Jump to content
Dogomania

wellington

Members
  • Posts

    5144
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wellington

  1. [quote name='Rudzia-Bianca']Hehehe widzę że nie tylko ja lubię ich hojność ;)[/QUOTE] Psssst ! Jeszcze im sie odechce nas tak hojnie przyjmowac :diabloti:
  2. A moze bysmy juz w najblizszy poniedzialek z Elik sprawdzily ten dt ? Elik bedzie w Kr. zeby podlac domowa zielen, a przy okazji skorzystamy z hojnosci Ikei i pojdziemy sobie na kawe :)
  3. [quote name='mala_czarna']No fakt. Wychodzi na to, że dziewczyny z Fundacji nie robiły kompletnie nic, siedziały na dupach i patrzyły na to, jak psy przymieraja głodem. Na Dogomanii nie było zbiórki na siano i na jedzenie. Masa osób z Dogo w ogóle nie pomagała, tylko biernie się przyglądała. Niech żyje Mrunio, zbawca klembowskich psów. Dziewczyno, żebyś Ty wiedziała ile się trzeba było nakombinować, naściemniać, żeby Ci Klembów psa chorego wydał!! Czy Ty masz w ogóle pojęcie, jaka tam była robota w to wszystko włożona? A agitowanie na Krakvecie żeby karmę wygrali?? To wszystko jest chore, bo jak Ci nikt nie wytłumaczył to ja Ci powiem: oni żyją z tego cholernego zbieractwa, to raz, dwa, te psy nadal nie mają gdzie pójść bo nie ma miejsca w postaci schroniska, czy innego przytuliska.[/QUOTE] Prawda ! A kto ma najwieksze korzysci z takiego stanu bytu...? I komu zalezy na tym zeby ten stan sie utrzymal jak najdluzej ?
  4. [quote name='emilia2280']kto sprawdzal ten dom? Zanim pojedziecie w taká podróz polecam sié do wnikliwej kontroli domu.[/QUOTE] Jestem ciekawa czy dostaniesz poprawne dane adresowe, telef. etc...
  5. Kolejny niepelnosprawny pies ma byc wyekspediowany za granice : http://www.dogomania.pl/forum/threads/232879-Daisy-ma-szanse-na-dom?p=19736930#post19736930
  6. To juz drugi raz ze krakowianka.fr proponuje tak ot, bez zastanowienia sie, wywoz psa za granice. (Poprzednio pies mial byc dostarczony/podrzucony komus w Niemczech przy okazji jazdy do Anglii, z tego co pamietam. Komus, zupelnie obcemu, podkreslam). Dziwna , wrecz zaskakujaca jest rekomendacja i slepa wiara ze strony krakowianki.fr w organizacje vagabond-pets, znanych handlarzy holenderskich, dzialajacych w Opolu i w Tom. Maz.... Czyzby weszla z nimi w wspolprace ? Emilio, dobrze ze jestes na miejscu i mozesz sprawdzic ten dom w Dublinie. Gdyby nie bylo Emilii do sprawdzenia domu to co ? Daisy pojechalaby do Dublina bo krakowianka.fr wierzy handlarzom na krzywy ryj czy jak ?
  7. A kiedy sie spodziewasz przyjazdu nowej panci ?
  8. Ja jej juz wczoraj mowilam o szelkach i obrozy, ale nie spodziewalam sie takiej blyskawicznej akcji. Niech koniecznie kupi u Was w sklepie zool. szelki dla malucha dodatkowo zanim pojedzie do Kr.
  9. [quote name='justysiek']nie, one z powodu tego, że zostały teraz dopiero zaszczepione nie wychodziły poza posesje, a teraz mają kwarantannę , więc nie były im potrzebne, ale poszukam, bo może mam jakąś po swoim Cezarze.[/QUOTE] O rany ! A dziewczyna z Kr. moze pomyslala o tym zeby wziac ze soba ? Panicznie sie boje ucieczki , dlatego taka dziure w brzuchu wierce.
  10. [quote name='erka'] Dziewczyna z Krakowa ma sama dzisiaj przyjechać po sunię:).[/QUOTE] O, to wspaniale ! Czy Mika jest wyposazona w szelki i obroze ?
