-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]powiem tak..Ty na bank jestes nienormalna.....:diabloti: [/B] [B]ja nie do konca zbadana....[/B] [B]a dodam nieskromnie ze ludzi zdrowych brak......na umysle:loveu: [/B] [B]witam Cie bardzo serdecznie.......[/B][/quote] potraktuje to jak komplement......
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no wiesz??!! przecież ja nie powiedziałam ani słowa... nie dopuściłaś mnie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oooo niewdzieczna......i nie dopuszcze cie az do smierci:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jakoś ci nie wierze... udowodnij :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nikt za mną nie tęsknił... nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi.......... :placz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] kkkurde bo jak kija wezme i ci plecki wymasuje z uczuciem to uwierzysz:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cześc Agunia!! [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak...miło MNIE tu widzieć :diabloti: dzięki za esemesiki w czasie mojego niebycia na DGM :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]pokaż jak bardzo tęskniłaś.... :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie wiem o czym z nim pisałaś... UWAGA!! wchodze na archiwum giegie :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] bardzo, bardzo tesknilam ..wylam z tesknoty razem z Dilskim....:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='evaxon']czesc Dilerko panierko:multi:[/quote] czesc Ewita co sie po poludniu wita:multi:
-
czesc Kilerka:diabloti: ogol malego nie bedzie taki zarosniety lazil..prawdziwy mezczyzna sie goli:diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
dzien dobry.....kurde pol dnia mi ucieklo..wlasnie sie zorientowalam ze prawie 13 jest:-o :diabloti: -
czesc......ja jestem zdrowa i z cala pewnoscia nie jestem chora ....:diabloti:
-
czesc Ewica pawica:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:wyciągam Naszego Blożka ....Dilerka oć już bo ja ide pracować:mad:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] melduje siem:diabloti: Klockowa halooooooooo tesknilam okrutnie.....a ty nie wiesz co ja obiecalam Pawciowi:diabloti:
-
dzien.......i dobry......wstalas? :loveu:
-
dzien dobry moja najwspanialsza:loveu: [quote name='Vectra']ja tez poproszę o kawkie , przestudzoną z mlekiem bez cukiera :p dzień dobry mamuśka , mamy piekielnie gorący poniedziałek :shake: :shake: :shake: obudzono mnie własnie brutalnie :placz: :placz: :placz: nadal chce mi się spać :diabloti:[/quote] Ewa:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [quote name='Vectra']pije i ide spać dalej :diabloti:[/quote] idz spac idz..bo ja zawal padne jak cie tak wczesnie bede ogladac:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cholewcia, ale miałam nadrabiania :shake: ale tu popyt na twój towar :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]melduje sie na kompku- do czasu, aż zaś SIE nie zepsuje... jade na zastępczym, starym gracie, ale daje rade :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Żyjesz?? dawno cie nie słyszałam, nie klikałam... tęskniłam :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja cie tez dawno nie slyszalam.....:diabloti: jeszcze mi opuchlizna nie zeszla z ucha po porannym gadanku:evil_lol:
-
[quote name='evaxon']Dilerka pierdzielka:eviltong: :megagrin: :scared:[/quote] Ewula drakula:diabloti: [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]no.... to ja już spadam :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] se doopy nie potlucz:diabloti: [quote name='Vectra']gdzie jesteś elektric babo [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] tuuuu jestemmmm....tesknisz:loveu: :diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi:Nasz Koffana Dilerko ....melduję się świadoma :evil_lol:uśmiechnięta saperka stoi w kącie;) dół zakopany:razz:.....teraz leczę kaca:oops:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]dawa na kawe;)...zaraz robię drugą:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] noooo to mnie cieszy......na kawe sie spoznilam do cia...potem wyzlopamy razem:loveu: [quote name='AlKil']Cześć Dilerko! :lol:[/quote] czesc Kilerko:p
-
[quote name='dreamer'][CENTER][COLOR=indigo]dzień dobry![/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo]~*~[/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo]hihihi zrobiłam [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1312012&postcount=496"][COLOR=indigo]"rogaliki"[/COLOR][/URL][COLOR=indigo] , nie wyglądają jednak tak jak Twoje :grin: ale są dobre, mojemu dziecku smakują! a ona wybredna jest jesli chodzi o ciasta i ciasteczka[/COLOR] :roll: [/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo]~*~[/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo]z nutellą - te wyglądają i smakują najlepiej [/COLOR]:multi: [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/cookies01.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/cookies02.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo]~*~[/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo]z budyniem waniliowym - miały być w kształcie mini kopert, ale nie wyszły[/COLOR] :D[/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/cookies03.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/cookies04.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo]~*~[/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo]z konfiturą truskawkową, trochę wypłynęły[/COLOR] :lol: [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/cookies05.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries2/cookies06.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] kkkurde zaslinilam sie......dzien dobry siostry:loveu:
-
[quote name='ferraribox']Dobry wieczorek!!!!!!!![/quote] [quote name='ferraribox']Dobry wieczorek!!!!!!!![/quote] przeciez slysze...nie musisz sie powtarzac:diabloti: dobry wieczorek:multi:
-
haloooo bylam tu...wszystko widzialam:diabloti:
-
[quote name='paula_z']Dobry wieczór Dilerki :p[/quote] dobry na wieczor Maxioki:evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:ja nie zjem bo nie zmieszczę ...ale kuba poradzi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:oki dla Cie upichcę świeżuchne jak będziesz;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hurrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:
-
ooooo pieseczki byly w salonie SPA:evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:zamrożę chcesz;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] zjedz sobie....zrobisz swieze jak bede:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]narazicho- jutro skontroluje :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] bedziemy sie pilnowac i blozka tyz:loveu:
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]bejsbol idzie w ruch... trenuje, bo co dzien okładam Pawcia...:diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] robisz mu masaze chcialas powiedziec:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:w lodówce mam jeszcze kawałek;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] taaa chwal sie chwal.....:diabloti:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol:i jak pociekła ślinka:razz:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] a jak nie jak tak....:evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:Ozzy jadł torcik i ptyśki;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] aaaaa no to musze powiedziec: dobra pancia,grzeczna:diabloti:
- 78403 replies