-
Posts
1202 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sylvia_76
-
Witaj, Tajfunku! Ależ on jest elegancki na tej fotce :loveu: [url]http://img155.imageshack.us/img155/7967/tayfun7aus1.jpg[/url]
-
[quote name='anea']Jak bedziecie miec jakies przewidywania to sie dzielcie bo nie wiem czy sie tluc... Sylvia a nie łatwiej Wam bedziecie pociagiem (oczywiscie zamiast autobusu nie samochodu :)) z gdanskiego pod sam stadion w NDM jedzie jakies 40 minut a miejsca jest zdecydowanie wiecej niz w autobusie :D[/QUOTE] Masz rację, to lepsza opcja, tyle tylko że i tak przerażająca: do gdańskiego ode mnie jest spory kawałek tramwajem, brrrrrr... Chyba, żebym spróbowała zamówić taksówkę :) hihihihihihihi... Nie cierpię jeździć sama z Korkiem komunikacją miejską (z wyjątkiem metra)
-
[quote name='anea']Słuchajcie czy jest sens zeby, jechala do NOwego Dworu jesli dotre tam na 13??? Strasznie bym chciala byc ale wczesniej nie dam rady i nie wiem czy jeszcze beda dogi;([/QUOTE] To zależy ile sztuk jest zgłoszonych (Klaudi - masz jakieś info na ten temat?)
-
[quote name='jo-jo']Korkosmoki a Wy jak jedziecie do Legionowa? :hmmmm:[/QUOTE] Jadę sama z Korkosmokiem, niestety. Mam nadzieję, ze zabierze nas Agnieszka (albo ktoś inny, kto się zlituje), bo przeraza mnie wizja samej z Korkiem w autobusie :-o
-
[quote name='mali&wika']o matko co za wstyd... nie wpuszcza mnie za glupote ;) :placz:[/QUOTE] Wpuszczą, wpuszczą, co mają nie wpuścić? :) Bardzo się cieszę, że się wybierasz :) Potrzymasz za nas kciuki??? :) Można patrzeć, można miziać, można wspierać na duchu :) Megnum - ma spacerek jesteśmy umówione z Karoliną od Nuki w sobotę o 11.30 na Polach. O, właśnie - może Wy też (mali&wika) wpadlibyście na Pola o tej porze? Wiem, ze potem macie szkolenie :) Tak na godzinkę :) Cloudy, Megnum - wystawa legionowska jest moim zdaniem w Nowym Dworze Mazowieckim - tak przynajmniej jest na stronie ZK :) ... chyba, że coś zmienili... :roll:
-
[quote name='PIKA']A co Ty robilaś na Zoliborzu ? :cool3: [/QUOTE] A ja na Żoliborzu pracuję :) Mam tam swoje Ognisko Muzyczne :)
-
[quote name='jo-jo'][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2654/zyczeniaug3.jpg[/IMG][/QUOTE] Jaki cudny :loveu: :loveu: :loveu: I jak na gentelmana przystało - we fraku :) Dziękuję :)
-
[quote name='jo-jo']Oj baardzo, aż czasami za bardzo. Bo jak mój pies widzi na wystawie butelke z wodą [B]to dupsko na ziemię [/B]i takim błagalnym wzrokiem " No Daj"[/QUOTE] hihihihihi... też woli pić na siedąco? :) Rodzina, jak nic :)
-
[quote name='Asti']Robię teraz prezentację na konkurs z języka nangielskiego. zgadnijcie jaki temat wybrałam? ;) Tak wygląda narazie strona tytułowa. Przepraszam, że duże. Brakuje mi tam jednego: jakiegoś wtopionego konturu wysp brytyjskich... :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/111/a7ecd667e2516323.jpg[/IMG][/URL] Co Wy na to?[/QUOTE] Fajne! :) Twoja Kulka ma fantastyczny uśmiech :) To wyjątkowo piękne zdjęcie: [img]http://images21.fotosik.pl/56/f29f81accbb8f4af.jpg[/img]
-
