Może dlatego, że na światówce nakupowałam trochę? :evil_lol:
Nie wnikając samego faktu, że potem musiałam to dźwigać, zanim szatnię znalazłyśmy. Dobrze, że wogóle mi powiedziałaś, że jest szatnia, bo inaczej chyba by mi się ręce wyciągnęły :lol:
Po Boschu chyba powrócimy do RC, bo moje zwierzaki bardzo się ucieszyły z próbek, które mi przesłano ;)
Martuś, przysłali Ci próbki? :)