  11. Wlasnie przeczytalam na fb ze Dolar w Dreznie jest w dt a nie w ds - tak przynajmniej podaje [URL]http://forum.sosdalmatynczyki.pl/viewtopic.php?f=54&t=1431[/URL] [URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fimg37.imageshack.us%2Fimg37%2F5606%2Fdalmatynczykdolarwdtwdr.png&h=jAQGiRosL"]http://img37.imageshack.us/img37/5606/dalmatynczykdolarwdtwdr.png[/URL]
  12. Ja moge sprawdzic .
  13. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232153-Niewidoma-Rudzia-bez-z%C4%85bk%C3%B3w-(szpic-miniaturowy)-szuka-DOMU-sta%C5%82ego!?p=19670402#post19670402"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232153-Niewidoma-Rudzia-bez-z%C4%85bk%C3%B3w-(szpic-miniaturowy)-szuka-DOMU-sta%C5%82ego!?p=19670402#post19670402[/URL] Zabrana przez Mrunio, pojechala do Niemiec. Stare, niewidome psiatko...:(
  14. Zobaczcie- miniaturka przecudnego Romcia ! [URL="https://www.facebook.com/events/114043352079898/114976335319933/?ref=notif&notif_t=event_mall_reply"]https://www.facebook.com/events/114043352079898/114976335319933/?[/URL]
  15. [quote name='elik']A kto rzekł, że to będzie prywatna inwestycja ? Jak najbardziej publiczna (nie mylić z domem publicznym), tylko tylko, że człek prywatny będzie tam pomieszkiwał. No w końcu ktoś musi. Mogę sie poświęcić. Nie można dopuścić, żeby rzecz za społeczne pieniądze wykonana sie marnowała :shake:[/QUOTE] Polaczenie domku publicznego z publiczna inwestycja to wrecz genialny pomysl ! Zem tez wczesniej na to nie wpadla :mad: Taki domek udzwignalby spokojnie utrzymanie wszystkich rudych i piegowatych czubkow bezdomnych z calej Polski, a i tak by mozna bylo czerpac z naplywajacej kasy dzien i noc :multi: Juz mam wizje tej synergicznej dzialalnosci : Od przodu burdel, na tylach kundel :diabloti:
  16. [quote name='elik'] Ale obiecuje, że [B]jak na dom całoroczny z ogródkiem (może być niewielki) z bazarków na dogo się uzbiera,[/B] to całkiem osobnny wybieg dla psiaków i osobny dla kociaków zrobię. [/QUOTE] Ze co prosze ? Pieniadze uzbierane z bazarku na prywatne inwestycje przekazac ? Skasuj to szybko bo jak Emilia to przeczyta to staniesz przed sadem polowym w mig :diabloti: No chyba ze wybudujesz dla Kastora schronisko wzorem innych fundacji :roll:
  17. Wybieram sie do rezydencji letniej Elik jak sie troche ochlodzi, w Kr. upaly dalej nieznosne. Nie mam sily zaladowac auta fantami na bazarek dla Kastora , ktore dobrzy ludzie mi znosza slyszac o rzetelnosci i 100%-owej transparentnosci finansowej tej fundacji - ze o jej dobroczynnosci nie wspomne ;) Takiej fundacji sie chetnie pomaga i tak powinno byc ! Mam troche klopotow z jednym fantem, bo to ma byc znowu strzal Elik z grubej rury , ale jakos sobie poradze...:roll: Przy okazji obfoce Dorcie z rabskiego przyladku dobrej nadzieji :) Cale szczescie ze dostala cieczke juz pod dachami rezydencji , a nie na przyladku - czego sie caly czas obawialam. Maly OT : W lipcu Kastor wzial pod swoje skrzydla przecudowna czarna 1,5 roczna koteczke, a wlasciwie mruczacego malego pieska udajacego kota. Kicia chodzi za czlowiekiem krok w krok, przychodzi na zawolanie jesli n.p. akurat spi na parapecie albo na gorze swiezo wyprasowanej poscieli. Jest absolutnie niesamowita, a mozna mi wierzyc, bo JA na kotach akurat sie znam ! W zyciu nie widzialam jeszcze tak milego, lagodnego, miziastego filantropa w kociej szacie :loveu:. Caly czas chcialaby byc glaskana , na grzbiecie, na plecach i w ogole nadstawia cale swoje cialko do bezustannego glaskania, przy czym mruczy mruczy mruczy mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Cudo po prostu ! Z wygladu moze jest niepozorna, ale madre przyslowie prawi 'never judge a book by its cover' . Charakter i usposbienie tej kotki sa absolutnie niespotykane ! Kicia zwana Puma [U]szuka pilnie domu.[/U] Jest oczywiscie po sterylce, odrobaczona, zaszczepiona. Kto pomoze w szukaniu domu dla tego niezwyklego stworzenia ? Elik ze wzgledu na swoja krwiozercza sfore nie moze sie delektowac tym kocim slodyczem, a wiem ze bardzo by chciala. No ale jaka ja sobie wychowala to taka ja ma :diabloti:.
  18. Czarus :) Przekochane psiatko - co ono musialo przezyc ze ma takie leki .... Czemu Czarus dalej probuje czmychnac ? Co w tej slicznej glowce siedzi ?
  19. [quote name='dana'] Lecę na 16.00 na bazarek kochanej [B]Taks[/B], zamierzam tam wydać fortunę na nowy image chłopaków ;).[/QUOTE] Podaj link, prosze !