[quote name='jo-jo']Czyli wkońcu zgłosiłaś, bo coś Was ranozłączyło i się zdziwiłam ciut...[/QUOTE] Udało się :) Dostałam już mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, więc chyba wszystko O.K. [quote name='jo-jo']Jego wujek Jojek też :evil_lol: , w podróży czy na wystawie miska jest zbędna przecież :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] A to szalenie wygodne, prawda? :) Korkosmok jak widzi butelkę z wodą mineralną od razu przyjmuje pozycję do picia ;) i robi "dziubek" :)
-
[quote name='Cloudy']Jak będę jechała to na pewno najpierw napiszę żeby się umówić, bo TZ też bardzo chce wybiegać swojego Wariata :lol: Chciałabym, chciała do Was:roll:[/QUOTE] No to czekamy :) Daj nam tylko znać, że będziesz - i jesteśmy do dyspozycji :)
-
[quote name='Cloudy']Czy ja na tych fotkach widziałam gończego?? To pokrewna rasa do posokowców, a ja nadal snuję niecne plany przyzwyczajania Ampera-Posokowca do dogów - żeby nie był w szoku jak do domu takowy przybędzie :diabloti: Jak się dogadują??[/QUOTE] Cloudy - a nie chcesz poprzyzwyczajać Amperka w realu? Np. do czarnego wariata, któremu zawsze jest mało? :) Co robicie w weekend? Nie wybieracie sie przypadkiem do W-wy? :)
-
[quote name='jo-jo']Stu procentowa rodzina :loveu: (Picie z butelki :evil_lol: )[/QUOTE] hihihihihihi... on to uwielbia :) :) :)
-
[quote name='MEGNUM']Koniecznie widze Was w Legionowie, bo z Katowic chyba jednak muszę zrezygnować:-([/QUOTE] Zgłosiłam Bestię, więc jest szansa, ze będziemy :)
-
Simbik - przykro mi...
-
[quote name='moth']A właścicielka nadal wyciera mu glutki eleganckimi, skórzanymi rękawiczkami? ;)[/QUOTE] Nie mam pojęcia - jest już ciepło :) Ale widać, że jest z niego dumna i go uwielbia. Bardzo fajnie się na to patrzy :) Anea - dziękuję za korkofotki :) Co ze spacerkiem w ten weekend? :)
-
[quote name='jo-jo']Hihi jak chcesz to ja zaraz za Ciebie zgłosze bo znając Ciebie zapomnisz :evil_lol:[/QUOTE] ale tam trzeba załączyć rodowód, a ja mam po prostu sfotografowany i nie potrafię zmniejszyć pliku... To może prześlę Ci do zmniejszenia teraz? Na stronie [url]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=legionowo03[/url] na górze jest formularz zgłoszeniowy i chcą w nim, by rozmiar rodowodu nie przekraczał 170 kB wtedy machnę to zgłoszenie jeszcze dziś... :)
-
[quote name='MEGNUM']W ten weekend nie dam rady wyskoczyć na pola bo siedze na uczelni, za to w nastepny z chęcią. ...Kurcze przecież Wy na wystawe do K atowic jedziecie - ja jednak chyba nie:( Ale w Legionowie się spotkamy, jśli będziecie:lol:[/QUOTE] Buuuu... po co się uczysz w weekendy? W weekendy się odpoczywa :) Do Legionowa mam nadzieję pojedziemy :) Jutro mija termin zgłoszeń elektronicznych - mam nadzieję, że uda mi się nie zapomnieć o zgłoszeniu Potwora :)
-
[quote name='jo-jo']Sylwuś a Wy gdzie? Ja własnie ruszyłam Twoje ognisko a Was nadal nie słysze :evil_lol:[/QUOTE] No to miłego pieczenia kiełbasek :) A serio - idziemy zaraz spać, bo padamy na pyski (każdy na swój) P.S. Klaudia, czy jutro przed południem jesteś w domu (albo gdziekolwiek, gdzie będziesz miała pod ręką komputer) Chodzi mi o spakowanie dwóch plików, bo ja nie potrafię... :oops:
-
[quote name='jo-jo']Rozumiem że to Logan TW ;-) [/QUOTE] Tak :) Ma przemiłą właścicielkę :) a sam Logan - cudowny charakter: jest szefem, pilnuje porządku ale jest sprawiedliwy i nie nadużywa władzy. Co ważniejsze: inne psy bezapelacyjnie uznają w nim przywódcę.
