Jump to content
Dogomania

Sylvia_76

Members
  • Posts

    1202
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sylvia_76

  1. Czarna hańcza - bardzo dziękujemy za życzenia :loveu: Straszna szkoda, że nie będzie Cię w Toruniu...
  2. [quote name='Moderna']Gdzie moge zakupic smycz do zmijki? Szukam czarnej, cienkiej, delikatnej :) Edit. Wlasnie zauwazylam, ze to temat dogow ;) i raczej smycze wybieracie szersze, wytrzymale.. gdyby jedna ktos wiedzial, gdzie takie smycze mozna zakupic, prosze o namiary ;)[/quote] Takie smycze kupujemy zawsze na wystawach. Ciekawostka: zdecydowanie tańsze bywają za granicą.
  3. [quote name='Betbet']jesli keidys zycie pozwoli i pisany mi dog to bedzie...ale nie jestem na tyle nieodpowiedzialna by wziac sobie doga na stancje, na studia a potem gdy przyjdzie mi szukac pracy...myslec co ja teraz pocznę z tym "niewielkim bagazem";)[/quote] :lol: ja na swojego czekałam długo... Podczas studiów już prawie się złamałam, ale wtedy na szczęście zwycieżył rozsądek. Korek pojawił się w odpowiednim momencie. I tak jest dobrze :cool1:
  4. [quote name='Betbet']jestem zakochana od dawna w dogach niemieckich i argentyńskich...i niestety to sie poglebia gdy ogladam taaaakie zdjecia:)[/quote] to może pora na własnego doga? :)
  5. [quote name='Klaudia :-)']śliczne malutkie dożki:-)[/quote] taaaa... :evil_lol: to na zakończenie: pasące się koniki: [IMG]http://i034.radikal.ru/0802/e9/3c55b61490d8.jpg[/IMG] zajączek: [IMG]http://i039.radikal.ru/0802/0d/83f76b777864.jpg[/IMG] dziwnostwór: :diabloti: [IMG]http://i039.radikal.ru/0802/eb/8744cbc36377.jpg[/IMG] dziwnostwór zajęczy & Korek jako "gazel": [IMG]http://i049.radikal.ru/0802/4b/9e7487c139ee.jpg[/IMG] relaks po: [IMG]http://i028.radikal.ru/0802/70/abfdaae31939.jpg[/IMG]
  6. Pewnego dnia pewien piesopies stanął i zaczął wypatrywać swojej ukochanej... [IMG]http://i013.radikal.ru/0802/9e/57001d06cf84.jpg[/IMG] Nagle ktoś nim grzmotnął o ziemię: [IMG]http://i026.radikal.ru/0802/4b/f2e649c63bcf.jpg[/IMG] "Kobieto, co Ty robisz?" - zapytał piesopies [IMG]http://i042.radikal.ru/0802/0f/c01b6752514a.jpg[/IMG] "Starszym należy okazywać szacunek" - tłumaczył [IMG]http://i018.radikal.ru/0802/47/9f04ea8e63a0.jpg[/IMG] "Starszym? oj, faktycznie...`Zrobić ci lifting twarzy?" [IMG]http://i007.radikal.ru/0802/8c/0e7d6715e51b.jpg[/IMG] W pewnym momencie piesopies zorientował się, że jest obserwowany więc szepnął: "uważaj, Duzi się nam przyglądają, idziemy stąd" [IMG]http://i044.radikal.ru/0802/a0/2bbccac40803.jpg[/IMG] ... i pobiegły... [IMG]http://i017.radikal.ru/0802/a2/b024f0649d0c.jpg[/IMG] Jojuś, Medorowa - dziękuję bardzo za życzenia!
