-
Posts
6316 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaiTheta
-
Zeta ma już ostatnią noc w naszym domku za soba. Przed nią dzisiejsza nocka, w nowym domu. Nie pytajcie jak sie miewam, bo nie mam czasu ide po zmiotke i szufelkę, musze serducho pozamiatac...
-
[Warszawa - BwP] Smutny bokser Czito......ma dom!
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Wieści od Czito prosto z forum BwP: [quote name='"Germaine"'] Mam wielka nadzieję, że był to jednorazowy atak, czasami psy tak mają, ze dostaną napadu padaczkowego raz a później nic. Mój Rocks jest od lat leczony na padaczkę, więc wiem jak to jest. Oprócz tego jednego ataku u Czitusa nic sie więcej nie działo złego, jest teraz z Levutkiem i Hugo i jest OK [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/5033/20071104hugomax20070065ca5.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7909/20071104hugomax20070067yf4.jpg[/IMG] [B]Czitus robi kurę[/B] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/3504/20071104hugomax20070084bs7.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/3140/20071104hugomax20070083pz9.jpg[/IMG] [B]Czitus często śpi ... z otwartymi oczami[/B] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5843/20071104hugomax20070097ik3.jpg[/IMG] [/QUOTE] -
[B][quote name='"Germaine"'] [B]Chyba sie zakoffalam [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG] [/B] Hugo jest cudowny, od momentu jak go zabrałam z SGGW nie odstępuje mnie o krok. w samochodzie siedział z tyłu, ja prowadziłam a on głowę trzymał na moim ramieniu. W domu szybko sie dogadał z reszta aniołków i wszystkie śpią razem w jednym pokoju. Chociaż Hugo ma swoje miejsce do spania, śpi pod moimi drzwiami, żeby być bliżej mnie. Nie jest zainteresowany ani moja mamą, ani bratem, ani psami, idzie wpatrując się cały czas we mnie, to jest niesamowite !! [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/5770/20071104hugomax20070100qy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/2719/20071104hugomax20070105dg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/5421/20071104hugomax20070110ci9.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2027/20071104hugomax20070111fj0.jpg[/IMG] [/QUOTE] A teraz szukamy domku!!!! Hugo zasłużył na koniec tułaczki![/B]
-
Tak sobie Hugo jechał z Łodzi na SGGW: [quote name='"dworka"'] Imie Hugo zawdziecza swojemu "zapaszkowi" - oj trudno bylo wytrzymac w samochodzie [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Dudus jest bardzo kochanym,spokojnym faflunkiem, waga 33kg, na ciele i glowce wiele blizn.W samochodzie byl bardzo spokojny, zjadl kilka ciasteczek , puscil kilka niezlych bakow i przespal prawie cala droge z Lodzi do Warszawy. Przed wejsciem do kliniki poszlismy na spacerek, zjadl cala puszke pokarmu, dopchal kilkoma ciastkami i wypil 3 miski wody. Przyjazny (tak mi sie wydaje) w stosunku do innych zwierzakow, wszystko go ciekawilo. [IMG]http://i217.photobucket.com/albums/cc119/DharmaBoxer/PA270643.jpg[/IMG] [IMG]http://i217.photobucket.com/albums/cc119/DharmaBoxer/PA270653.jpg[/IMG] [IMG]http://i217.photobucket.com/albums/cc119/DharmaBoxer/PA270664.jpg[/IMG] [/quote] Hugo to boksio z przytuliska na Kosodrzewiny w Łodzi. Siedział tam już sporo czasu. Po kliku badaniach na SGGW powędrował do DT do nieocenionej Germaine. Miszka razem z Czito o Levim, oraz resztą sfory.
