Tak, staruszki są przekochane :loveu: Dla mnie każdy dzień z Sarą jest niezwykły, bo to jeszcze jeden dzień podarowany przez los.
Sarcia teraz sobie śpi i chrapie jak niedźwiedź :diabloti:
[IMG]http://i13.photobucket.com/albums/a264/Aganiok/zima159-1.jpg?t=1194120978[/IMG]
jęzorek :loveu:
[IMG]http://i13.photobucket.com/albums/a264/Aganiok/HPIM0442.jpg?t=1194121046[/IMG]
a tu Sarcia kilka lat temu z Negrą