  7. [quote name='asher']Wiem... Sama czasem, choć to nie "moja" rasa chętnie was podczytywałam. No ale skoro wątku nie ma, to trzeba zakasać rękawy i zacząć od nowa, no bo co innego pozostaje ;) Oooo, ja też przegapiłam urodziny Korka :splat: Sto lat! :BIG: :BIG: :BIG: Intiego chyba też przegapiłam :oops: :BIG: :BIG: :BIG: :lol:[/quote] Dziękujemy za życzenia :lol:
  8. Kasiu - sezon dopiero się rozpoczął, zapraszamy zatem do zabawy :lol: Ta przerwa bez wystaw była nieznośna, ale widać, że przydała się Korkowi. Nie ukrywam jednak, że fajnie znów wrócić na ringi :) Miło nam będzie Was tam spotkać. W tym roku zmieniliśmy koncepcję i poza dwiema wystawami w Polsce, stawiamy głównie na wypoczynek, czyli słońce i wodę. Będzie nas zatem można spotkać w miejscach, gdzie te warunki zostaną spełnione. Na rankingu 2008 nam nie zależy, stawiamy raczej na wypady turystyczne w miejca, gdzie CAC będzie ogromnym sukcesem. Oprócz tego mamy zamiar pokończyć rozpoczęte championaty i porozpoczynać nowe (wczoraj przyszedł dyplom Championatu Białorusi, śliczny jest). Do zobaczenia w sobotę!
  9. [quote name='PIKA'] [B][SIZE=3][COLOR=royalblue]Sto lat dla Korka[/COLOR][/SIZE][/B] :multi::multi: [/quote] Dziękuję :) Dwuletni dog niemiecki wygląda głównie tak: [IMG]http://i010.radikal.ru/0802/0f/88270c5f0768.jpg[/IMG] albo tak: "I believe I can flyyyyyyy" [IMG]http://i049.radikal.ru/0802/61/4e77938175a4.jpg[/IMG] Temu kto zauważy tu dozi majestat i dostojeństwo - stawiam piwo :) P.S. Więcej fot z drugich urodzin jest w galerii Korkosmoka :evil_lol:
  10. Korek spędził swoje drugie urodziny w towarzystwie... Kobiety, którą gonił... [IMG]http://i010.radikal.ru/0802/0f/88270c5f0768.jpg[/IMG] i to coraz szybciej. [IMG]http://i049.radikal.ru/0802/61/4e77938175a4.jpg[/IMG] Wołał by poczekała, [IMG]http://i013.radikal.ru/0802/fb/99aa8abea567.jpg[/IMG] tłumaczył dosadnie, [IMG]http://i047.radikal.ru/0802/f0/dae802f12492.jpg[/IMG] próbował skraść pocałunek. [IMG]http://i025.radikal.ru/0802/20/9c28c502c60f.jpg[/IMG] A gdy mu się to udało Kobiecie z wrażenia poplątały się nogi: [U][IMG]http://i006.radikal.ru/0802/4b/75c48a763f66.jpg[/IMG][/U] a on poczuł nieznośną lekkość bytu :)[IMG]http://i007.radikal.ru/0802/31/12013e7a3dee.jpg[/IMG] Zalotnie się zakradł i zapytał: [IMG]http://i036.radikal.ru/0802/9f/50ca990b3f0e.jpg[/IMG] "Wyjdziesz za mnie?" [IMG]http://i021.radikal.ru/0802/58/a5cd316b8fde.jpg[/IMG]
  11. [quote name='PIKA']a jak dlugo się u Ciebie porządek utrzymuje? :evil_lol: [/quote] Dyplomatycznie odpowiem, że zdecydowanie krócej odkąd mam doga :) (który jutro kończy dwa lata... :crazyeye: nie mam pojęcia, kiedy to zleciało :shake:) Ewelina - Axelek cudny, ale jak typowa baba zauroczyłam się również Twoją fryzurką (zmieniłaś też kolor, prawda?). Czy mi się wydaje, czy na Światówce w Poznaniu byłaś blondynką? W ciemnych ZDECYDOWANIE lepiej :cool1: "Myślące czółko" pojawia się u nas gdy Potwór widzi jakieś małe zwierzątko, albo zabawkę :) Też uwielbiam tę minę :) PIKA - :evil_lol: Korek od jakiegoś czasu nie pije z miski. Siada przed drzwiami łazienki i jedno krótkie szczeknięcie oznacza, że trzeba go tam wpuścić i napoić. Podczas wypadów wystawowo - spacerowych pija z butelki. Na początku myślałam, że to krótkotrwały kaprys, teraz nawet to wolę - przynajmniej zdążamy z ręcznikiem dofaflowym :) P.S. Podpis numer 4!
