-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]myśle że zrobiłby se dyndu-dyndu :eviltong: bo takie luny to on na grilu smaży :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] kurde a tos mnie zaintrygowala...kiedy cie nie ma??:diabloti:
-
[quote name='madzia i medor']Dobrze koffani, zaraz pofikam po Waszych galeryjkach, ale najpierw sobie zapalę:roll: :roll: A ja Wam nie powiedziałam, jaką to Dinuś mi wczoraj narobił siarę w sklepie:crazyeye: :crazyeye: Poszłam po owe papierosy i wzięłam ze sobą Dydka, przede mną stała jedna kobiecina - nie zdecydowana klientka:angryy: :angryy: - a za mną jakiś dwóch człeków. Nagle poczułam dziwną woń, dobrze mi znaną i nie winne spojrzenie Dinka:razz: :angryy: Byłam czerwona, jak cegła i nie wiedziałam, czy mam wyjść z tego sklepu, czy co:angryy: Jednak zostałam:cool1: :diabloti: :diabloti:[/quote] [img]http://www.mysmilie.de/smilies/ekelig/img/027.gif[/img]:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=blue][B][SIZE=5][COLOR=red]:diabloti: HELL.......................oł!!!!!! :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]te.. wiesz co wczoraj przeczytałam w prasie?? tytuł.... DILEREM POZOSTAJE SIE NA ZAWSZE....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cholewcia... ty sie masz fajnie- pewne źródło dochodu na wieki.... :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] kkkurde to w gazetach o mnie pisza nawet:crazyeye: :loveu: ...a na emeryurke to se sama musze odkladac:razz: [quote name='madzia i medor']Hau hau:diabloti: Przylozłaś,jak ja polazłam:mad: :mad: :loveu: :loveu: Cześć pikna:diabloti: :loveu:[/quote] to po co polazlas? bylo stac na warcie:diabloti:
-
[quote name='HankaRupczewska']No halo. Piękny, kkkurde, mamy maj. Zaiste syberyjski ... :angryy: 1/4 Europejczykow przyznaje sie, ze przydarzylo im sie USNAC w miejscu pracy. [COLOR=red][B]USNAC. W miejscu pracy.[/B][/COLOR] :p W tej 1/4 zaraz się znajdę . [B][SIZE=4][COLOR=red]PROSZĘ MNIE NIE BUDZIĆ ![/COLOR][/SIZE] :mad:[/B][/quote] a jak cie obudzimy to co?:crazyeye: dzien dobry....[img]http://www.mysmilie.de/smilies/verwirrt/8.gif[/img]
-
[quote name='aga1215']Witaj Ozulcowa Aluś! Ty juz w pracce??? A ja takom fajnom lekturke wynalazłam (choć troszki krótka:razz: ) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5161316[/URL][/quote] tez se wlazlam i sie wymadrzylam a co???:diabloti: i tez dzis zjadlam dzem z wilkaaaaaaaaaa:crazyeye:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jak obiecałam przyszłam...... powiedzieć ci o wczorajszym TWOIM klikaniu z MOIM Pawciem :mad: :mad: pod moją nieobecność[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:mad:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]no więc kochana moja.... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Pawcio wczoraj przyszedł do domu taki.... :hmmmm:.... podniecony ...... Twoim psem... nie gadał mi o niczym innym tylko o MAXIE.... Max to, Max tamto, a zdjęcie Maxia takie a takie ...:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a to go zabiło najbardziej....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]coś mi sie wydaje że niebawem Pawcio siądzie na tej dogomanii i bedzie wyszukiwał psów .... [SIZE=3]takich ...ŁAŁ!!!!![/SIZE] :loveu: :loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaa.... i wiesz że wczoraj Pawcio mnie uświadomił że max to....pitbull.. bo ja cały czas byłam pewna że..... :oops: :oops: pudelek :oops: :oops: :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] oooo klockowa czyzbys byla zazdrosna?:diabloti: a mogie tyz z Pawciem popisac..mam taki sentyment do tego imienia...:loveu:
-
[quote name='AlKil']dzień doberek! jak wyglądają oczy jak podkłady kolejowe, pokaż!!!:lol:[/quote] chcesz zejsc na zawal?:diabloti: lubiem cie to ci lepiej nie pokaze:) [img]http://www.mysmilie.de/smilies/muede/2/img/011.gif[/img]
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]nerwowa odrobinke dzisiaj.....:loveu: [/B] [B]no wiesz cisnienie spada...pogoda sie psuje...wiesz to sa stresogenne czynniki......mocno stresogenne....:diabloti: [/B][/quote] ja tez jestem dzis nerwowa...bardzo....zaraz wybuchne ..potrzebuje tylko zapalnika:razz:
-
kkkurna nie widze postu Ali:mad: tzn widze tera jak wlazlam w odpowiedz a jak juz wlazlam to odpowiem:) dzien doberek:) gdzie cie wsyslo debe?