-
To ja hurtowo :) [quote name='bGirl']fiu, fiu ale KOrkosmok ma zplecze kolegów :cool2: [/QUOTE] prawda? :) Nie ukrywam, że jednak bardziej pasjonują go teraz koleżanki (ich też znamy już sporo) :) [quote name='Megnum']Ja też chcę dogowisko!!! ... ze swoim dogiem[/QUOTE] Ja też chcę Cię zobaczyć na dogowisku!!! z Twoim dogiem, oczywiście! :lol: (bez niego też :) ) [quote name='Anea']kurcze wcielo mi subskrypcje Wchodzę a tu tyyyyye sie dzieje A wiec na poczatek (hurtowo ) spóxnione ale szczere WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO GATULEJE!!! I STO LAT Ps Jak w sobote/niedziele stoicie z czasem na socjalizacje Toski??? Mam chyba jeszcze kilka zdjeca Korka z niedzieli - jak znajde to wrzuce[/QUOTE] Dziękujemy!!! W weekend jesteśmy nastawieni spacerkowo i socjalizacyjnie :) Zdzwonimy się :) Poszukaj Korkofotek, proooszę... :) [quote name='mali&wika']a czy jest opcja ze moge trzymac za Was wszystkich kciuki? zeby piessy osiagnely wymarzone nagrody, medale? - ja nie wiem co dostaje sie oprocz tytulu na wystawach, wybaczcie. ja sie na tym kompletnie nie znam i pewnie nie poznam. My to tak z serii buziak dla wszystkich. Zaczynamy w sobote szkoelnie. czy ja juz wspominalam ze mi pozarl 2 poduszki? widok byl przepiekny... wszystko fruwalo hiihhihiihih tak wygladal nasz Gandalf :diabloti: [/QUOTE] Oczywiście, ze jest taka opcja!!! (trzymania kciuków za wszystkich :) ) Na wystawach na pewno dostaje się dyplomy, opcjonalnie także pucharki, medale, wstążeczki (a może wstążeczki zawsze, gdy nie ma pucharków czy medali? jeszcze nie wiem :) ) Mali&wika - zapraszamy na wystawę do Legionowa (blisko) lub na warszawską :) zobaczysz na miejscu jakie tyo wszystko zakręcone :) (no i można pomiziać w ciągu jednego dnia całą masę dożych mordek :) ) Jak było na szkoleniu??? Chodzicie na zwykłej obróżce czy łańcuszku? Jak Gandalfowi się podobało? (bo że on się podobał wszystkim, nie wątpię) :) Aaaaa.... i witaj serdecznie :)
-
[quote name='jo-jo']Hihi ja nic nie mówię ;-))[/QUOTE] No właśnie... :) Cloudy - za szybko się poddajesz :) hihihihihihi :) To ja wkleję może zdjęcia robione przez Karolinę (właścicielkę Nutki) i Aneę :) Żółte: (rozwijająca się przyjaźń żółtej pannicy z prawie - dogiem :) pod czujnym okiem Logana :) [img]http://images20.fotosik.pl/107/4a9b5dcb2eee66c9med.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/107/83be2fdc6b65cb80med.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/57/cd31df2a59a7660d.jpg[/img] o rany, łapa sama mi tańczy! [img]http://images21.fotosik.pl/57/7ba41b26aca12018.jpg[/img] Logan kontrolował też początek przyjaźni Korkowo - Nutkowej :) [img]http://images20.fotosik.pl/107/c4a8d18be691593emed.jpg[/img] ... i widocznie uznał, że KOrkosmok jest dobrą partią dla Małej, bo pozwolił im bawić się samym :) [img]http://images21.fotosik.pl/57/1bf448bf57c1ad84.jpg[/img] [img]http://images22.fotosik.pl/30/c1d928c322572e73.jpg[/img] skok