-
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
AgaiTheta replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Boksio już w DT w Warszawie: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2027/20071104hugomax20070111fj0.jpg[/IMG] Jego nowy wątek:[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=96976[/url] -
Prosto z forum BwP: [quote name='"Germaine"'] Max jest rzeczywiście smutaskiem, na początku w samochodzie tylko wygladał przez okno albo siedział i smutno sie przyglądał, bardzo ożywiał się kiedy słyszał szelest, wiedział ze jakieś jedzonko zaraz będzie. Kiedy na postoju wyszliśmy z nim do lasu sie przejść bardzo sie cieszył, wywijał pupką, lizał po rękach. Ogólnie rzecz biorąc nie zauważyałm u niego ŻADNYCH oznak agresji, przezył swoje, jest zagubiony i tyle [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6205/20071104hugomax20070028cq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img468.imageshack.us/img468/2707/20071104hugomax20070029fb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/5502/20071104hugomax20070036bp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/4668/20071104hugomax20070037up7.jpg[/IMG] [/quote]
-
[Warszawa-BwP] Dwie bokser ki - Coco ma dom / Prada Czeka :(
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Jeszcze ciepłe wieści prosto z forum BwP: [quote name='"Dharma"'] Coco pojechala do domku. Takiego cudnego ze taki marzylby mi sie dla kazdego niunka [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] Ma kluseczka kompana w postaci 10 letniego boksia Gumisia [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/001.gif[/IMG] [/QUOTE] -
Śłodziaki :loveu:
-
Bokserka-zamieniła łańcuch na schronisko-a teraz ma już swój DOM!!!
AgaiTheta replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Cudownie :loveu: -
[Warszawa-BwP] Dwie bokser ki - Coco ma dom / Prada Czeka :(
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:( Nikt nie zagląda :( -
Fundacja Boksery w Potrzebie- Toro odszedł za TM [']
AgaiTheta replied to Iza i Avanti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękować Dziękować!!!! -
Fundacja Boksery w Potrzebie- Toro odszedł za TM [']
AgaiTheta replied to Iza i Avanti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kto jeszcze ma jakieś stare ręczniki, prześcieradła, może pieluchy tetrowe? -
[Warszawa-BwP] Dwie bokser ki - Coco ma dom / Prada Czeka :(
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Prada ma bardzo chore serduszko. Dzisiaj wraca do Dharmy. Bedzie szostym boksiem u niej w domu. Bierzemy sie w garść, znowu bedzie potrzebne sporo pieniążków. Operacja oczka Coco, badania Prady... -
[Warszawa - BwP] Smutny bokser Czito......ma dom!
AgaiTheta replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ech... Czituś Czituś... -
Jakiś kangurru :loveu: [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6636/281007017ri2.jpg[/IMG] czy zającu :loveu: [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/598/281007011us0.jpg[/IMG] Kwaśny rycerz i jego wierny rumak :evil_lol: [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5553/281007010dk1.jpg[/IMG] Pogalopowali ku przygodzie... [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8049/281007009wb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5328/281007007px0.jpg[/IMG]
-
[quote name='Helga&Ares']Jak będzie Ci ciężko. To do Poznania[/quote] ech.... z ogromną przyjemnością ;)
-
Kilka spacerowych Zetków i Thetków [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9159/281007019oq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4206/281007015tb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3751/281007016fs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9540/281007013hm9.jpg[/IMG]
-
[quote name='Ragazza']Fajna dziewczynka,a ostatnie zdjęcie superowskie:lol: Aga,jak Ty ją oddasz?Nie mogę sobie tego jakoś wyobrazić...:shake:[/quote] Ula przyjde do Ciebie na coś mocnieszego, bedziesz mnie pocieszać :loveu:
-
[quote name='Medorowa']Aaaaaaaaaaaa:mdleje::mdleje:[/quote] wstawaj Medorowa!!! Zaraz beda fotki ze spaceru.
-
[quote name='AgaZ']Matko Aga ,o ktorej Ty spać chodzisz?[/quote] A jakoś tak nie chciało mi się, sączyłam piffko i plotłam na gg omawiając boksiowe sprawy. Gorzej było o 7 jak dzieci wstały :evil_lol: Ale kawka i jest oki doki.