obserwuję ten wątek od początku i straciłam już nadzieję, że coś się tam zmieni. Przecież było o tej sprawie tak głośno, znalezione zostały ciała psów. Pokazywała to wszystko telewizja. I co? I nic.
Wiem jedno - tacy ludzie jak ten egzemplarz z prawej strony zdjęcia w ogóle nie powinni mieć dostępu do zwierząt - nigdzie! Na wsiach pies jest niczym, zabicie go ma mniejsze znaczenie niż splunięcie. Oczywiście - nie chcę generalizować, ale takie są moje doświadczenia a mieszkam w sumie w okolicach.