  20. [quote name='Zofia.Sasza'] No, jesli ktoś sądzi, że Mrunio i kierownictwo schronu to godni zaufania posrednicy - gratuluje naiwności ;)[/QUOTE] Hundehilfe Polen chyba nie widzi we fundacji Mrunio niczego co by nie bylo godne zaufania, inaczej przeciez nie pokazywaliby na swoich stronach psow wywiezionych dzieki Mrunio.
  21. Bardzo bardzo dziekujemy za wiesci o Guciu ! Komu on tak swoje piekne zeby pokazuje ?
  22. [quote name='emilia2280']Pewnie ze Ajaks jest tu najwazniejszy i na szczéscie on juz jest uratowany i nic mu nie grozi. Niemniej rozliczenia na pierwszej stronie nadal wprowadzajá w blád; otrzymalam potwierdzenie koncowej sumy za leczenie ajaksa w klinice: 6034 zl. Nie wiem narazie, czy i ilu bylo wplacajácych bezposrednio na konto kliniki, ale wiem, ze jesli ja wplacilam 5800, Ewa i flatki 50zl oraz byly na ten cel aukcje allegro, to nie mogla Zofia zaplacic 1,115 zl za leczenie Ajaksa w klinice Vila Wet. Na co pisac bzdury zatem? I na co przyklepywac ze to jest ok? Moze innym rzetelnosc finansowa zwisa, mi i wielu innym - nie zwisa. 6034 zl faktura - 5800 zl Emilii wplaty - 50 zl Ewa i flatki wplaty -------------------------------- 184 zl Zofia.Sasza (+ ew. aukcje allegro) wplaty Jak sie ma ten prosty rachunek do "rozliczenia" w 1.poscie ? Zofia.Sasza w najlepszym wypadku mogla wplacic 184 zl. Skad te urojone 1150 zl ? [quote name='Zofia.Sasza']ROZLICZENIE WYDATKóW: Całkowity koszt leczenia to 5700 PLN SPONSORZY: -5800- emilia2280 -1150 PLN - Zofia.Sasza - 50 PLN - sponsorka od Ewa i flatki Rachunek (skan) przedstawię, jak tylko uzyskam go z lecznicy (sezon urlopowy, nie ma kto podpisać).
  23. Napisalam do Emilii, ona pochodzi ze Szczecina, moze ma tam kogfos odpowiedzialnego i zaufanego zeby zrobic wizytacje.
  24. [quote name='Linda99']W rozumieniu Doberman Nothilfe adoptowany znaczy upchniety w niemieckim schronisku höchstädt.Z jednego dziadostwa w drugie i to nazywa sie ratowanie i adopcja.Handlary i pomagierki z Mielca to jest jedna banda oszustow , ale nic dziwnego jaki pan taki kram, Simone Hammer z DNH to jest ostatnie co moze spotkac psa ze schroniska, oszustwa, klamstwa i chamstwo to jej domena, typowe dla handlarskiej holoty. Lindo, jest napisane 'Notfälle aus anderen TSV' - schronisko oglasza tez psy innych fundacji. Przypuszczam ze Cudaczek i inne psy sa oglaszane jako wlasnie takie na stronach wielu schronisk. Ja wymienilam tylko dwa, Hoechstaedt i Donaueschingen. Oprocz Cudaczka schronisko Hoechstaedt jeszcze oglasza inne psy DNH , Spider (szuka dt, przyjedzie do Niemiec w polowie wrzesnia), Motte i Mina sa w w dt w Niemczech. http://www.tierheim-hoechstaedt.de/home.htm?Tiere/andere_th/index.htm~mainFrame 1. Schroniska Hoechstaedt opublikowalo apel pani Cerdy : Szczeniaki suni Laiki, ktora je w dt urodzila, zostaly przez dt wydane bez wiedzy/porozumienia z pania Cerda. Pani Cerda chcialaby sie dowiedziec dokad szczeniaki poszly, nie chce ich odbierac jesli sa w dobrych warunkach, chce sie tylko o tym przekonac. Wyznaczyla nagrode 100€ za kazdego szczeniaka. http://www.tierheim-hoechstaedt.de/home.htm?Tiere/andere_th/index.htm~mainFrame 2. 27.08. schronisko Hoechstaedt zostalo powiadomione ze na terenie miedzy dwoma zakladami zostal znaleziony kontenerek koci z psem w srodku. Kontenerek wygladal tak : Pracownicy schroniska znalezli dwie smierdzace kupki nieszczescia : Chihuahue i ratlerka, obydwa b. wycienczone. Jeden z pieskow niestety nie przezyl, drugi walczy o zycie. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=334773093279177&set=a.334772909945862.79007.212840102139144&type=1&theater
×
×
  • Create New...