  12. [quote name='MEGNUM']Np. matką tego (moim zdniem pięknego) doga arlekina z Francji: [URL]http://i219.photobucket.com/albums/cc263/klaudia_szymanska1/atos1.jpg[/URL] jest ta suczka merle: [URL]http://www.iskandardogue.com/pagetariqa.html[/URL] [/quote] Atos mieszka na Słowenii :) Piękny jest, fakt :loveu:
  13. [FONT=Arial]Zdjęcia wstawię w niedzielę.[/FONT] [FONT=Arial]Póki co nasze stanowisko w sprawie Rankingu Dogów Niemieckich za rok 2007.[/FONT] [FONT=Arial][URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26883&page=169[/URL] [/FONT] [FONT=Arial]Post numer 1687[/FONT]
  14. [FONT=Arial]Dobrze przeczytać, że nie jesteśmy osamotnieni w swoich przekonaniach...[/FONT] [FONT=Arial]Zmiana punktacji do rankingu za rok 2007 nastąpiła w lutym 2008 roku, czyli zmieniono zasady gry po jej zakończeniu i to w momencie gdy zawodnicy powoli zaczęli ustawiać się na podium.[/FONT] [FONT=Arial]Ponieważ wzbudziło to nasze wątpliwości co do etycznych zasad rankingu również i my rozważaliśmy rezygnację z udziału w konkursie.[/FONT] [FONT=Arial]Ale nie podejmiemy takiej decyzji. [/FONT] [FONT=Arial]Według poprzedniej punktacji Korek w 2007 roku wygrał ranking, zarówno w klasie młodzieży jak i dorosłej, bijąc w obu klasach dotychczasowe rekordy punktowe. [/FONT] [FONT=Arial]Licząc według nowych zasad Korek najprawdopodobniej również wygrał obie te klasy. [/FONT] [FONT=Arial]Od paru lat nagrodę za największą ilość punktów w całym rankingu funduje nasza hodowczyni i szczerze mówiąc bardzo nam się ta statuetka podoba. Wychodzimy więc z założenia, że skoro wygraliśmy według i starej i najprawdopodobniej również nowej punktacji – ta nagroda nam się po prostu należy.[/FONT] [FONT=Arial]Faktem jest że zasady punktacji rankingu zostały zmienione. Nasz obiór tych zmian rodzi ambiwalentne odczucia: podoba nam się przyznawanie punktów za Najlepszego Juniora (tego wcześniej nie było), podoba się wyzierające z tej punktacji mocne punktowanie sukcesów (dużo punktów za CACIB, BOB, punktowane BOG razem z drugim i trzecim miejscem, BIS - to samo), podniesienie rangi wystaw klubowych (poprzednia punktacja traktowała je po macoszemu), tyle że ich ranga poszła do góry chyba trochę za bardzo... :) [/FONT] [B][FONT=Arial]Za BIS klubowy jest tyle samo punktów co za BIS Wystawy Europejskiej czy Światowej. [/FONT][/B] [FONT=Arial]Nie podoba nam się dodatkowe punktowanie tytułu "Zw. Polski", a tytułów dotyczących zwycięzców innych państw już nie.[/FONT] [FONT=Arial]Nie podoba nam się także brak dodatkowych punktów za udział w wystawach zagranicznych. Naszym zdaniem był to czynnik wpływający na reklamowanie polskich hodowli dogów w innych krajach. [/FONT] [FONT=Arial]Sylwia i Andrzej[/FONT] [FONT=Arial]PS.1 Dziękujemy Kasi, Igorowi i Manteufflowi za rywalizację, za jej atmosferę i za emocje zakończone osiągnięciem przez nasze psy tak wspaniałych wyników.[/FONT] [FONT=Arial]PS.2 Cloudy, gdzie były zgłaszane postulaty wyrównania szans w rankingu?[/FONT]
  15. [quote name='Izabela124.']Witanko ja tu pierwszy raz, ale masz slicznego doga, caluski dla niego Pozdrawiam i zaparszam do siebie[/quote] Potwór wycałowany, dziękujemy za odwiedziny :)
  16. eveandAxel - myślę dokładnie tak, jak Ty. Chyba trzeba po prostu zakasać rękawy i rozruszać ten wątek. Na pewno się uda - tamten jednak to kawał historii, szkoda byłoby gdyby już się nie odnalazł... Pangea - nie wybierasz Ty się przypadkiem do Warszawy? :) Akurat mam w domu porządek... :) tym chętniej zapraszam :)
  17. Halbina - dzięki... fajny dowcip i na czasie bo w momencie, gdy biegam po salonach sukni ślubnych :lol: Deeelf - ja chcę do magicznego domku nad morzem...
  18. [quote name='deeelf']No to teraz straszliwie się zawstydziłam :oops:[/quote] Ty się nie zawstydzaj, Ty się melduj kochana z fotkami! :evil_lol:
  19. [quote name='jo-jo']Oooooooooooooo Wróciła !! :multi:[/quote] nooo... Bardzo się cieszymy! Zdecydowanie wystarczy tych egzotycznych podróży :mad: Teraz należy zadbać o niektóre kontakty towarzyskie ;) bo kiepściutko z nimi, kiepściutko...
  20. [quote name='jo-jo']A czy ja moge to to zdjęcie no wiesz z Austrii wstawić? :evil_lol: Wprawdzie tylko duet bo to czarne sie poddało, ale zdjęcie uważam za boskie :diabloti: [/quote] Nigdy w życiu!!! :mad: :lol: To najbardziej kompromitujące zdjęcie roku 2007 :evil_lol:
  21. [quote name='franka i zuza']dzięki :oops: oby tylko nie zapatrzyła się zbytnio na wujka Franka i nie chciała mu wzrostem dorównać :roll:[/quote] Hahahahaahahahahahaha!!! :lol::lol::lol:
  22. [quote name='franka i zuza']hm coś w tym jest :cool3: właśnie się zorientowałam że jestem tu zarejestrowana ponad 1,5 roku i mam napisanych tylko 16 postów :mad:to się nazywa niewychylać się :diabloti::evil_lol:[/quote] Uuuu... kochana, marniutko :) ja jestem ponad dwa lata i mam ich aż 147!!! :multi: :lol: A serio- jeśli wątek zginął bezpowrotnie, to wielka szkoda. Mam nadzieję, że uda się go jakoś przywrócić. Wprawdzie ja ze wszystkich for (forumów?) i wątków internetowych zostałam już tylko na jednym, czyli w galerii Korkosmoka na Dogomanii, ale zaglądałam tu dość często... To tu "wpadłam" w rasę. Czytając "Halo, halo (...)" zastanawiałam się, jak to jest mieć w domu własnego konika :lol: i okrutnie zazdrosciłam wszystkim, którzy już go (je) mieli...` Agga, czy już coś wiadomo?
  23. [quote name='Cloudy']Pięęękna pozowana plażowa ! Aparaty lubią Korka wybitnie :loveu: [B]Pies powinien być na każdej rodzinnej fotce - jak rodzina, to w komplecie![/B] ;)[/quote] Dziękujemy za komplement :) Cloudy - na razie wciąż jest tak, że Korek jest na KAŻDEJ fotce, my łapiemy się na jakimś ich procencie całkowicie przypadkiem :) Ostatnio staraliśmy się zrobić porządek w fotkach. Wyszło, że z ostatnich dwóch lat Potwór ma ich kilkanaście tysięcy, a my - zaledwie kilkadziesiąt zdjęć (oczywiście pomijam zdjecia z wystaw, gdzie robię za "słupek" mojego psa i z automatu focą również mnie) :) Taka proporcja wydaje nam się słuszna, aczkolwiek dziwna :evil_lol: P.S. Czas na kupno nowego, fajnego aparatu z dobrym obiektywem. Korkosmok powolutku zaczyna przekształcać się z młodzieńca w Pana Samca. Nie chcę przegapić tej przemiany. Zaczynamy też zabawę z frisbee. Potwór kocha je najbardziej na świecie, a ja kocham na niego patrzeć gdy głupieje ze szczęścia gdy je widzi. Fajnie byłoby to zatrzymać na zawsze.
  24. [quote name='halbina']Piękni jesteście... wszyscy troje... [B]ale najpiękniejszy Korek!!! [/B]:evil_lol:[/quote] :lol: bardzo często to słyszę :cool3: Właściwie zdumiona byłabym, gdyby ktoś uwazał inaczej :evil_lol:
  25. Dwa Korki solo: [IMG]http://i006.radikal.ru/0801/17/d00f552ac0c5.jpg[/IMG] (kocham wyraz pyszczka mojego Potwora na tym zdjęciu :loveu: jest taki... szczenięcy :lol:) [IMG]http://i044.radikal.ru/0801/33/0fa54c5aca86.jpg[/IMG] w duecie (czyli luz - blues, urlop i nicnierobienie): [IMG]http://i009.radikal.ru/0801/bd/dc6da5707ea9.jpg[/IMG] i trio: [IMG]http://i017.radikal.ru/0801/35/d5fc138630be.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...