przez przeszkodę :) [img]http://images22.fotosik.pl/30/5383d3175e4860f8.jpg[/img] Ulubiona pozycja Korkosmoka podczas zabawy z Nutką :) [img]http://images21.fotosik.pl/51/4bb75cd13e3f50ff.jpg[/img] kłębowisko łapowo - ogonowe [img]http://images22.fotosik.pl/24/f73828fec5b45a1f.jpg[/img] kto pierwszy, ten lepszy [img]http://images20.fotosik.pl/100/ca3e4dec26f5def3.jpg[/img] i moja ulubiona fotka: [B]śpiewający duet doży [/B] :) [img]http://images22.fotosik.pl/24/45eb4baaf620d4a4.jpg[/img]
-
[quote name='MEGNUM'] SYLWIA GRATULACJE!!!:klacz:[/QUOTE] Dziękuję :) Uśmiecham się, bo teraz spokojnie mogę zmienić zawód :) Mam na dłoni brylantowy kastet, którym przetnę każdą chyba szybę :) Będę pierwszą w historii włamywaczką o pesudonimie "szklarz" :) :) :)
-
[quote name='Cloudy']A tu się okazuje, że również wspaniałe fotogalerie posiadają :multi: Jak wrócę z uczelni to lecę poszukać tu Teufelka i Jojka :) [/QUOTE] Szukaj, szukaj - są świetne :) [QUOTE]W Katowicach będzie Visco i właśnie Versace - razem stoją w jednej klasie, chociaż od Legionowa Viskuś się chyba przenosi do pośredniej.. (latka lecą :) Oprócz tego pojeżdżę sobie z młodym trochę do Niemiec na wystawy i już nie mogę się doczekać, jak to tam wszystko wygląda - psy, ludzie i atmosfera...(pierwszy Berlin, potem jeszcze kilka)[/QUOTE] Dlatego właśnie mój kolejny dog nie będzie cięty. Mimo, że baaaaardzo podobają mi się kopiowane uszy i wbrew powszechnym opiniom to naprawdę nie jest traumą dla psów - mamy zamkniętą drogę na wystawy do wielu krajów, a szkoda. [QUOTE]Apropo wielkości - Młody osiągnął właśnie 90 kg (14 mscy)...! Wzrost już też dawno przekroczył 90 w kłębie. Jak się przyzwyczajać, to od razu do dużego pieska na smyczy :razz: - później już żaden doży pan nie wyda mi się wielki :evil_lol: Hihhi, [B]w końcu z Korkiem to jakby nie patrzeć - rodzina[/B] :)[/QUOTE] noooo :) tyle tylko, że Korkosmok jest cały czas zapatrzony w swojego tatę (swoją drogą - niezły łajdak: przeleciał mamusię, z dzieckiem tylko raz nawiązał kontakt przysyłając życzenia z okazji urodzin w międzyczasie przelatując starszą Korkową półsiostrę), który zatrzymał się na wzroście 86cm :) ILE ON WAŻY???!!! hihihihihihihi... zbliża się powoli do wagi mojego narzeczonego :) :) :)
-
Dziewczyny, dziękujemy serdecznie :) Cloudy!!! Witaj!!! No Dogomanii jest fajnie, bo są tu sprawnie działający moderatorzy, którzy nie dopuszczają do powstawania pyskówek, a jeśli takie mimo wszystko się pojawią - zamykają wątek albo wywalają go w kosmos ;) Lubię to forum. Będziesz w Katowicach, prawda??? Aaaa... kilka dni temu znów widziałam Patlandowego błękitka :) (Versace?) Ma starsznie miłego właściciela, który dość mocno się zdziwił, gdy za pierwszym razem pędziłam za nimi przez pół Żoliborza :) (coż.... i pan i piech w przeciwieństwie do mnie są wielcy :) ) aby dowiedzieć się, któż to cieszy moje oczy swoim widokiem :)