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].się taka urodziłam..a bo co?????:mad:[/B][/COLOR][/quote] kkkurde pytam grzecznie a ta na mnie z wykalaczka wyskakuje...co za baba:diabloti:
-
[quote name='AlKil']normalnie nie wiem po co tam tyle ludziów przylazło...:niewiem: zwierzęta się pochowały...:cool1: Jak urząd pozwoli... Papierologia zakichana musi trwać... optymistycznie - w lipcu...:evil_lol:[/quote] noooo....nie zazdraszczam tej papierologii....
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:heyka wpadłam podilować:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B]ja ma na dilowanie na dogo wylacznosc:diabloti: a poza tym mialas powiedziec ''dzien dobry'':diabloti: [/B] [quote name='goldenka245']Bry dzionek :D Wpadam i już wypadam, bo do szkoły trza iść:angryy::diabloti:[/quote] [B]ty lepiej nie wpadaj....za mloda chyba jestes ....:razz: [/B] [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]..................................albo pod:razz::diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj dilerówna...............................wstałaś już??????[/COLOR][/B][/quote] [B]qrwa...wstalam..tzn prawie nie spalam..bo pan pies mial sraczke:mad: oczy mam jak podklady kolejowe a teraz jakis skotasyn trawkie kosi :mad: spaaaaaaaaaaaaaaaaacccc:placz: [/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:diabloti:didżejka diluje pod kościołem:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B]pod psedskolem Alu pod psedskolem....ja te instytucje na K staram sie omijac....:diabloti: [/B]
-
[quote name='Vectra']jestem i Cię nie opuszczę NIGDY :diabloti:[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[B] to sa grozby karalne:diabloti: [/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:pto ja jutro wpadne powiedzieć dzień dobry:loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B] domyslam sie ze na pewno moja mila:loveu: [/B] [quote name='malawaszka']osz qrde bokser :eek2::scared:aaaapsiiikkkk!!!![/quote] [B]aaaaaaaaaaaaaaaaa gdzie???????????????????? [img]http://www.mysmilie.de/smilies/verschiedene/7.gif[/img][/B] [B]na zdrowie:diabloti: [/B] [quote name='madzia i medor']Dealerowa wiedźmo jedna, kaj żeś polazła:mad::mad::mad: Z kim se mam dogryzać, jak Vectrę też wcięło:niewiem::niewiem:[/quote] [B]sama jestes wiedzma..robaczywa:diabloti: [/B] [quote name='Vectra']Madzia , kici , kici :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] [B]ooo kotecek....kici kici tas tas....:diabloti: [/B]
-
czesc chuda:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:cool1:w Rybolku ...jestem ....napuszczam wode do wanny dla Ciebie i trenuję przed zdrzadełkiem wywalanie jęzora:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] kkkurde jeszcze nie lej!! ja lubie goraca wode w wannie miec:diabloti: a ja tam sie bede upierac ze jestes w stolycy i wracasz 4:diabloti:
- 78403 replies
-
dzien doberek:) BEA co ty sie tak jakasz?:diabloti:
-
witam cieplutko:) to kiedy ta nowa chalupke stawiasz??:diabloti:
-
dzien dobry poetko:)
-
Witojcie Alicjo:loveu: a ty znowu we stolycy:shake: :diabloti:
- 78403 replies
-
dzien doberek tancereczko:diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
cze ciotka klotka:eviltong: -
cze ziom:cool3: Ala mi chce rowera pozyczyc cobym do was jechala..cheba mi go w paczce przysle i mam se poskladac..ale ja to bym wolala na czym innym przyleciec...na miotle moze?[img]http://www.mysmilie.de/smilies/verschiedene/3/88.gif[/img]
-
dobryyyy Maxiowa panciu:multi:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:loveu::loveu::loveu:[COLOR=red][FONT=Arial][I][B]przyszłam powiedzieć dobranoc:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] to ja odpowiadam grzecznie DOBRANOC:loveu: i ide patrzec na filma...
-
[quote name='Vectra']czesć :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote] kkkurde przylazlas....:diabloti: [quote name='paula_z']Cześć Dilerka :p Miałam aż 6 stron do nadrobienia :crazyeye: od wczoraj :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/110/17a572cbb1534cc3.jpg[/IMG][/URL] "Elo ziąą" :evil_lol:[/quote] to nie ja !!! to ONE tyle gadaja...:diabloti: