrze jest, jak pozwalamy na takie "inwazje" na własne łóżeczko. Już tylko może być lepiej. Sabcia to dobry pies. I mądrutki.
×
×
  • Create New...