-
Posts
6316 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgaiTheta
-
JUŻ W NOWYCH DOMACH !!! Dwa BOKSERY w tragicznych warunkach!!!
AgaiTheta replied to demi's topic in Już w nowym domu
Pomożcie w rozsyłaniu allegro z kartkami świątecznymi: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=282260574[/URL] -
Chłopczyk. Pomożcie w rozsyłaniu allegro z kartkami świątecznymi: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=282260574[/URL]
-
Pomożcie w rozsyłaniu allegro z kartkami świątecznymi: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=282260574[/URL]
-
[COLOR=black]Wpłaty prosimy na AFN, coś wymyślimy, nie zostawimy ich tak ;([/COLOR] [COLOR=black][U]Numer konta: [/U]78213000042001038801430001 VWBank ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE UL.JAGIEŁŁY 5 M 19 14-100 OSTRÓDA[/COLOR] [COLOR=red][B]Konicznie: TYT: na boksery w potrzebie[/B][/COLOR]
-
JUŻ W NOWYCH DOMACH !!! Dwa BOKSERY w tragicznych warunkach!!!
AgaiTheta replied to demi's topic in Już w nowym domu
Wajter [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7529/soniawajterwroclaw07zt5.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9928/soniawajterwroclaw08ak2.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1181/soniawajterwroclaw09vw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4159/soniawajterwroclaw10mo7.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3213/soniawajterwroclaw11mt5.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2760/soniawajterwroclaw12bn4.jpg[/IMG] -
JUŻ W NOWYCH DOMACH !!! Dwa BOKSERY w tragicznych warunkach!!!
AgaiTheta replied to demi's topic in Już w nowym domu
Sonia: [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/5625/soniawajterwroclaw13gq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4050/soniawajterwroclaw14ee0.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6350/soniawajterwroclaw15iq9.jpg[/IMG] -
JUŻ W NOWYCH DOMACH !!! Dwa BOKSERY w tragicznych warunkach!!!
AgaiTheta replied to demi's topic in Już w nowym domu
W klinice, w cieple, z pełną miską i pod opieką lekarzy i wolontariuszy, Sonia i Wajter odzyskały dobre samopoczucie. [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5108/soniawajterwroclaw04wa2.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1825/soniawajterwroclaw05gv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/5108/soniawajterwroclaw04wa2.jpg[/IMG] Ten weekend to koszmar jakiś. Tyle nowych boksi ze mamy paraliż. Sunia w sobote dostała krwotoku, trzebabyło operować, szczeniorki nie żyją a boksinka ledwo uszla z zyciem, straciła okropnie dużo krwi :( -
Witaj zdany na łaske i niełaske ludzi fafelku :-(
-
Szukamy DT na cito, tak nie moze byc :placz:
-
Mordeczka :placz:
-
W schronisku na kwarantannie, czeka... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/122/33851373d3957067.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/122/ac7cbdc755329367.jpg[/IMG][/URL]
-
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
AgaiTheta replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Dziękuje Babki kochane :* Zaopiekowałyście sie boksinkiem!!! Dzięki Ogromne!!! -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
AgaiTheta replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Padam na pysk, dobrze ża mam fafle, bedzie miękkie lądowanie :) Wątek zostaje ten, tytuł poprosze: [Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger szuka domu na zawsze! -
W tej chwili mamy tyle boksi, że nie mamy miejsc, nigdzie! Ani miejsc, ani pieniążków na kolejne! ..i co? Jak mam prosić i kogo? Wiem, że jest wiele psów, ale ja nic nie poradze na to, że jak widze taką kulkę zwiniętą i znając psychikę wiem, że ona poprostu myśli sobie: Nie mam mojego "ludzia" po co mam żyć? Kto zna boksie i wie jaką mają psychikę - Błagam pomóżcie nam, proszę...
-
[IMG]http://img124.imageshack.us/img124/88/xii2007043vv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/5044/xii20070491adeed01ba0.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/783/xii200704811ae09022xf9.jpg[/IMG] [B]AgaZ napisał:[/B]4-letnia boksia pręguska wciśnięta w kąt, zimno, przyklejona do muru, budy tam chyba nie ma, zrezygnowana, cud że głowę podniosła, bo tylko na chwilę, potem leżała i się trzęsła. Zdjęcia fatalnej jakości, raz że nie mogłam jej uchwycić, dwa że chyba z nerwów coś poprzestawiałam...Ponoć zdrowa… [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9850/xii20070501ae2ba74os0.jpg[/IMG] [B]AgaZ napisał:[/B]obok w klatce też 4-letni boksio, bardziej otwarty, w lepszej formie, ale jak to boksio długo na zimnie nie wytrzyma (klatka 9/4)
-
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
AgaiTheta replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Boksia nie zostawimy bez pomocy, trzymajcie kciuki jutro. -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
AgaiTheta replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ja wyjeżdżam już, błagam kombinujcie. Za paliwo oddam, w Warszawie jestem do 20. Jeszcze raz mój nr 509 270 205 -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
AgaiTheta replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
szukamy szukamy na jutro!!!!!!!!!!!!!!!! -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
AgaiTheta replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Kombinujcie na jutro, ja nie moge zostać w Wawce na noc. Wezme go bo mi spać nie daje. Dla mnie ciut za daleko jechać jeszcze tam i tak mam 300 km. -
POZNAŃ! mlodziutka BOKSIA!juz w nowym domku!!!
AgaiTheta replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']a z ogloszenia Tekili dzwonily juz 2osoby- jedna Pani bedzie szukala na wlasna reke dalej- moze pojedzie do schronu, druga powinna buszowac po stronie bokserow w potrzebie- i kontaktowac sie z wami:):):)[/quote] W schronisku w Poznaniu jest boksia, tylko brakuje mi info ;( -
POZNAŃ! mlodziutka BOKSIA!juz w nowym domku!!!
AgaiTheta replied to kaLOlina's topic in Już w nowym domu
super!! Karolina dziękujemy!! Pamiętaj że mamy w Poznaniu na Mieszka boksie, dzisiaj przyszly wyniki, sunia nie zaraża, potrzebuje tylko opieki jeszcze jakis czas, ale pora do domu. Jest mloda i kochana, chcialabym by została w Poznaniu, bo ufa już Hani i myślę że Hania pokochala ja na tyle, że pomoże przy opiece nad sunią. -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
AgaiTheta replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Czy może go ktoś dowieźć do Warszawy jutro? Ja z Warszawy go odbiore. mój nr 509 270 205 -
[Kielce/Warszawa-BwP] młody bokser - Jeeger MA WSPANIAŁY DOM!!!!
AgaiTheta replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Jasny grom niech to ..... Pomyślimy, poszukamy czegoś. -
Bokserka w kiepskim stanie w Wielkopolsce . ma dom
AgaiTheta replied to Cez's topic in Już w nowym domu
Martwie sie już teraz, Tane ma szanse na dom, ale długo to trwa. No ale nic, czekamy. -
PILNE 5 miesięczna bokserka szuka domu MA WSPANIAŁY DOM
AgaiTheta replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Jak będą problemy pamiętacie o nas ;) gg czy tel... Buziamy!!