może zostanę tu potępiona,ale zawsze najbardziej mi żal tych kanapowców,które z ciepłego domu trafiają wprost do schroniska..dla nich to straszliwa katastrofa...
może ktoś mógłby dać mu ogłoszenia? ja jestem tu stosunkowo od niedawna i nie potrafię:oops::oops::oops: