Ja byłam tydzień w Makarskiej i tydzień na Istrii w miejscowości Vrsar. Gdybyś chciała jeszcze kiedyś pojechać to zdecydowanie polecam rivierę Makarską. Też nurkowałam z fajką ;-)
moje fotki z Chorwacji
[URL]http://picasaweb.google.com/klejne.agnieszka/Chorwacja[/URL]
Widzę, że pogoda Ci dopisała, woda wygląda cudnie ech....
przepiękny kraj
ja się nie pomyliłam, ale zapomniałam na śmierć, że mam jakiekolwiek powiadomienie z Allegro. Poprosiłam GreenEvil, że jeśli przyjdzie przelew "na Tonia" aby zaksiegowała pieniążki dla Maksa. Tonio obecnie ma już dom i nie potrzebuje pieniążków.
Wszystko pod kontrolą ;)
http://img363.imageshack.us/img363/628/p9290132qs2.jpg
tu pycholek już w końcu uśmiechnięty :multi: Boksiowe staruszki są najkochańsze, wiem coś o tym ;)
jak to? już? tak szybko? nie przygotowałam się psychicznie :evil_lol:
a tak poważnie, to GRATULACJE!!!!! już nie mogę się doczekać zdjęć maluszków :loveu::loveu::loveu:
Na Maksia mozna wpłacać także poza Allegro na konto AFN:
[B][SIZE=4]DLA BOKSERA MAKSA Z LUBLINA[/SIZE][/B]
[B][U]Numer konta:[/U][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=navy]78 2130 0004 2001 0388 0143 0001[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]VWBank[/SIZE][/B]
[COLOR=black][B]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]14-100 OSTRÓDA[/B][/COLOR]
Prosimy o wsparcie jego leczenie.
WIesz ja mam ponad 13 letnią bokserkę - Sarę, ale miałam również ONkę , która miała na imię Negra. 17 kwietnia tego roku przekroczyła TM....współczuję Ci bardzo
Mysiu sorki za off wpis...
[quote name='AgusiaTerierka']Gasio, gdy został tatusiem nomisiowych dzieci, to kiedy go otaczały , cały sztywniał i widać było, przerażenie na jego pyszczku [/quote]
chyba każdy facet tak ma :evil_lol: