Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='madzia i medor']To wszystko specjalnie dla CIebie Misiu:diabloti::diabloti:[/quote] mdli mnie.....[img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/disgusting/img/013.gif[/img] :diabloti: :diabloti: :diabloti: [quote name='Vectra']a masz zgode autora na wstawianie fotek :mad: :mad: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] cicho goopia...od rana mnie tu zamieszanie robi....:diabloti: :diabloti:
  2. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]alez mina.....[/B] [B]iscie powazna.....[/B][/quote] jaka pani taki pies...:razz: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]dzien dobry sie z pania co to Magda od leonbradora ma jej nie zmieniac[/B]:loveu:[/quote] dzien dobry bardzo:loveu:
  3. [quote name='BeaC'].[B][COLOR=darkred].......................dobra...........tylko dlaczego ja nic nie weim o tej rurce???????????[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred].......................Ok dilerówna............... jak przybędziesz to specjal for you zatańczę;);)[/COLOR][/B][/quote] zmoryyyy:placz: :placz: teraz nie moge przyjechac.....:placz: :placz: i specjalnie mi tu tak piszecie zeby mi bylo jeszcze smutniej i gorzej i zle:placz: chyba se zjem kjakejsa.....z rzezuszka.....
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:teraz juz legalnie PO;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] aaaa jakis szwindelek tu wesze....:diabloti:
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]czyj rocznik......:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]a teraz słuchaj mnie i skup sie....[/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial] [B][COLOR=blue]pamiętasz jak pisałaś że jak Bea bedzie u nas i zatańczy na rurce... to przybędziesz do jastrzębia choby na piechote????[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][SIZE=4]:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool: NO TO SZYKUJ SIE NA TĄ NIEDZIELE!!!!! proponuje juz powoli wychodzić........ [/SIZE]:multi::multi::multi:[/COLOR][/B][/FONT][/quote] kurnaaaaa...zadzieram kiece.......ale czy ten taniec to aby na pewno bedzie?? coby sie nie wymigala....bo jak se zelowki zedre na darmo...:diabloti:
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]i dalej... dilerke wcieło!!!!!!!!.... :-([/B][/COLOR][/FONT][/quote] kkkurde osleplas??:diabloti: jestem [CENTER][SIZE=3]jestem[/SIZE] [SIZE=4]jestem[/SIZE] [SIZE=5]jestem[/SIZE] [SIZE=6]jestem[/SIZE] [SIZE=7]jestem[/SIZE] [SIZE=7]suonce moje [/SIZE] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER]
  7. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no to se przyszłam jak pozwoliłaś... ale ciebie zaś niet... pewnie baraszkujesz w brodziku w szklance wody... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a niech cie.... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][SIZE=3]nie przyjde więcej-[/SIZE] skoroś taka niedostępna.... [/COLOR][/FONT][/B][/quote] toc jestem dzioucha ...se pale i pije kafe i czekam....:diabloti: nerwowy siakis rocznik....:razz:
  8. [quote name='malawaszka']no to zapodaj jeszcze jakiś bo coś nudno mi :cool1: no bo tak - ok! palymy i co dalej??? :razz:[/quote] kjakejsa chces....z niezapominajka:diabloti:
  9. [quote name='malawaszka']noo nareszcie ktoś coś mądrego zaproponował :diabloti:[/quote] nie KTOS tylko JA..JA ja zaproponowalam bo ja zawsze mam dobre pomysly:diabloti:
  10. [quote name='niki_ill']I my sie witamy:multi: Czyzby Dogo dupsko ruszylo i dziala normalnie?:crazyeye:[/quote] Witaj :multi: :multi: ano wyglada na to ze ruszylo ale nie zapeszajmy:) [quote name='madzia i medor']Dili, mimo, że masz dziwną Panią:diabloti::diabloti:(KCiĘRobaczylko:loveu:), to i tak Cię kocham:loveu: Nie żebym Ci słodziła, ale podoba mi się:siara:siara:[/quote] ales zacukrzyla....:diabloti:
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aaa... do 12tej... a miałam nadzieje że do 16tej :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Aluuu... powiedz no mi dziecko po cóż ci ten ... bejsbol :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] to jest wykalaczka....:diabloti:
  12. [quote name='madzia i medor']Alu wybacz mi, bo przez tą Dealerową zapomniałam się przywitać:oops: :oops: ;) A więc WITANKO:loveu:[/quote] kkkurde ....znowu zaczynasz:diabloti:
  13. [quote name='Patka']coraz bardziej "company" :p Rudolfina memla kosc prasowaną a ja sie zastanawiam co zjeść idę zrobić budyń :razz:[/quote] a moge wylizac garnek po budyniu:loveu:
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aaaa.... i z tego wdzystkiego zapomniałam sie przywitać.... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cześć dilerko- spadam dalej- wróce tu...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]na grasie.... do zobaczyska [/COLOR][/FONT][/B][/quote] a witam cie moja droga....przyjdz se..zapraszam cie w me skromne prozyska:diabloti:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:pbo koleżanka stwierdziła ze źle wyglądam i kazała iść sie wyspać:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] no to kororowych snow....:diabloti:
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:placz::placz::placz:ty chcesz abym ja padła w tej pracy na pysk..........do 12 miałam być:mad:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] no dlaczego wymachasz tak tym patyczkiem..dyc ni ma jeszcze 12:diabloti: to ja sie pytam dlaczego ucieklas z pracy?:razz:
  17. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]bosz.....zabierzcie do Polski te kobiete:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]witaj dilujaca kobieto:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] Witaj kobieto pracujaca:loveu: a ty juz po czy przed pracka?
  18. oooo ile fot....normalnie na psy schodzisz:diabloti:
  19. tralalalalala...zapalimy?:diabloti:
  20. no ..posprzatalam:) wiecej fotow ni ma:)
  21. strasnie straszne drzeffa:)) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/110/1b8757603a49c368.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/317/b5782acd68abcccf.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/110/17a572cbb1534cc3.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/262/c0eabeb7fe9cd48c.jpg[/IMG][/URL]
  24. Dzien dobry Panstwu:) sprzatam w fotkach...i takie rozne smieci znajduje...to sobie powrzucam:diabloti: doopalon:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/262/5f66a20e9553f106.jpg[/IMG][/URL] ptyki:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/262/2b2ca1c57f73b643.jpg[/IMG][/URL] piesy:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/262/b1f2c41a2c1935c1.jpg[/IMG][/URL] cd byc moze nastapi:diabloti:
  25. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Madzia brałas cos???:crazyeye: :crazyeye: [/B] [B]TY????niesmiała????:turn-l: :turn-l: [/B] [B][COLOR=red]zmien dealera, bo ten Cie oszukuje......nie te prochy co trzeba Ci sprzedaje....:eviltong: :diabloti:[/COLOR] [/B][/quote] jak smiesz sugerowac ze ja ja oszukuje...dla stalych odbiorcow zawsze mam njlepsze kjakejsy i swieza rzezuche i co ino se zazycza... MAGA nie zmieniaj mnie:diabloti:
×
×
  • Create New...